Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/463)
 NáhledTiskNahoru
BDC Pardubický kraj (25)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 463 | Turnajů: 163

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Budiš David CZE064179DBuldoci Moravská Třebová4848486 960
2.Hons Jan CZE057505BU Gabči Moravská Třebová44145456 650
3.Hons Jiří CZE057502BU Gabči Moravská Třebová44650506 360
4.Šnobl Filip CZE060010AU Gabči Moravská Třebová43236365 150
5.Žák Marek CZE058100DBuldoci Moravská Třebová4141414 950
6.Doležal Petr CZE054600CHadi z Ostrova Dašice43034344 660
7.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice22628284 350
8.Hlubinka Petr CZE019750AU Gabči Moravská Třebová3333334 290
9.Švichký Pavel CZE058587AU Gabči Moravská Třebová43337374 240
10.Schuster Dominik CZE056355DBuldoci Moravská Třebová3636364 170
11.Poledno František CZE042752CBuldoci Moravská Třebová22729294 060
12.Novotná Jiřina CZE049730CHornets Darts Pardubice32629303 670
13.Rédová Kateřina CZE064178DBuldoci Moravská Třebová3333333 550
14.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany32831323 460
15.Vágnerová Alena CZE051526CGumítci Pardubice32629303 430
16.Heráková Marcela CZE059013CBuldoci Moravská Třebová2828283 160
17.Kovář Petr CZE066618BHavana Lanškroun22123232 930
18.Felkl Tomáš CZE058317BFaraon Hlinsko22325252 880
19.Jindra Michal CZE021837CHornets Darts Pardubice2323232 810
20.Janoš Martin CZE060345Moravská Třebová2525252 630
21.Fečo Štefan CZE041021Moravská Třebová2020202 550
22.Hamrník Lukáš CZE026290CHornets Darts Pardubice2020202 530
23.Daneš Tomáš CZE057501BBuldoci Moravská Třebová2020202 400
24.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim41216162 370
25.Pátek Martin CZE067401DFaraon Hlinsko41620202 360
26.Bádal Ludvík CZE055567DBuldoci Moravská Třebová1919192 270
27.Krišťák Petr CZE062450CŠipkaři Lány1818182 260
28.Bílý Tomáš CZE010452BHavana Lanškroun21618182 250
29.Žák Václav CZE060935CHornets Darts Pardubice1919192 240
30.Dostál Jaromír CZE060014DDC S.L.Z.A. Němčice21618182 220
31.Pidima Petr 1970CZE010151AU Ajšíra Studnice41115152 180
32.Novák Michal 1974CZE037340AU Gabči Moravská Třebová1414142 160
33.Kubeš Michal CZE056953BHavana Lanškroun1818182 150
34.Černý Josef CZE037530BSharp Spikes Pardubice21416162 140
34.Mašek Jiří CZE035031CHadi z Ostrova Dašice1717172 140
36.Cina Michal CZE041069BU Gabči Moravská Třebová1616162 130
36.Čermák David CZE046155AKlášterní Mniši Slatiňany21416162 130
38.Friml Milan CZE036039CHornets Darts Pardubice1616162 120
39.Goláň Radek CZE038318CHornets Darts Pardubice1818182 110
40.Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl1818182 090
41.Fotr Kamil CZE009291DŠipkaři Damníkov, z.s.1717172 050
42.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko1212122 030
43.Jelínek Radek CZE003293BZvoníci Krásné41418182 010
44.Grepl Lubomír CZE037013CBuldoci Moravská Třebová1616161 990
45.Rot Michal CZE058097BKuFr Svitavy21315151 980
46.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová1212121 920
47.Fotr Pavel CZE007196DŠipkaři Damníkov, z.s.21416161 910
47.Suchý Jan CZE047728DVokotrop Pardubice1414141 910
49.Janisch Erik CZE023957DŠipkaři Damníkov, z.s.21315151 850
49.Balcar Petr CZE053268BHavana Lanškroun1212121 850
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.9.2021 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.9.2021 23:39:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement