Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Pardubický kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Extraliga Pardubice | 9. kolo | Pá 8.11.2019 19:00 | Studnice U Ajšíra

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
U Ajšíra Studnice 12 : 6 Black Horses Pardubice
Vašulín Miloš 30 : 17 Tamchyna David
Zadal: Pidima Petr 8.11.2019 23:11
Změnil: Tamchyna David 9.11.2019 11:03
Autorizoval: Automat 15.11.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Pidima Petr 9 6 1
D2 Vašulín Miloš 8 5 2 2
D3 Výprachtický Tomáš 13
D4 Čavajda Dominik 9 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Sobotka Radek

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Svoboda Jan 9 1 2 1
H2 Tamchyna David 3 1
H3 Korda Pavel ml. 18 5 1 3
H4 Novák Michal 10 3
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Metelka Jan H2 2
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Pidima Petr H3: Korda Pavel ml. 1:2 0:1
2 Single D2: Vašulín Miloš H4: Novák Michal 2:1 1:1
3 Single D3: Výprachtický Tomáš H1: Svoboda Jan 2:0 2:1
4 Single D4: Čavajda Dominik H2: Tamchyna David 2:0 3:1
5 Single D1: Pidima Petr H4: Novák Michal 2:0 4:1
6 Single D2: Vašulín Miloš H3: Korda Pavel ml. 1:2 4:2
7 Single D3: Výprachtický Tomáš H5: Metelka Jan 2:0 5:2
8 Single D4: Čavajda Dominik H1: Svoboda Jan 1:2 5:3
9 Double D1: Pidima Petr
D2: Vašulín Miloš
H1: Svoboda Jan
H3: Korda Pavel ml.
1:2 5:4
D3: Výprachtický Tomáš
D4: Čavajda Dominik
H4: Novák Michal
H5: Metelka Jan
10 Cricket D2: Vašulín Miloš
D4: Čavajda Dominik
H1: Svoboda Jan
H2: Tamchyna David
2:1 6:4
D1: Pidima Petr
D3: Výprachtický Tomáš
H3: Korda Pavel ml.
H4: Novák Michal
11 Single D1: Pidima Petr H5: Metelka Jan 2:1 7:4
12 Single D2: Vašulín Miloš H1: Svoboda Jan 2:0 8:4
13 Single D3: Výprachtický Tomáš H4: Novák Michal 1:2 8:5
14 Single D4: Čavajda Dominik H3: Korda Pavel ml. 2:1 9:5
15 Single D1: Pidima Petr H1: Svoboda Jan 2:0 10:5
16 Single D2: Vašulín Miloš H2: Tamchyna David 2:1 11:5
17 Single D3: Výprachtický Tomáš H3: Korda Pavel ml. 1:2 11:6
18 Single D4: Čavajda Dominik H4: Novák Michal 2:0 12:6

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.12.2019 03:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 9.12.2019 03:45:47