Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/576)
  Náhled Tisk Nahoru
ČDS Cup 2019 - celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 744 | Turnajů: 576

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.11.2019 13 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 16 13 C
27.11.2019 16 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 12 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 12 13 C
26.11.2019 24 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 9 14 C
24.11.2019 24 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 13 13 C
23.11.2019 24 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 14 13 C
23.11.2019 24 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 20 16 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 13 12 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 27 17 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 16 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 22 14 C
21.11.2019 24 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 16 15 C
21.11.2019 24 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 23 13 C
21.11.2019 24 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka 25 14 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana Bolelouc - Hostinec u kříže 9 14 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 17 16 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 20 16 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 22 14 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 12 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 11 13 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Vsetín Macháček Martin Vsetín - Beseda 6 13 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 12 18 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 22 15 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 11 13 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 16 15 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef 08 Šternberk - Pivnice Samson 19 16 C
18.11.2019 24 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club501 13 15 C
18.11.2019 24 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Pivín - Hospůdka nad Hřištěm 17 10 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 16 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 15 16 C
16.11.2019 23 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 11 C
16.11.2019 23 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 13 12 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 10 10 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 23 18 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 17 16 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 12 15 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 13 14 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 22 17 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka 28 16 C
13.11.2019 23 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana Bolelouc - Hostinec u kříže 13 16 C
13.11.2019 23 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 17 16 C
13.11.2019 23 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 14 16 C
13.11.2019 23 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 17 16 C
13.11.2019 23 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 12 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 10 15 C
13.11.2019 23 ČDS Cup Vsetín Macháček Martin Vsetín - Beseda 8 14 C
12.11.2019 23 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 20 15 C
12.11.2019 23 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 14 16 C
12.11.2019 23 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 15 16 C
12.11.2019 23 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef 08 Šternberk - Pivnice Samson 14 15 C
12.11.2019 23 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 14 13 C
11.11.2019 23 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club501 14 14 C
11.11.2019 23 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Pivín - Hospůdka nad Hřištěm 16 10 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 17:57:28