Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
17.Zenzinger Karel CZE028215Šumvald
33.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
65.Zapletal František CZE014434Ivanovice na Hané
65.Zahrádka Jiří CZE019243CŠternberk
97.Vyoral Jiří CZE021444BSport Bar Atláč Přerov
65.Vychodil Petr CZE002895Šumperk
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
97.Vrba Dušan CZE003786Pivín
17.Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
97.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc
129.Vémola Roman CZE028243Hamry
25.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
13.Valach Jan CZE019774Štěpánov
65.Václavík Zbyněk CZE020569Olomouc
33.Václavík Jiří CZE000635Lipník nad Bečvou
65.Tvrdoň Jan CZE001328Přerov
4.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
65.Tlašek Jaroslav CZE008770Vsetín
97.Švec Michal CZE027445Olomouc
65.Šťastný Petr CZE028384Kroměříž
49.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
49.Špaček Josef CZE033310Ivanovice na Hané
17.Šnejdar Ivo CZE004482Uničov
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
129.Šmidák Ivo CZE020499Hostkovice
33.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
129.Šabacký Radim CZE006070Čelčice
129.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
33.Svozil Stanislav CZE013931Doloplazy
97.Suchý Ladislav CZE001954Uničov 1
97.Studený Jan CZE008746Kojetín I
49.Stoklásek Libor CZE002398Přerov VIII.
49.Stodola Petr CZE001079BHamerské kladivo
97.Soldán Marek CZE021063Olomouc
17.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
65.Sogel Jakub CZE028662Olomouc
129.Skřebský Michal CZE003381BCapa team Čechovice
65.Sklář Robert CZE002623BAdriana Fili Bar Vsetín
49.Sedlák Ondřej CZE021248AŽraloci Vsetín
49.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
65.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
97.Řihošek Vratislav CZE033493Kojetín
17.Rédl Ondřej CZE022280ASharks Olomouc
33.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
65.Prozorovskij Jan CZE023132
129.Provaz Jiří CZE022283Olomouc
17.Proň Vitaliy CZE022462Přerov
97.Přikryl Miroslav 1988CZE000689Šternberk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 20:29:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement