Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

10.12.2016| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Fujdiak Jan CZE024200BKomáři Komárov
129.Hlubinka Milan CZE019266BElita Punat Olomouc
129.Hradil Karel CZE044795Šternberk
129.Hrdlička Jan CZE027466CTygři Olomouc
129.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov
129.Jenč Robert CZE046449Přerov
129.Králík Jaroslav CZE020303Počenice
129.Krampla Michal CZE041811BSport Bar Atláč Přerov
129.Kučera Lukáš CZE020258APanteři Hranice
129.Kůrka Jiří CZE019350Prostějov 4
129.Navrátil Dominik CZE048453Milenov
129.Ondruch Martin CZE041005BKobra Hrabůvka
129.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
129.Sýkora Martin CZE024510BTipaři Prostějov
129.Tirala Radim CZE038905BSyslíci Velká Kraš
129.Volf Ondřej CZE054916Dub Nad Moravou
97.Boháč Petr CZE044648BO tečku Prostějov
97.Čechová Ariana CZE028848Morkovice
97.Černek Ján CZE003572Lipník nad Bečvou
97.Gröpl Jan CZE047633Počenice
97.Hacura Pavel CZE046393BHanácká trefa Prostějov
97.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
97.Hlaváč Luděk CZE043311Hranice na Moravě
97.Kamarád Karel CZE000962Mohelnice
97.Kaplan Miroslav CZE038006CŠipkaři Střeň
97.Kopeček Jiří CZE043308Hranice na Moravě
97.Kouřil Martin CZE024650Čelčice
97.Krawec Jaroslav CZE019249CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
97.Kvapil Tomáš CZE045947BKulturák Čehovice
97.Losík Ivo CZE025075BHanácká trefa Prostějov
97.Lužík Pavel CZE008002BKohouti Ludslavice
97.Nakládal Vladimír CZE004996Pivín
97.Navrátil David CZE045131Milenov
97.Nytra Ladislav CZE031330Horka nad Moravou
97.Obšil Roman CZE023652BTJ Zlaté Hory MJTJ
97.Olšanský Milan CZE021881BProdarts club Lipník nad Bečvou
97.Pánek Roman CZE003699ASport Bar Atláč Přerov
97.Podivínský Martin CZE047855CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
97.Přibylík Milan CZE001534Křižanovice
97.Ráža Josef CZE031975Šternberk
97.Sázel David CZE037020BKulturák Čehovice
97.Schwarz Václav CZE033298BProdarts club Lipník nad Bečvou
97.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
97.Slováček Ladislav CZE030993Morkovice
97.Šoupal Martin CZE041793Prodarts club Lipník nad Bečvou
97.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
97.Tichánek Marcel CZE032605
97.Vaca Jaromír CZE031632Červená lhota
65.Cholasta Radek CZE052297Přílepy
65.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 09:14:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement