8.11.2022| Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Ševčík Martin| Dvojic: 22| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Vymlátil Robert | CZE037711 | B | Hanácká trefa Prostějov |
Šroubek Pavel | CZE000047 | A | Barracudy Olomouc | |
2. | Barnek Roman | CZE017697 | A | Šilingrák Team Brno |
Maděránek Radek | CZE018056 | A | Šilingrák Team Brno | |
3. | Richter Pavel | CZE048987 | A | ŠK Paleta Vyškov |
Březovský Bořivoj | CZE004145 | A | ŠK Vyškov | |
4. | Nimmrichter Jan | CZE005000 | B | Tornádo Destroyers Brno |
Kvarda Josef | CZE064034 | A | Těsně vedle Brno | |
5. | Kučírek Ladislav | CZE060535 | B | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané |
Ševčík Martin | CZE063276 | B | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | |
6. | Nešpůrek Pavel | CZE010106 | A | Šilingrák Team Brno |
Chabina Miroslav | CZE046200 | A | Šilingrák Team Brno | |
7. | Skaličan Petr | CZE044109 | Vyškov | |
Skaličanová Krystína | CZE044734 | Vyškov | ||
8. | Papoušek Petr | CZE024837 | A | Šilingrák Team Brno |
Kostelka Martin | CZE019339 | B | Stefanplus Brno | |
9. | Moudrý Aleš | CZE035828 | Dobromilice | |
Kučera Petr | CZE055026 | Dřevnovice | ||
10. | Kocmanová Lucie | CZE037710 | B | Sokol Plumlov |
Stašo Tomáš | CZE063361 | B | Double-Trouble Ivanovice na Hané | |
11. | Vrba Miroslav | CZE038891 | B | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané |
Nakládal Jiří | CZE044624 | A | Jedlička Prostějov | |
12. | Volanka Alois | CZE028528 | A | ŠK Paleta Vyškov |
Babyrád Pavel | CZE021839 | A | ŠK Paleta Vyškov | |
13. | Čech Miroslav | CZE070079 | Dub nad Moravou | |
Stejskal Dušan | CZE052016 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou | |
14. | Javorský Zdeněk | CZE052341 | C | PBL 45 Brno |
Pomahačová Jana | CZE073597 | C | Havlíčkův Brod | |
15. | Kaláb Michal | CZE063275 | B | Double-Trouble Ivanovice na Hané |
Kummer David | CZE054814 | C | DC Bejvávalo U Kolečka | |
16. | Vašina Martin | CZE048700 | Ivanovice na Hané | |
Jachimiaková Radka | CZE074181 | Vyškov | ||
17. | Fečo Pavel | CZE044797 | B | Double-Trouble Ivanovice na Hané |
Oplocký Petr | CZE071853 | B | Double-Trouble Ivanovice na Hané | |
18. | Crha Daniel | CZE070966 | B | Double-Trouble Ivanovice na Hané |
Navrátil Luboš | CZE070967 | B | Double-Trouble Ivanovice na Hané | |
19. | Funk Michal | CZE055518 | B | Tornádo Destroyers Brno |
Miklovič Martin | CZE068840 | A | Rumoví pralinky | |
20. | Cuřínová Kristýna | CZE060291 | C | Molly Darts Club |
Hladík Jiří | CZE050991 | C | Letka Brno | |
21. | Lasovský Dušan | CZE033525 | C | PBL 45 Brno |
Merinska Eliska | CZE074180 | Brno | ||
22. | Tůmová Petra | CZE034926 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou |
Tůmová Nikol | CZE052017 | C | Prodarts club Lipník nad Bečvou |