Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-33/33)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko dvojice muži

29.8.2020| Dolany - Véska - SK Véska| Dvojice muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Dvojic: 33| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
2.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
Šabršula Tomáš CZE056441BDC Fako Tuřany
3.Mička Tomáš CZE019336ADarts La Putica Prostějov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
4.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
5.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
5.Waška Petr CZE063531BZetko Prostějov
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
7.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
7.Satora David CZE018533BOlomoučtí orli
Schejbal Martin CZE052815ATitans Praha
9.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
Rédr Martin CZE060392BPunat Olomouc
9.Novák Jan CZE031915BHanácká trefa Prostějov
Richter Jan CZE055501BHanácká trefa Prostějov
9.Štaffa Miroslav CZE063348DKlikaři Litovel
Hladinec Jiří CZE029406DKlikaři Litovel
9.Viktorin Josef 1972CZE017226AMachine Šumperk
Viktorin Josef 2000CZE065727Šumperk
13.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
Bouchal Tomáš CZE063809BSport Bar Atláč Přerov
13.Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly
Špunda Michal CZE046073AKupec Tážaly
13.Fiala Matěj CZE060241BKupec Tážaly
Veselý Roman CZE018416AKupec Tážaly
13.Nátr Lubomír CZE041421CPitbull Senice na Hané
Duda Ladislav CZE064864DPitbull Senice na Hané
17.Blažek Martin CZE044794CDraci Olomouc
Stehlík Petr CZE047001CDraci Olomouc
17.Březík Jan CZE059919CSport Bar Atláč Přerov
Randýsek David CZE021749BHugo Přerov
17.Julinek Radek CZE016318AHanácká trefa Prostějov
Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
17.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk
Mihok Jaroslav CZE050566BŠternberk
17.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
Šmíd Jakub CZE063993Klikaři Litovel
17.Mück Petr CZE058666CKřižáci Bolelouc
Fiala Milan CZE051640CKřižáci Bolelouc
17.Tomík Marek CZE060482BHelios Olomouc
Anton Jakub CZE057034CKlikaři Litovel
17.Ulík Josef CZE060337BU mě dobrý Česká Ves
Šoltys Zdenek CZE062628BU mě dobrý Česká Ves
25.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
Telíšek Michal CZE000968CPanteři Hranice
25.Kalužík Tomáš CZE036589BNo Fear Šternberk
Glacel Pavel CZE066038CDC Virus Opava
25.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
25.Navrátil Jiří CZE003832BDarts La Putica Prostějov
Naniáš Patrik CZE062299BJedlička Prostějov
25.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
Maier Ivo CZE066749Chmelaři z Knihovny Olomouc
25.Šabršula Josef CZE064430Loučná nad Desnou
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
25.Štoppl Radoslav CZE041450Uničov
Ondrejka Josef CZE022584Draci Olomouc
25.Vacula František CZE000253CDevils Darts Řideč
Procházka Michal CZE027320DŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč
33.Králík Martin CZE053579BRebel Olomouc
Vrbka Miroslav CZE003427Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 21:30:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement