Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/513)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 843 | Turnajů: 513

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.9.2019 14 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 10 17 C
12.9.2019 14 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 18 21 C
12.9.2019 14 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 21 25 C
12.9.2019 14 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 15 21 C
12.9.2019 14 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 21 20 C
12.9.2019 14 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka 22 21 C
11.9.2019 14 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana 14 Bolelouc - Hostinec u kříže 13 22 C
11.9.2019 14 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 21 22 C
11.9.2019 14 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 16 19 C
11.9.2019 14 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 12 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 11 16 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 16 18 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 18 17 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin 03 Olomouc - Pivnice Knihovna 14 20 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 16 21 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Šternberk - Pivnice Samson 13 21 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 17 23 C
9.9.2019 14 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club501 14 19 C
9.9.2019 13 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 13 18 C
8.9.2019 0 Open Olomoucko dvojice Mičková Monika Prostějov - Hamry 23 15 C
8.9.2019 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Prostějov - Hamry 4 16 C
8.9.2019 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Prostějov - Hamry 52 16 C
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 42 8 C
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 59 9 B
6.9.2019 13 ČDS Cup Ivanovice na Hané Vašina Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 16 19 C
6.9.2019 13 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 16 21 C
6.9.2019 13 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 01 Počenice - Bar Počenice 11 21 C
5.9.2019 13 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 26 22 C
5.9.2019 13 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 2 26 21 C
5.9.2019 13 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka 24 22 C
4.9.2019 13 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana 14 Bolelouc - Hostinec u kříže 9 22 C
4.9.2019 13 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 16 21 C
4.9.2019 13 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav Ludslavice - Hostinec Ustudny 17 21 C
4.9.2019 13 ČDS Cup Uničov Smékal Roman Uničov - 12 Pivnice na Střelnici 4 11 18 C
3.9.2019 13 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 6 12 C
3.9.2019 13 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 15 17 C
3.9.2019 13 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin 03 Olomouc - Pivnice Knihovna 16 18 C
3.9.2019 13 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 20 20 C
3.9.2019 13 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Šternberk - Pivnice Samson 11 22 C
3.9.2019 13 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 14 17 C
2.9.2019 13 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Pivín - Hospůdka nad Hřištěm 13 20 C
2.9.2019 7 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 22 11 C
1.9.2019 12 Dolina cup (JO) Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 12 14 C
31.8.2019 17 Bobr Cup Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 23 14 C
31.8.2019 0 Open Olomoucko dvojice Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 9 12 C
29.8.2019 15 Open Olomoucko smíšený Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 10 14 C
26.8.2019 6 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 23 13 C
25.8.2019 11 Dolina cup (JO) Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 12 16 C
24.8.2019 0 Open Olomoucko dvojice Olšanský Milan Lipnik - Bratrská 18 15 C
24.8.2019 0 Open Olomoucko muži Ráža Josef Šternberk - Pivnice Samson 30 11 C
23.8.2019 16 Dodo Cup Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 6 9 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 00:41:37