Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Adámek Jaroslav CZE002459Kateřinice
129.Fabiánek Zdeněk CZE001594Vsisko
129.Filip Robert CZE012168CAligators Šternberk
129.Herda Josef CZE033309Ivanovice na Hané
129.Ježek Aleš CZE005875Pivín
129.Kozák Petr CZE033379Ivanovice na Hané
129.Kráčmar Martin CZE022879Olomouc
129.Machala Martin CZE015179Kroměříž 1
129.Oháňka Martin CZE024199Šternberk
129.Přikryl Miroslav 1952CZE017688Šternberk
129.Provaz Jiří CZE022283Olomouc
129.Skřebský Michal CZE003381BCapa team Čechovice
129.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
129.Šabacký Radim CZE006070Čelčice
129.Šmidák Ivo CZE020499Hostkovice
129.Vémola Roman CZE028243Hamry
97.Cín Luděk CZE022421Přerov
97.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
97.Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
97.Fitz Daniel CZE001873Přerov
97.Hrdlička Jan CZE027466CTygři Olomouc
97.Hrubý Tomáš CZE000045Prostějov
97.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
97.Jakubík Ivo Ing CZE027561Přerov
97.Janota Ondřej CZE027854BProdarts club Lipník nad Bečvou
97.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
97.Kamarád Tomáš CZE024890Uničov
97.Kašpárek Libor CZE021493Hnojice
97.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
97.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
97.Kuchejda Petr CZE003659BKobra Hrabůvka
97.Kučera Václav CZE005427Šternberk
97.Kuzikowský Richard CZE002563Olomouc
97.Magyar Štěpán 1950CZE029840Olomouc
97.Mikač Pavel CZE001302AMusic Club Lapač
97.Mišurec Tomáš CZE032603
97.Pánek Roman CZE003699ASport Bar Atláč Přerov
97.Pecháček David CZE011186Přerov
97.Přikryl Lubor CZE005027Kroměříž-Vážany
97.Přikryl Miroslav 1988CZE000689Šternberk
97.Řihošek Vratislav CZE033493Kojetín
97.Soldán Marek CZE021063Olomouc
97.Studený Jan CZE008746Kojetín I
97.Suchý Ladislav CZE001954Uničov 1
97.Švec Michal CZE027445Olomouc
97.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc
97.Vrba Dušan CZE003786Pivín
97.Vyoral Jiří CZE021444BSport Bar Atláč Přerov
65.Babiš Petr CZE024737Olomouc
65.Černý Karel CZE001709Čelčice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 02:41:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement