Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

8.12.2012| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
2.Mrnka Petr CZE018393Nezamyslice
3.Horák Stanislav CZE041498BO tečku Prostějov
4.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
5.Kainer Radek CZE006734Hulín
5.Zenzinger Karel CZE028215Šumvald
7.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
7.Novák Josef CZE023873Stará červená Voda
9.Habermann Pavel CZE004909Olomouc
9.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
9.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
9.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
13.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
13.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
13.Marinov Michal CZE000046Zdounky
17.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
17.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
17.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Šmejkal Petr CZE018686BProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
17.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
17.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
17.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
25.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
25.Kozička Pavel CZE004412BDC Miagi Mohelnice
25.Lukáš Martin CZE015347Tučín
25.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
25.Popelka Marek CZE029651Vyškov
25.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
25.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
25.Špička Zdeněk CZE000017BTrefa Olomouc
33.Dohnal Karel CZE005301Hranice
33.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
33.Epstein Jindřich CZE031333Olomouc
33.Hračov Karel CZE030280CŠternberk
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
33.Mačák Zdeněk CZE020024BTrefa Olomouc
33.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
33.Pánek Roman CZE003699ASport Bar Atláč Přerov
33.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc
33.Přibylík Milan CZE001534Křižanovice
33.Přikryl Miroslav CZE000689Šternberk
33.Sogel Jakub CZE028662Olomouc
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
33.Václavík Zbyněk CZE020569Olomouc
33.Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
33.Vyoral Jiří CZE021444BSport Bar Atláč Přerov
49.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
49.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.5.2024 23:16:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement