Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
97.Mišurec Tomáš CZE032603
9.Blažek Lubomír CZE020266
49.Krempa Petr CZE002787
65.Prozorovskij Jan CZE023132
65.Kovařík Jaroslav CZE010882CA jaj Huslenky
65.Sklář Robert CZE002623BAdriana Fili Bar Vsetín
129.Filip Robert CZE012168CAligators Šternberk
129.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
33.Chuděj Roman CZE029105ABuď a nebo Vsetín
65.Jašek Pavel CZE021568ABuď a nebo Vsetín
5.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Vsetín
25.Olšák Petr CZE025399ABuď a nebo Vsetín
3.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
129.Skřebský Michal CZE003381BCapa team Čechovice
65.Magyar Štěpán 1981CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
65.Černý Karel CZE001709Čelčice
65.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice
129.Šabacký Radim CZE006070Čelčice
97.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
65.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
33.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
33.Svozil Stanislav CZE013931Doloplazy
25.Chrobok Radek CZE005861Grygov
49.Stodola Petr CZE001079BHamerské kladivo
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
25.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
129.Vémola Roman CZE028243Hamry
97.Kašpárek Libor CZE021493Hnojice
9.Kolář Martin CZE000229Horní Moštěnice
129.Šmidák Ivo CZE020499Hostkovice
65.Kurc Petr CZE029727Hranice
49.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Chalupa Roman CZE001166Ice Tips Přerov
33.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
129.Herda Josef CZE033309Ivanovice na Hané
129.Kozák Petr CZE033379Ivanovice na Hané
65.Medek Milan CZE003076Ivanovice na Hané
49.Špaček Josef CZE033310Ivanovice na Hané
65.Zapletal František CZE014434Ivanovice na Hané
17.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
33.Koňařík Petr CZE021244Karolinka
5.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
129.Adámek Jaroslav CZE002459Kateřinice
49.Čarnota Michal CZE021242CKlub Karolinka
97.Kuchejda Petr CZE003659BKobra Hrabůvka
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
97.Řihošek Vratislav CZE033493Kojetín
49.Doležel Miroslav CZE004544Kojetín I
97.Studený Jan CZE008746Kojetín I
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 18:39:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement