Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/66)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

13.10.2018| Sokolovna U Žida Olomouc| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 66| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
2.Humpula František CZE040919Krnov
3.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
4.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
5.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
5.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
7.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
7.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
9.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
9.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
9.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
13.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
13.Přibyl Pavel CZE045427BTornádo Destroyers Brno
13.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
13.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
17.Adamec Radek CZE035440Fulnek
17.Bartuška Zdeněk CZE038417CIce Tips Přerov
17.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
17.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
17.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
25.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
25.Drtil Karel CZE000840Vrbno pod Pradědem
25.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
25.Mikláš Jakub CZE056092Vrbno pod Pradědem
25.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
25.Sadílek Jakub CZE038416ADarts Prostějov
25.Stehlík Petr CZE047001COlomoučtí vlci
25.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
33.Bačík Radek CZE062042APomatenci Hranice
33.Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli
33.Bočan Zbyněk CZE021883Lipní nad Bečvou
33.Janíček Josef CZE047048Šternberk
33.Král Zdeněk CZE005420BDC Miagi Mohelnice
33.Přidal Petr CZE024692Těšetice
33.Prokopec Martin CZE059443DRychlý hroty Praha
33.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
33.Soldan Rostislav CZE015591Mohelnice
33.Šnobl Petr CZE039720Litovel
33.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
33.Šurkal Martin CZE060062BHelios Olomouc
33.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
33.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Znojil Jakub CZE049689Přerov VIII
33.Žampa Miroslav CZE061878
49.Bačík Martin CZE062321BHospůdka u Bagarů Skalička
49.Březík Jan CZE059919BSport Bar Atláč Přerov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 14:59:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement