Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Adámek Jaroslav CZE002459Kateřinice
33.Arlt Jiří CZE027436Olomouc
65.Babiš Petr CZE024737Olomouc
25.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
9.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
49.Bér Radoslav CZE032312Rohle
9.Blažek Lubomír CZE020266
9.Chalupa Roman CZE001166Ice Tips Přerov
25.Chrobok Radek CZE005861Grygov
33.Chuděj Roman CZE029105ABuď a nebo Vsetín
97.Cín Luděk CZE022421Přerov
2.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
49.Čarnota Michal CZE021242CKlub Karolinka
65.Černý Karel CZE001709Čelčice
49.Černý Milan CZE001333Orlovice
97.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
33.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
49.Doležel Miroslav CZE004544Kojetín I
13.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
65.Dostál Marek CZE003439Přerov
65.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
17.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
65.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
17.Dziengelovski Pavel CZE018532Olomouc
97.Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
129.Fabiánek Zdeněk CZE001594Vsisko
33.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
129.Filip Robert CZE012168CAligators Šternberk
97.Fitz Daniel CZE001873Přerov
33.Flašár Marek CZE032313Šumvald
1.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
129.Herda Josef CZE033309Ivanovice na Hané
65.Hračov Karel CZE030280CŠternberk
49.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
97.Hrdlička Jan CZE027466CTygři Olomouc
33.Hruban Radek CZE000353Plumlov
97.Hrubý Tomáš CZE000045Prostějov
65.Hudeček Radek CZE000961Prostějov 1
49.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
49.Jabůrek Radim CZE022475Olomouc
97.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
97.Jakubík Ivo Ing CZE027561Přerov
97.Janota Ondřej CZE027854BProdarts club Lipník nad Bečvou
65.Jašek Pavel CZE021568ABuď a nebo Vsetín
5.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Vsetín
97.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
129.Ježek Aleš CZE005875Pivín
65.Kamarád Karel CZE000962Mohelnice
97.Kamarád Tomáš CZE024890Uničov
3.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 00:24:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement