Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

8.9.2018| Sport Bar Slovan Šternberk| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Malíšková Veronika| Hráčů: 48| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
2.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
3.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
4.Přidal Petr CZE024692Těšetice
5.Beníšek Karel CZE027317ADobří bobři Olomouc
5.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
7.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
7.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
9.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
9.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
9.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
9.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
13.Haník Kamil CZE050500Uničov
13.Kačala Marek CZE047584ADC Mustang Brno
13.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
13.Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
17.Adamec Radek CZE035440Fulnek
17.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Janíček Josef CZE047048Šternberk
17.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
17.Pavelek Michal CZE030278AŽabaři Olomouc
17.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
17.Wolný Antonín CZE032058BVikings Třinec
25.Huličný Milan CZE003984Mohelnice
25.Kamarád Tomáš CZE024890Uničov
25.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
25.Kučera Václav CZE005427Šternberk
25.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
25.Soldan Rostislav CZE015591Mohelnice
25.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
25.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov
33.Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli
33.Drtil Karel CZE000840Vrbno pod Pradědem
33.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
33.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
33.Král Zdeněk CZE005420BDC Miagi Mohelnice
33.Mihok Jaroslav CZE050566Šternberk
33.Mikláš Jakub CZE056092Vrbno pod Pradědem
33.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
33.Smrček Miroslav CZE051944Medlov
33.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
33.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
33.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
33.Vysloužil Ladislav CZE054775BSokol Plumlov
33.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 13:41:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement