Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

4.12.2010| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 143| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
2.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
3.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
4.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
5.Dušek Marian CZE000215AKaspec Libina
5.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
7.Chrobok Radek CZE005861Grygov
7.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
9.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
9.Proň Vitaliy CZE022462Přerov
9.Rehovič Lukáš CZE031454Prostějov
9.Vyvozil Vratislav CZE002897Střeň
13.Hanák Miroslav CZE020583CŠipkaři Střeň
13.Mikač Pavel CZE001302AMusic Club Lapač
13.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
13.Zenzinger Karel CZE028215Šumvald
17.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
17.Černý Milan CZE001333Orlovice
17.Kainer Radek CZE006734Hulín
17.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
17.Malík René CZE031643Valašské Meziříčí
17.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
17.Mlčoch Jiří CZE023661Prostějov
17.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
25.Janků Jiří CZE022274ADobří bobři Olomouc
25.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
25.Medek Milan CZE003076Ivanovice na Hané
25.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
25.Přikryl Miroslav CZE000689Šternberk
25.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
25.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
25.Tlašek Jaroslav CZE008770Vsetín
33.Arlt Jiří CZE027436Olomouc
33.Bér Radoslav CZE032312Rohle
33.Blažek Lubomír CZE020266
33.Chuděj Roman CZE029105ABuď a nebo Vsetín
33.Holiš David CZE031306CProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
33.Klímek Radim CZE030990Morkovice
33.Kuzikowský Richard CZE002563Olomouc
33.Oháňka Martin CZE024199Šternberk
33.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
33.Soldán Marek CZE021063Olomouc
33.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
33.Vykopal Kamil CZE036848Mostkov
33.Zahrádka Jiří CZE019243CŠternberk
33.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
49.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
49.Chalupa Roman CZE001166Ice Tips Přerov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 14:19:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement