Aktuality
UŠO > Pardubický kraj > Aktuality
ČP UŠO družstev 2019/2020 - Pardubický kraj

5.11.2019 17:18 (aktualizováno 17.2.2020 21:12) | Netolický Milan | Přečteno: 5185×

Kompletní Info

ČP UŠO družstev se hraje ve dvou kategoriích.

Kategorie C+ (2.liga a nižší - kraj Pardubický) máme 3 postupová místa na finále ČP v KD ve Žďáru nad Sázavou 10. 5. 2020.
Kategorie AA+ (1.liga a vyšší - kraj Pardubický) máme v letošním roce pouze 2 postupová místa na finále ČP v KD Kladno 15. 3. 2020.
V kategorii C+ je 28 přihlášených, v kategorii AA+ 32. Nehrají se žádná krajská finálová klání.
V kategorii C+ se hraje hra 301 DO. Proto má jiný zápis tak na to POZOR !!!
Vylosováno bylo předkolo C+ a řádné 1.kolo obou kategorií, i když vlastně v kategorii C+ jde o kolo druhé. Každý další los bude vždy v úterý po daném kole.
Odhlášená družstva v osudí nejsou.

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.

Můžete tedy začít hrát hned zítra. Každé kolo se losuje vždy následující úterý od 19.00 v oblastní kanceláři UŠO v Chrudimi. Každý může přijít losovat, čím víc lidí tím lépe. 
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
A ještě jeden poznatek z let minulých: není určeno kdo komu má volat první o případném termínu odehrání zápasu. Nejsme přeci malé děti, abychom neuměli soupeři zavolat. 
Výsledek utkání zašlete ihned po utkání SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání kategorie AA+ je zde
Zápis pohárového utkání kategorie C+ je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání pro obě kategorie:
1.kolo do pondělí 18.11.2019 (čas 18.00) - AA+ 32 družstev, C+ 28 družstev - (tzv předkolo)

2.kolo do pondělí 6.1.2020 (čas 18.00) - AA+ 16 družstev, C+ 24 družstev

3.kolo do pondělí 27.1.2020 (čas 18.00) - AA+ 8 družstev, C+ 12 družstev

4.kolo do pondělí 17.2.2020 (čas 18.00) - AA+ 4 družstva, C+ 6 družstev

Domácí      -       Hosté

1.kolo Kategorie AA+ (losovali Anežka Vašková a Šárka Makkaiová na LP v Chrudimi)

Základna Luže - Zvoníci Krásné 13 : 21

DC Roveň - Ambiente Pardubice 21 : 16

Palmička Přelouč - Red Wings Pardubice 21 : 18

Macanda Pardubice - Savci Hlinsko 13 : 21

U Ajšíra Studnice B - Black Horses Pardubice 8 : 21

Jeřišská Letka - Motyčky Třebosice 14 : 21

Kleopatra Chrudim - Trefa "21" Chrudim 15 : 21

Komáři Skuteč - Štamgasti Luže 16 : 21

Soliter Chrudim - DC Holice 21 : 16

U Ajšíra Studnice - Asgards Pardubice 21 : 6

Mentolky Němčice - Střelci Vrbatův Kostelec 17 : 21

Za Vodou Litomyšl - Calibra Česká Třebová 9 : 21

Maniac Svitavy B - SPS Hradecká Žízeň 16 : 21

Havana Lanškroun - Skokani Polička 19 : 21

Buldoci Moravská Třebová - Trosky Litomyšl B (Koclířov) 3 : 21

Bullšiti Moravská Třebová - Trosky Litomyšl 14 : 21

2.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

Calibra Česká Třebová - Black Horses Pardubice 17 : 21

Soliter Chrudim - Trosky Litomyšl 3 : 21

SPS Hradecká Žízeň - Motyčky Třebosice 21 : 16

Zvoníci Krásné - Trefa "21" Chrudim 4 : 21

Skokani Polička - U Ajšíra Studnice 7 : 21

Palmička Přelouč - Trosky Litomyšl B (Koclířov) 11 : 21

Střelci Vrbatův Kostelec - Savci Hlinsko 7 : 21

Štamgasti Luže - DC Roveň 6 : 21

3.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

Trefa "21" Chrudim - Trosky Litomyšl 5 : 21

SPS Hradecká Žízeň - U Ajšíra Studnice 12 : 21

Trosky Litomyšl B (Koclířov) - Black Horses Pardubice 17 : 21

DC Roveň - Savci Hlinsko 21 : 15

4.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

U Ajšíra Studnice - DC Roveň 21 : 16

Black Horses Pardubice - Trosky Litomyšl 19 : 21

1.kolo (předkolo) Kategorie C+ (losovali Anežka Vašková a Šárka Makkaiová na LP v Chrudimi)

Skarabeus Slatiňany - Šipkaři Lány 11 : 21 

RVHP Žlebská Lhotka - Sharp Spikes Pardubice 13 : 21

Kobry Chornice - Pumy Moravská Třebová 21 : 15

Maniac Svitavy - Draci Černovír 21 : 6

2.kolo Kategorie C+ (losovali Anežka Vašková a Šárka Makkaiová na LP v Chrudimi)

Mordorští Vrhači Pardubice - Respekt Huntovna Polička 21 : 12

Vetřelci Litomyšl - Buldoci Moravská Třebová B 20 : 21

Shadow Darts Pardubice - Hadi z Ostrova Dašice 12 : 21

Maniac Svitavy C - ŠK Jezbořice 11 : 21

ŠK Jezbořice B - Labiště Pardubice 21 : 13

Sharp Spikes Pardubice - Draci Mikuleč 21 : 12

Havana Lanškroun B - Ptáci Poběžovice 21 : 18

Šipkaři Lány - Dart Club Domanín 15 : 21

Big Bang Chrudim - Bulls Pardubice 16 : 21

Žraloci Labské Chrčice - Kobry Chornice 15 : 21

Tučňáci Koclířov - Maniac Svitavy 13 : 21

Královská Křídla Holice - Respekt Huntovna Polička B 18 : 21

3.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

Havana Lanškroun B - Dart Club Domanín 8 : 21

Buldoci Moravská Třebová B - Bulls Pardubice 8 : 21

Hadi z Ostrova Dašice - Sharp Spikes Pardubice 21 : 11

ŠK Jezbořice B - Respekt Huntovna Polička B 21 : 11 

Kobry Chornice - ŠK Jezbořice 11 : 21

Maniac Svitavy - Mordorští Vrhači Pardubice 9 : 21

4.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

Bulls Pardubice - Hadi z Ostrova Dašice 21 : 12

Dart Club Domanín - Mordorští Vrhači Pardubice 21 : 7

ŠK Jezbořice B - ŠK Jezbořice 9 : 21

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.6.2020 17:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.6.2020 17:51:05