Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/202)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Pardubicka 2021 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 202 | Turnajů: 34

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hons Jan CZE057505BU Gabči Moravská Třebová14141411 500
2.Budiš David CZE064179DBuldoci Moravská Třebová16161611 200
3.Hons Jiří CZE057502BU Gabči Moravská Třebová19191910 250
4.Hlubinka Petr CZE019750AU Gabči Moravská Třebová1818189 000
5.Fečo Štefan CZE041021Moravská Třebová1313136 750
6.Žák Marek CZE058100DBuldoci Moravská Třebová1414145 700
7.Šnobl Filip CZE060010AU Gabči Moravská Třebová8885 600
8.Schuster Dominik CZE056355DBuldoci Moravská Třebová1414145 100
9.Farhat Mohamed Fakher CZE067116BDC Šipkaři Bistro Stvolová6664 100
10.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko4443 500
11.Lorenc Milan CZE000449C4443 300
11.Poledno František CZE042752CBuldoci Moravská Třebová4443 300
13.Švichký Pavel CZE058587AU Gabči Moravská Třebová9993 050
13.Král Miloš CZE020459BRespekt Hlinsko3333 050
13.Felkl Tomáš CZE058317BFaraon Hlinsko7773 050
16.Hlava Jiří CZE003007Moravská Třebová1010103 000
16.Novák Michal 1974CZE037340AU Gabči Moravská Třebová4443 000
16.Janisch Erik CZE023957DŠipkaři Damníkov, z.s.6663 000
19.Fotr Pavel CZE007196DŠipkaři Damníkov, z.s.7772 950
20.Břiza David CZE068766Ždírec nad Doubravou3332 850
21.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice4442 800
21.Janoš Martin CZE060345Moravská Třebová1010102 800
23.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová3332 750
23.Daneš Tomáš CZE057501BBuldoci Moravská Třebová5552 750
25.Mrázek Tomáš CZE062286DBuldoci Moravská Třebová6662 700
25.Černý Josef CZE037530BSharp Spikes Pardubice4442 700
25.Pátek Martin CZE067401DFaraon Hlinsko6662 700
28.Rossler Pavel CZE053991BHavana Lanškroun3332 650
29.Horák Jiří CZE054705BCentrála Kameničky4442 600
29.Myška Vít CZE040957BU Ajšíra Studnice4442 600
31.Morawetz Petr CZE013251AŠipkaři Damníkov, z.s.3332 550
32.Kovář Petr CZE066618BHavana Lanškroun5552 450
33.Brožek Martin CZE054698BCentrála Kameničky4442 400
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim4442 400
35.Gregor Ondřej CZE062962BU Ajšíra Studnice4442 300
35.Novotný Tomáš CZE000359AŠK Ambiente 2000 Pardubice2222 300
37.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl2222 200
38.Popďakunik Lukáš CZE018951AŠK Ambiente 2000 Pardubice3332 150
38.Bartůšek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány3332 150
38.Balcar Petr CZE053268BHavana Lanškroun3332 150
41.Čáslavka Petr 1995CZE051852DStřelci Vrbatův Kostelec4442 100
42.Fotr Kamil CZE009291DŠipkaři Damníkov, z.s.4442 000
43.Jindra Michal CZE021837CHornets Darts Pardubice5551 950
43.Doležal Petr CZE054600CHadi z Ostrova Dašice3331 950
45.Kopecký Michal CZE023520BSkarabeus Slatiňany4441 900
45.Bílý Tomáš CZE010452BHavana Lanškroun4441 900
47.Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko3331 850
47.Čáslavka Petr 1973CZE051853AStřelci Vrbatův Kostelec3331 850
49.Bakič Jan CZE032483CSharp Spikes Pardubice2221 800
50.Vávra David CZE051528BBulls Pardubice3331 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 16.9.2021 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 16.9.2021 17:52:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement