8.9.2019| Prostějov - Hamry| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Mičková Monika| Dvojic: 23| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Moučka Jiří | CZE024348 | B | Hamerské kladivo |
Vémola Jiří | CZE000819 | B | Hamerské kladivo | |
2. | Benešová Marika | CZE006162 | A | Sport Bar Atláč Přerov |
Černošek Ondřej | CZE042550 | A | Sport Bar Atláč Přerov | |
3. | Řeháková Renáta | CZE053323 | A | Hospůdka u Bagarů Skalička |
Řehák Jiří | CZE045277 | B | Hospůdka u Bagarů Skalička | |
4. | Lihotský Marek | CZE034370 | A | Jedlička Prostějov |
Malíšek Jiří | CZE027350 | A | Jedlička Prostějov | |
5. | Paděra Pavel | CZE018870 | A | Kaspec Libina |
Vymlátil Robert | CZE037711 | B | Hanácká trefa Prostějov | |
6. | Vyhlídal Zbyněk | CZE038994 | B | Helios Olomouc |
Vyhlídalová Müllerová Dana | CZE035023 | B | Helios Olomouc | |
7. | Jakel Tomáš | CZE026681 | A | Panteři Hranice |
Chromec Jakub | CZE031305 | A | Panteři Hranice | |
8. | Beníček Jakub | CZE024566 | A | Olomoučtí orli |
Matiáš Jiří | CZE061535 | B | Helios Olomouc | |
9. | Mičková Monika | CZE022874 | B | No Men Prostějov |
Hrubá Kateřina | CZE000063 | B | No Men Prostějov | |
10. | Vémola Roman | CZE028243 | Hamry | |
Kvapilová Markéta | CZE056300 | Prostějov | ||
11. | Kopačka Vítek | CZE042695 | B | Dobří Bobři B Olomouc |
Navrátil Jaroslav | CZE021170 | Bohuslavice | ||
12. | Sedláček Jaromír | CZE000129 | Šumvald | |
Šmudlová Romana | CZE014036 | A | Hamerské kladivo | |
13. | Mlčoch Jiří | CZE023661 | Prostějov | |
Miler Michal | CZE047173 | Čelčice | ||
14. | Hacura Pavel | CZE046393 | B | Hanácká trefa Prostějov |
Naniaš Patrik | CZE062299 | B | No Men Prostějov | |
15. | Staněk Michal | CZE019059 | B | Sokol Plumlov |
Šejnohová Ivona | CZE023536 | Hamry | ||
16. | Vémola Dominik | CZE048666 | B | Hamerské kladivo |
Hruban Radek | CZE000353 | Plumlov | ||
17. | Mička Tomáš | CZE019336 | A | Jedlička Prostějov |
Sadílek Jakub | CZE038416 | A | Darts Prostějov | |
18. | Tůmová Petra | CZE034926 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou |
Janota Petr | CZE051832 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou | |
19. | Šmudla Roman | CZE001041 | B | Hamerské kladivo |
Zapletalová Veronika | CZE047143 | B | No Men Prostějov | |
20. | Stodola Petr | CZE001079 | B | Hamerské kladivo |
YYYHost muž I | ||||
21. | Tůmová Nikol | CZE052017 | C | Prodarts club Lipník nad Bečvou |
Malíšková Veronika | CZE028897 | B | No Men Prostějov | |
22. | Novák Jan | CZE031915 | B | Hanácká trefa Prostějov |
Richter Jan | CZE055501 | B | Hanácká trefa Prostějov | |
23. | Horna Karel | CZE022626 | Prostějov | |
Kocmanová Lucie | CZE037710 | B | Sokol Plumlov |