Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/142)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

15.12.2018| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 142| Žebříčků: 22

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
2.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
3.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
4.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
5.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
5.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
7.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
7.Novák František CZE000466BPunat Olomouc
9.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
9.Kačala Marek CZE047584ADC Mustang Brno
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
9.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
13.Julinek Radek CZE016318AJedlička Prostějov
13.Kučera Lukáš CZE020258APanteři Hranice
13.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
13.Tomeček Jakub CZE052964BHanácká trefa Prostějov
17.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
17.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
17.Lasovský Pavel CZE050332Ivanovice na Hané
17.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Novák Miroslav CZE017184BSniper Nová Červená Voda
17.Pinkava Roman CZE001527AClub Monako v Besedě
17.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
25.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
25.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
25.Přidal Petr CZE024692Těšetice
25.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice
25.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
25.Stix Martin CZE000539AClub Monako v Besedě
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
25.Vidmuch Dušan CZE037400ADarts Prostějov
33.Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli
33.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice
33.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
33.Fitz Daniel CZE001873Přerov
33.Hrdlička Jan CZE027466CTygři Olomouc
33.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
33.Krňavek Ondřej CZE055640Šternberk
33.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
33.Němec Radek CZE040010Hulín
33.Nepustil Milan CZE045315BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Popelka Marek CZE029651Vyškov
33.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
33.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice
33.Strašil Vítek CZE030039AMachine Šumperk
33.Urban Luděk CZE015789Tětětice
33.Zákaz činnosti Kazlepka Radek CZE003027AJedlička Prostějov
49.Adamec Radek CZE035440Fulnek
49.Beránek Martin CZE019779CTygři Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 21:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 21:42:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement