Započítané turnaje hráče
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje hráče (1-33/33)
  Náhled Tisk Nahoru

Šroubek Pavel

Buldok Unčovice

Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 24 | Turnajů: 33 | Body: 22350

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
18.9.2019 15 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana 14 Bolelouc - Hostinec u kříže C 2. 750
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Olomouc - U Žida C 4. 950
4.9.2019 13 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana 14 Bolelouc - Hostinec u kříže C 2. 750
3.9.2019 13 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin 03 Olomouc - Pivnice Knihovna 5.
16.7.2019 3 Bobr Cup Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 13.
15.7.2019 10 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 8.
10.7.2019 4 Bobr Cup Janků Jiří Hospůdka U Janka Olomouc 13.
9.7.2019 2 Bobr Cup Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna C 1. 950
8.7.2019 9 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc C 3. 850
1.7.2019 8 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc C 1. 1050
24.6.2019 7 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc C 1. 1150
10.6.2019 5 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc 5.
3.6.2019 4 Olis Cup Smékal Roman Pizzerie Olis Olomouc C 3. 850
27.5.2019 3 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc C 2. 1050
1.5.2019 12 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal Bolelouc - Hostinec u Kříže C 3. 750
24.4.2019 11 ČDS Cup Bolelouc Hloch Milan Bolelouc - Hostinec u Kříže C 2. 750
17.4.2019 10 ČDS Cup Bolelouc Mück Petr Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 850
10.4.2019 9 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 850
4.4.2019 8 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka C 2. 1050
3.4.2019 8 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 950
27.3.2019 7 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Bolelouc - Hostinec u Kříže C 2. 750
21.3.2019 6 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel Řídeč - Hostinec u Zlatého potoka C 1. 1150
20.3.2019 6 ČDS Cup Bolelouc Hloch Milan Bolelouc - Hostinec u Kříže C 2. 750
16.3.2019 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 9.
16.3.2019 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc B 49. 500
13.3.2019 5 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 850
6.3.2019 4 ČDS Cup Bolelouc Hloch Milan Bolelouc - Hostinec u Kříže C 2. 750
27.2.2019 3 ČDS Cup Bolelouc Mück Petr Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 950
20.2.2019 2 ČDS Cup Bolelouc Mück Petr Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 850
13.2.2019 1 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Bolelouc - Hostinec u Kříže C 1. 850
19.1.2019 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Malíšková Veronika Sokolovna U Žida Olomouc C 9. 650
17.12.2018 5 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc C 6. 750
15.12.2018 ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 65.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2019 02:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.9.2019 02:14:25