Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/71)
  Náhled Tisk Nahoru
Open Olomoucko muži

21.7.2018 | Darts Open Rýmařov | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Dostál Jaromír | Hráčů: 71 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
2. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
3. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
4. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
5. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
6. Yeghiazaryan Vachik CZE058208 Rýmařov
7. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
8. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
9. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
10. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
11. Holík Martin CZE008919 A Šenkýři
12. Skopalík Zbyněk CZE004213 A Kaspec Libina
13. Kobzák Pavel CZE008610 A Šenkýři
14. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
15. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
16. Pavlinský Zdeněk CZE000898 C Sport Bar Slovan Šternberk
17. Sochor Jan CZE056508 A Kaspec Libina
18. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
19. Host muž I
20. Bašný David CZE016236 A Vratíkov
21. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly
22. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov
23. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
24. Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
25. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov
26. Host muž II
27. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
28. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
29. Host muž III
30. Soldán Rostislav CZE015591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
31. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
32. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
33. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov
34. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc
35. Pospíšil Tomáš CZE030289 Krnov
36. Jirgle Vlastimil CZE028566 C Draci Černovír
37. Kaplan Miroslav CZE038006 C Zvonaři Olomouc
38. Král Zdeněk CZE005420 B DC Miagi Mohelnice
39. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
40. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno
41. Onderka Hubert CZE057843 Rýmařov
42. Málek Jiří CZE058262 Rýmařov
43. Haník Lukáš CZE062000 Rýmařov
44. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
45. Host muž IV
46. Haník Kamil CZE050500 Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
47. Zourek Martin CZE051812 B Phoenix Darts
48. Křížan Radek CZE060850 Krnov
49. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc
50. Kummer David CZE054814 C Darts@Pipes Club
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 02:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 02:26:33