15.12.2018| Kulturní dům Čelčice| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 81| Žebříčků: 17
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
49. | Tichánek Marcel | CZE032605 | ||
33. | Duda Michal | CZE051885 | D | Aligators Šternberk |
33. | Pekárek Marek | CZE046697 | B | Bar Plzeňka Prostějov |
33. | Kalužík Tomáš | CZE036589 | Bílovec | |
49. | Žáček Jaroslav | CZE022276 | B | Bistro Kožušany |
49. | Brousil Petr | CZE049077 | Blatec | |
33. | Brunclík Jakub | CZE060972 | Brno | |
65. | Šanovský Patrik | CZE028563 | B | Capa team Čechovice |
65. | Motáň Stanislav | CZE059031 | C | Chmelaři z Knihovny Olomouc |
9. | Entr Miroslav | CZE058639 | B | Černá křídla Kostelec |
49. | Odložilík Ladislav | CZE058642 | B | Černá křídla Kostelec |
65. | Ragoš Martin | CZE058638 | B | Černá křídla Kostelec |
17. | Ševčík Jan | CZE058640 | B | Černá křídla Kostelec |
49. | Dvořák Petr | CZE003261 | A | Darts Prostějov |
25. | Fiala Milan | CZE051640 | B | Floriánovy šípy Dub nad Moravou |
49. | Veselý Pavel | CZE057565 | B | Floriánovy šípy Dub nad Moravou |
13. | Vacula František | CZE000253 | D | Gold Řídeč |
25. | Šejnoha Robin | CZE061551 | B | Hamerské kladivo |
9. | Vémola Dominik | CZE048666 | B | Hamerské kladivo |
33. | Hacura Pavel | CZE046393 | B | Hanácká trefa Prostějov |
33. | Novák Jan | CZE031915 | B | Hanácká trefa Prostějov |
7. | Richter Jan | CZE055501 | B | Hanácká trefa Prostějov |
1. | Vymlátil Robert | CZE037711 | B | Hanácká trefa Prostějov |
65. | Kohoutek Jiří | CZE041327 | B | Helios Olomouc |
65. | Matiáš Jiří | CZE061535 | B | Helios Olomouc |
17. | Šurkal Martin | CZE060062 | B | Helios Olomouc |
49. | Šťastný Martin | CZE056200 | Horní Město | |
7. | Rössner Martin | CZE004802 | Hranice 1 | |
17. | Cimerman Aleš | CZE040011 | Hulín | |
25. | Kopčil Libor | CZE040009 | Hulín | |
49. | Zahradník Vladimír | CZE058210 | Janovice u Rýmařova | |
65. | Foltýn Antonín | CZE059136 | Jarohněvice | |
25. | Anton Jakub | CZE057034 | B | Klikaři Litovel |
17. | Ondruch Martin | CZE041005 | B | Kobra Hrabůvka |
33. | Tobolík Pavel | CZE002660 | B | Kohouti Ludslavice |
25. | Tkadlčík Radim | CZE060534 | Kostelec u Holešova | |
65. | Soldán Rostislav ml. | CZE050035 | C | Křepeláci z Mladče |
65. | Bočan Zbyněk | CZE021883 | Lipní nad Bečvou | |
49. | Gaja Miloslav | CZE047581 | Ludslavice | |
2. | Huličný Milan | CZE003984 | Mohelnice | |
49. | Hulenka Libor | CZE050328 | Napajedla | |
33. | Boháč Petr | CZE044648 | B | O tečku Prostějov |
5. | Hlačík Pavel | CZE038586 | Olomouc | |
25. | Kostorek Jan | CZE051677 | Olomouc | |
17. | Lenert Lukáš | CZE022344 | Olomouc | |
17. | Šlimbach Martin | CZE041418 | Olomouc | |
4. | Beníček Jakub | CZE024566 | A | Olomoučtí orli |
9. | Bayer Rudolf | CZE031914 | A | Panteři Hranice |
65. | Daněk Pavel | CZE060334 | Počenice | |
65. | Kovačič David | CZE059185 | Počenice |