Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

12.5.2018| Restaurace U Žida Olomouc| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 52| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
2.Humpula František CZE040919Krnov
3.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
4.Sadílek Jakub CZE038416ADarts Prostějov
5.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
5.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
7.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
7.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
9.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
9.Pavelek Michal CZE030278AŽabaři Olomouc
9.Richter Jan CZE055501BHanácká trefa Prostějov
9.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
13.Beníšek Karel CZE027317ADobří bobři Olomouc
13.Hořín Marek CZE032946Vítkov
13.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
13.Vyhlídal Zbyněk CZE038994BHelios Olomouc
17.Adamec Radek CZE035440Fulnek
17.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
17.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Haník Kamil CZE050500Uničov
17.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
17.Kvapil Luboš CZE055017BKluziště Drahotuše
17.Stehlík Petr CZE047001COlomoučtí vlci
25.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
25.Horák Vladislav CZE050461Olomouc
25.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
25.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
25.Šurkal Martin CZE060062BHelios Olomouc
25.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
25.Vysloužil Ladislav CZE054775BSokol Plumlov
25.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
33.Drtil Pavel CZE053159Vrbno pod Pradědem
33.Král Zdeněk CZE005420BDC Miagi Mohelnice
33.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
33.Kučera Lukáš CZE052295Olomouc
33.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
33.Mikláš Jakub CZE056092Vrbno pod Pradědem
33.Přidal Petr CZE024692Těšetice
33.Rössner Lukáš CZE058404Trhové sviny
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
33.Smrček Miroslav CZE051944Medlov
33.Soldan Rostislav CZE015591Mohelnice
33.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
33.Uherko Rostislav CZE031324BPivnice Arx Olomouc
33.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov
49.Huličný Milan CZE003984Mohelnice
49.Lis Ladislav CZE047793Fulnek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 03:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 03:46:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement