Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

15.10.2022| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 44| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
2.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
3.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
4.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
5.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
5.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
7.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
7.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
9.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
9.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
9.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
9.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
13.Chlanda Lukáš CZE058749CRebels Dolany
13.Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
13.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
13.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
17.Dosoudil Radek CZE021073COlomoučtí vlci
17.Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc
17.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
17.Stehlík Petr CZE047001COlomoučtí vlci
17.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
17.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
17.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
25.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk
25.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
25.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
25.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
25.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
25.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
25.Viktorin Jan CZE069019CŠumperk
25.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
33.Anton Jakub CZE057034BKlikaři Litovel
33.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
33.Chlanda Lubomír CZE059284CRebels Dolany
33.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
33.Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Matula Dalibor CZE051253CRebels Dolany
33.Opletal David CZE071966COlomoučtí vlci
33.Pekárek Marek CZE046697BBar Plzeňka Prostějov
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Strnad Milan CZE068831DStaré Časy Olomouc
33.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 00:48:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement