Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/63)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

20.1.2018| Sokolovna U Žida Olomouc - Nový Svět| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 63| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
2.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
3.Trnka Jiří CZE000700ADobří bobři Olomouc
4.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
5.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
5.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
7.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
7.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
9.Haleňák Marek CZE046364Krnov
9.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
9.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
9.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
13.Kopačka Vítek CZE042695BDobří Bobři B Olomouc
13.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
13.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
13.Válek Dalimil CZE027730Krnov
17.Beníšek Karel CZE027317ADobří bobři Olomouc
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
17.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
17.Kvapil Luboš CZE055017BKluziště Drahotuše
17.Papadopulos Christos CZE053893Krnov
17.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
17.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
25.Chytil Tomáš CZE027927BDragons Hranice
25.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
25.Haník Kamil CZE050500Uničov
25.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
25.Knob Jakub CZE047012Šternberk
25.Král Zdeněk CZE005420BDC Miagi Mohelnice
25.Navrátil Jaroslav CZE021170Bohuslavice
25.Švihel Jan CZE022553BDobří Bobři B Olomouc
33.Adamec Radek CZE035440Fulnek
33.Horák Vladislav CZE050461Olomouc
33.Hrabal Martin CZE022556Olomouc
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Janků Jiří CZE022274ADobří bobři Olomouc
33.Kačala Marek CZE047584ADC Mustang Brno
33.Kohout Jaroslav CZE058433Budišov nad Budišovkou
33.Košťál Martin CZE017801APomatenci Hranice
33.Kotůlek Lukáš CZE056531APomatenci Hranice
33.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
33.Lysek František CZE052078Fulnek
33.Pavlištík Jaroslav CZE059935APomatenci Hranice
33.Sadílek Jakub CZE038416ADarts Prostějov
33.Smrček Miroslav CZE051944Medlov
33.Špičák Roman CZE049967Ústín
33.Tománek Martin CZE022381Olomouc
49.Čaník Marek CZE059320BDobří Bobři B Olomouc
49.Gojný Petr CZE028242Krnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 16:51:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement