Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
Open Olomoucko smíšený

10.9.2022| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 58| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
2.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
3.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
3.Kuba Ondřej CZE064412ADC Miagi Mohelnice
5.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
5.Julinek Radek CZE016318AJedlička Prostějov
5.Novák Jan CZE031915BHanácká trefa Prostějov
5.Vysloužil Ladislav CZE054775BSokol Plumlov
9.Eliáš Libor CZE040931Svésedlice
9.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
9.Král Zdeněk CZE005420BDC Miagi Mohelnice
9.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
9.Staněk Michal CZE019059BSokol Plumlov
9.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč
9.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
9.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov
17.Bouchal Tomáš CZE063809ASport Bar Atláč Přerov
17.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club
17.Hacura Pavel CZE046393BHanácká trefa Prostějov
17.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
17.Kalaš Miroslav CZE060853BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Košťál Martin CZE017801APomatenci Hranice
17.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
17.Matal Petr CZE022296BDC Miagi Mohelnice
17.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice
17.Němec Radek CZE040010Hulín
17.Petráš Michal CZE005998BSport Bar Atláč Přerov
17.Pluhařík Marcel CZE026113BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Strnka Tomáš CZE058123BDravci Supíkovice
17.Šafránek Rostislav CZE053258BKobra Hrabůvka
17.Urbášková Michaela CZE073149Mohelnice
17.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
33.Bílková Pavla CZE057738BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Březík Jan CZE059919BSport Bar Atláč Přerov
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Dohnalová Renata CZE060390Prostějov
33.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
33.Jořenek Zdeněk CZE065518BDC Miagi Mohelnice
33.Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc
33.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
33.Kopčil Libor CZE040009Hulín
33.Krampla Michal CZE041811BSport Bar Atláč Přerov
33.Kvapil Daniel CZE066869Šumperk
33.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk
33.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice
33.Mokrý Ladislav CZE006704BBilliard bar Ostrava
33.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
33.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
33.Richter Jan CZE055501BHanácká trefa Prostějov
33.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 02:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 02:33:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement