Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/128)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

1.12.2007| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 128| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
2.Švec Michal CZE014101Plumlov
3.Machálek Petr CZE000068ABulls Hošťálková
4.Němeček Pavel CZE000247Vsetín
5.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
5.Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
7.Mokrý Ladislav CZE006704BBilliard bar Ostrava
7.Možný Adam CZE002102Zdounky
9.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
9.Plšek Ondřej CZE000150BHošťálková
9.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I
13.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
13.Hrubý Tomáš CZE000045Prostějov
13.Šišma Jakub CZE001552Prostějov
13.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
17.Černý Karel CZE001709Čelčice
17.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
17.Dufek Martin CZE000121Hranice na Moravě
17.Jurásek Zdeněk CZE024547Šternberk
17.Klech David CZE003308Olomouc
17.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
17.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
17.Studený Jan CZE008746Kojetín I
25.Adámek Jaroslav CZE002459Kateřinice
25.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
25.Doležel Miroslav CZE004544Kojetín I
25.Kovařík Jaroslav CZE010882CA jaj Huslenky
25.Medek Milan CZE003076Ivanovice na Hané
25.Pisklák Přemysl CZE002831Prostějov 1
25.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
25.Vejmola Jaroslav CZE019771DMoravští orli Olomouc
33.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
33.Černocký Kamil CZE021238Karolinka
33.De Col CZE019795Velký ÚJezd
33.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
33.Havlíček Roman CZE002039Bohuslavice
33.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Vsetín
33.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
33.Koňařík Tomáš CZE000377AŠípy Velké Karlovice
33.Kučírek Ivan CZE017942Drahotuše
33.Přikryl Lubor CZE005027Kroměříž-Vážany
33.Skřebský Michal CZE003381BCapa team Čechovice
33.Šenk Pavel CZE020265Medlov
33.Šnejdar Ivo 1963CZE004482Uničov
33.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
33.Tichý Tomáš CZE001312Olomouc
33.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
49.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
49.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 21:17:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement