Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
97.Hrubý Tomáš CZE000045Prostějov
25.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
1.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
49.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
49.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
97.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
65.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
9.Kolář Martin CZE000229Horní Moštěnice
3.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
49.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
33.Hruban Radek CZE000353Plumlov
49.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
33.Václavík Jiří CZE000635Lipník nad Bečvou
2.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
97.Přikryl Miroslav 1988CZE000689Šternberk
25.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
97.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
49.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc
65.Hudeček Radek CZE000961Prostějov 1
65.Kamarád Karel CZE000962Mohelnice
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
49.Stodola Petr CZE001079BHamerské kladivo
9.Chalupa Roman CZE001166Ice Tips Přerov
97.Mikač Pavel CZE001302AMusic Club Lapač
65.Tvrdoň Jan CZE001328Přerov
9.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
49.Černý Milan CZE001333Orlovice
33.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
129.Fabiánek Zdeněk CZE001594Vsisko
65.Černý Karel CZE001709Čelčice
97.Fitz Daniel CZE001873Přerov
17.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
97.Suchý Ladislav CZE001954Uničov 1
65.Kožuch Leoš CZE002075Přerov
25.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
49.Stoklásek Libor CZE002398Přerov VIII.
129.Adámek Jaroslav CZE002459Kateřinice
97.Kuzikowský Richard CZE002563Olomouc
65.Sklář Robert CZE002623BAdriana Fili Bar Vsetín
129.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
4.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I
49.Krempa Petr CZE002787
65.Vychodil Petr CZE002895Šumperk
65.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
65.Medek Milan CZE003076Ivanovice na Hané
65.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
33.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
33.Lošťák Antonín CZE003332BSport Bar Atláč Přerov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 21:49:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement