Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/75)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master Olomoucko muži

17.3.2018 | Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Špička Zdeněk | Hráčů: 75 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
2. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
3. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
4. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
5. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
7. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
7. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
9. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
9. Král Marek CZE053282 A Brno
9. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov
9. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
13. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
13. Nekl Martin CZE052398 A Sharks Olomouc
13. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
13. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly
17. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
17. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly
17. Gruss Radovan CZE000682 A DC Miagi Mohelnice
17. Grygar Lukáš CZE043971 A Gerlich Fulnek
17. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
17. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
17. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
17. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
25. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří Bobři B Olomouc
25. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
25. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
25. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice
25. Kluka Svatopluk CZE000204 A DC Miagi Mohelnice
25. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
25. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše
25. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
33. Bašný David CZE016236 A Vratíkov
33. Holiš David CZE031306 C Panteři Hranice
33. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
33. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
33. Krejzlík Dalibor CZE022182 B Sharks Olomouc
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
33. Papadopulos Christos CZE053893 B Koloušci od Jelena Vidnava
33. Přidálek Lukáš CZE024535 A Kulturák Čehovice
33. Satora David CZE018533 B Olomoučtí orli
33. Sázel David CZE037020 B Kulturák Čehovice
33. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice
33. Smrček Miroslav CZE051944 B Gerlich Fulnek
33. Šrom Jiří CZE049068 B Zvonaři Olomouc
33. Vašina Martin CZE048700 A ŠK Vyškov B
33. Vavřík Ondřej CZE040930 B Pomatenci Hranice
49. Bartoň Martin CZE046780 B Gerlich Fulnek
49. Bartsch Vladimír CZE041004 A Arnošt Hranice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 23:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 23:06:11