Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/142)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

10.9.2022| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 142| Žebříčků: 18

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
2.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
4.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
7.Gruss Radovan CZE000682ADC Miagi Mohelnice
7.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
9.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
9.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
9.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
9.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
13.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
13.Fitz Daniel CZE001873Přerov
13.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
13.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
17.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
17.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
17.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
17.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
17.Pořízka Adam CZE066152BSokol Plumlov
17.Srnec Jan CZE029561CTygři Olomouc
25.Anton Jakub CZE057034BKlikaři Litovel
25.Fiala Roman CZE058746CŠipkaři z Mariánského Údolí
25.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
25.Motlíček Pavel CZE031388BKomáři Komárov
25.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice
25.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
25.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
25.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
33.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
33.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
33.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
33.Hradil Michal CZE062187BRudyho Sportbar Mikulovice
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Matoušek Karel CZE051905BKomáři Komárov
33.Miler Michal CZE047173Čelčice
33.Moučka Jiří CZE024348BHamerské kladivo
33.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
33.Polidor Lukáš CZE049975BSport Bar Atláč Přerov
33.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
33.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
33.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
33.Špička Zdeněk CZE000017BTrefa Olomouc
33.Zákaz činnosti Kazlepka Radek CZE003027AJedlička Prostějov
49.Gröpl Jan CZE047633Počenice
49.Heger Jakub CZE058884APanteři Hranice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 00:54:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement