Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

6.12.2008| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
2.Studený Jan CZE008746Kojetín I
3.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
4.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
5.Hrubý Tomáš CZE000045Prostějov
5.Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
7.Šnejdar Ivo CZE004482Uničov
7.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
9.Dohnal Karel CZE005301Hranice
9.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Škabraha Petr CZE024609CŠipkaři Střeň
9.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I
13.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
13.Hruban Radek CZE000353Plumlov
13.Hudeček Radek CZE000961Prostějov 1
13.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
17.Havlík Vlastimil CZE000828Mohelnice
17.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
17.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
17.Novák František CZE000466BPunat Olomouc
17.Skřebský Michal CZE003381BCapa team Čechovice
17.Stodola Petr CZE001079BHamerské kladivo
17.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
17.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
25.Chrobok Radek CZE005861Grygov
25.Fitz Daniel CZE001873Přerov
25.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice
25.Kolář Martin CZE000229Horní Moštěnice
25.Pisklák Petr CZE004206Janová
25.Šmidák Ivo CZE020499Hostkovice
25.Václavík Zbyněk CZE020569Olomouc
25.Vrba Dušan CZE003786Pivín
33.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
33.Buchlovský Petr CZE005121Potštát
33.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
33.Dziengelovski Pavel CZE018532Olomouc
33.Frgal Luděk CZE021449CPijany Orlice Přerov
33.Hollý Jan CZE022435BSport Bar Atláč Přerov
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Vsetín
33.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
33.Koňařík Josef CZE003313AOutsiders Vsetín
33.Mikač Pavel CZE001302AMusic Club Lapač
33.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice
33.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
33.Sedlák Ondřej CZE021248AŽraloci Vsetín
33.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
33.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka
49.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
49.Dolinek Michal CZE004153BProdarts club Lipník nad Bečvou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 07:35:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement