Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

5.12.2009| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
2.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
3.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
4.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I
5.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Vsetín
5.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
7.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
7.Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
9.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
9.Blažek Lubomír CZE020266
9.Chalupa Roman CZE001166Ice Tips Přerov
9.Kolář Martin CZE000229Horní Moštěnice
13.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
13.Malík René CZE031643Valašské Meziříčí
13.Nevrlý Antonín CZE020156BMaroko Olomouc
13.Valach Jan CZE019774Štěpánov
17.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
17.Dziengelovski Pavel CZE018532Olomouc
17.Proň Vitaliy CZE022462Přerov
17.Rédl Ondřej CZE022280ASharks Olomouc
17.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
17.Šnejdar Ivo CZE004482Uničov
17.Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
17.Zenzinger Karel CZE028215Šumvald
25.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
25.Chrobok Radek CZE005861Grygov
25.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
25.Olšák Petr CZE025399ABuď a nebo Vsetín
25.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
25.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
25.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
33.Arlt Jiří CZE027436Olomouc
33.Chuděj Roman CZE029105ABuď a nebo Vsetín
33.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
33.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
33.Flašár Marek CZE032313Šumvald
33.Hruban Radek CZE000353Plumlov
33.Koňařík Petr CZE021244Karolinka
33.Lošťák Antonín CZE003332BSport Bar Atláč Přerov
33.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice
33.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
33.Svozil Stanislav CZE013931Doloplazy
33.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
33.Václavík Jiří CZE000635Lipník nad Bečvou
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
33.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
49.Bér Radoslav CZE032312Rohle
49.Čarnota Michal CZE021242CKlub Karolinka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 18:28:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement