Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/546)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2024 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 735 | Turnajů: 546

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
12.4.202423ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1718C
12.4.202423ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar2218C
12.4.202423ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1416C
11.4.202423ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1318C
11.4.202423ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1518C
11.4.202423ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová RenataProstějov - Sport Bar1513C
11.4.202423ČDS Cup ŘídečVšianská PavlínaŘídeč - Hospoda u Zlatého potoka1518C
10.4.202423ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1018C
10.4.202423ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1218C
10.4.202423ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny818C
10.4.202423ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1718C
10.4.202423ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub2720C
10.4.202423ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1620C
9.4.202423ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1313C
9.4.202423ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna813C
9.4.202423ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1216C
9.4.202423ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1718C
9.4.202423ČDS Cup ŠternberkVšianská PavlínaŠternberk - pivnice u Samsona1316C
9.4.202423ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1419C
9.4.202422ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1315C
8.4.202423ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - ČDS Cup Pivín1413C
8.4.202422ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna2719C
8.4.202421ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1017C
7.4.202422ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2320C
7.4.202422ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň2018C
5.4.202422ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1614C
5.4.202422ČDS Cup Ivanovice na HanéKaláb Michal18Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar1819C
5.4.202422ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1717C
5.4.202422ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1318C
4.4.202422ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1519C
4.4.202422ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová RenataProstějov - Sport Bar1214C
4.4.202422ČDS Cup ŘídečVšianská PavlínaŘídeč - Hospoda u Zlatého potoka1718C
3.4.202422ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1620C
3.4.202422ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1419C
3.4.202422ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1616C
3.4.202422ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub2619C
3.4.202422ČDS Cup TážalySmékal Roman12Litovel - Myslivna1820C
3.4.202411ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1518C
2.4.202422ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě811C
2.4.202422ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna812C
2.4.202422ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1015C
2.4.202422ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1917C
2.4.202422ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1019C
2.4.202422ČDS Cup ŠternberkVšianská PavlínaŠternberk - pivnice u Samsona1616C
2.4.202422ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1313C
1.4.202421ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna2218C
31.3.202421ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1020C
31.3.202421ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň1816C
29.3.202421ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice917C
29.3.202421ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar2118C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 15:58:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement