Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-22/22)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko dvojice muži

15.10.2022| Olomouc - U Pelikána| Dvojice muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Dvojic: 22| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
2.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
3.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
4.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
5.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
5.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
7.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
7.Konůpek Pavel CZE064668BBistro Kožušany
Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
9.Anton Jakub CZE057034BKlikaři Litovel
Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
9.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
9.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
Klásek David CZE058619BHamerské kladivo
9.Viktorin Jan CZE069019CŠumperk
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
13.Kráčmar Martin CZE044973CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
Suchyňa Lukáš CZE044971CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
13.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
13.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
13.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
17.Chlanda Lukáš CZE058749CRebels Dolany
Habáň Vít CZE061460CRebels Dolany
17.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
Pekárek Marek CZE046697BBar Plzeňka Prostějov
17.Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc
Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
17.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
Kohoutek Jiří CZE041327BHelios Olomouc
17.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 19:23:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement