Ligový pohár
UŠO > Pardubický kraj > Ligový pohár
ČP UŠO družstev 2022/2023 - Pardubický kraj

30.10.2022 14:19 (aktualizováno včera 13:53) | Netolický Milan | Přečteno: 1122×

Kompletní info

ČP UŠO družstev se hraje ve dvou kategoriích.

Kategorie C+ (2.liga a nižší - kraj Pardubický) máme 3 postupová místa na finále ČP v KD ve Žďáru nad Sázavou v neděli 7. 5. 2023.
Kategorie AA+ (1.liga a vyšší - kraj Pardubický) máme 2 postupová místa na finále ČP v KD ve Žďáru nad Sázavou v neděli 26. 3. 2023.
V kategorii C+ je 27 přihlášených, v kategorii AA+ 22. Nehrají se žádná krajská finálová klání.
V kategorii C+ se hraje hra 301 DO. Proto má jiný zápis tak na to POZOR !!!
Vylosováno bylo 1.kolo obou kategorií. Odhlášená družstva v osudí nejsou.

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.

Můžete tedy začít hrát hned zítra. Každé kolo se losuje vždy následující úterý od 19.00 v oblastní kanceláři UŠO v Chrudimi. Každý může přijít losovat, čím víc lidí tím lépe. 
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
A ještě jeden poznatek z let minulých: není určeno kdo komu má volat první o případném termínu odehrání zápasu. Nejsme přeci malé děti, abychom neuměli soupeři zavolat. 
Výsledek utkání zašlete ihned po utkání SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání kategorie AA+ je zde
Zápis pohárového utkání kategorie C+ je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání pro obě kategorie:
1.kolo do pondělí 21.11.2022 (čas 18.00) - AA+ 22 družstev, C+ 27 družstev

2.kolo do pondělí 16.1.2023 (čas 18.00) - AA+ 16 družstev, C+ 24 družstev

3.kolo do pondělí 13.2.2023 (čas 18.00) - AA+ 8 družstev, C+ 12 družstev

4.kolo do pondělí 6.3.2023 (čas 18.00) - AA+ 4 družstva, C+ 6 družstev

Domácí      -       Hosté

2.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček).

Havana Lanškroun B - SPS Hradecká Žízeň
Dart Club Domanín - Trosky Litomyšl
Trefa "21" Chrudim - Havana Lanškroun
U Ajšíra Green Studnice - Asgards Pardubice
ŠK Jezbořice - Kleopatra Chrudim
Střelci Vrbatův Kostelec - Faraon Hlinsko
Hadi z Ostrova Dašice - Ambiente Pardubice
Savci Hlinsko - Avengers Dašice

2.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

Kobry Chornice - Respekt Huntovna Polička

Vetřelci Litomyšl - Maniac Svitavy B

Havana Lanškroun C - Bullšiti Moravská Třebová B

Aligátoři Svitavy - Macanda Pardubice

Darda Radim - Štamgasti Luže

Skarabeus Slatiňany B - Sharp Spikes Pardubice

RVHP Ronov nad Doubravou - Mentolky Němčice

TOP GUN Holice - Family Lány

Ohnivá Šipka Chrudim - Šipkaři Lány

Základna Luže - Sací Komando Nové Hrady

DC Holice B - Mordorští Vrhači Pardubice B

Mordorští Vrhači Pardubice - U Ajšíra Studnice B

1.kolo (předkolo) Kategorie AA+ (losovali Tomáš Pešek a Barbora Jebousková na RM v Dušejově)

Bullšiti Moravská Třebová - Trosky Litomyšl 15 - 21
Maniac Svitavy - Dart Club Domanín 20 - 21
DC Holice - U Ajšíra Green Studnice 8 - 21
Bulls Pardubice - Střelci Vrbatův Kostelec 17 - 21
Jeřišská Letka - Avengers Dašice 6 - 21
Red Wings Pardubice - Trefa "21" Chrudim 3 - 21

1.kolo Kategorie C+ (losovali Tomáš Pešek a Barbora Jebousková na RM v Dušejově)

Bullšiti Moravská Třebová B - Maxville Moravská Třebová 21 - 20

Zvoníci Krásné - Macanda Pardubice 9 - 21

Komáři Skuteč - Darda Radim 11 - 21

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 28.11.2022 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 28.11.2022 15:13:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement