Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - finále Ženy

5.12.2009| KD Čelčice| Jednotlivci ženy| Hráček: 36| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
2.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
3.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
4.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
5.Randová Anna CZE015340Přerov
5.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
7.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
7.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
9.Bartošová Kateřina CZE031311Litovel
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
9.Klimšová Libuše CZE026241Olomouc
9.Vaculíková Renata CZE004862Kateřinice
13.Sedláčková Simona CZE019103Šumvald
13.Seidlová Renáta CZE023343
13.Soukupová Hana CZE030286Přerov
13.Stuchlíková Jarmila CZE000826Šternberk
17.Dokládalová Milena CZE032076Plumlov
17.Fabiánková Erika CZE002447Litovel
17.Gronychová Petra CZE032124Bludov
17.Kuchšová Lucie CZE026688Drahotuše
17.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
17.Nakládalová Michaela CZE026641Čelčice
17.Rygalová Eva CZE000756Přerov
17.Steigerová Jana CZE028764Olomouc
25.Doležalová Hana CZE030119Hranice
25.Doudová Šárka CZE004251CSport Bar Atláč Přerov
25.Kukulová Soňa CZE005711Šumperk
25.Magyarová Danuše CZE029588Olomouc
25.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
25.Schönová Alena CZE004303Šumperk
25.Šestáková Adéla CZE027468Olomouc
25.Uvízlová Radmila CZE001107Střeň
33.Bayerová Jana CZE002253Vsetín
33.Dolinková Andrea CZE003869Přerov
33.Jašková Dana CZE028898ABuď a nebo Vsetín
33.Prokešová Zdeňka CZE000615Šternberk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 10:36:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement