Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
49.Čarnota Michal CZE021242CKlub Karolinka
129.Filip Robert CZE012168CAligators Šternberk
65.Hračov Karel CZE030280CŠternberk
49.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
97.Hrdlička Jan CZE027466CTygři Olomouc
65.Kovařík Jaroslav CZE010882CA jaj Huslenky
65.Magyar Štěpán 1981CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
25.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
33.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
129.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
65.Zahrádka Jiří CZE019243CŠternberk
25.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
97.Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
97.Janota Ondřej CZE027854BProdarts club Lipník nad Bečvou
97.Kuchejda Petr CZE003659BKobra Hrabůvka
33.Lošťák Antonín CZE003332BSport Bar Atláč Přerov
65.Martina Robert CZE019490BKulturák Čehovice
13.Nevrlý Antonín CZE020156BMaroko Olomouc
33.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice
65.Sklář Robert CZE002623BAdriana Fili Bar Vsetín
129.Skřebský Michal CZE003381BCapa team Čechovice
49.Stodola Petr CZE001079BHamerské kladivo
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
25.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
97.Vyoral Jiří CZE021444BSport Bar Atláč Přerov
25.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
33.Chuděj Roman CZE029105ABuď a nebo Vsetín
97.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
33.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
13.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
17.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
65.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
97.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
65.Jašek Pavel CZE021568ABuď a nebo Vsetín
5.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Vsetín
97.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
3.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
97.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
97.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
65.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
7.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
97.Mikač Pavel CZE001302AMusic Club Lapač
25.Olšák Petr CZE025399ABuď a nebo Vsetín
65.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
5.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
97.Pánek Roman CZE003699ASport Bar Atláč Přerov
49.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
17.Rédl Ondřej CZE022280ASharks Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 05:43:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement