7.7.2018| Venkovní turnaj Uničov| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 50| Žebříčků: 7
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
9. | Anton Jakub | CZE057034 | B | Klikaři Litovel |
33. | Balcar Zdeněk | CZE002266 | Uničov 1 | |
6. | Balog Igor | CZE058435 | A | Řízci z Výškovic |
21. | Bartoněk Jan | CZE002465 | Dolní Sukolom | |
35. | Brousil Petr | CZE049077 | Blatec | |
46. | Crhák Jiří | CZE040863 | C | Pitbull Senice na Hané |
13. | Dostál Jaromír | CZE021065 | C | Pohodáři Olomouc |
20. | Haník Kamil | CZE050500 | Uničov | |
32. | Harviš Kamil | CZE024365 | A | Windson Ostrava |
36. | Hladinec Jiří | CZE029406 | B | Klikaři Litovel |
11. | Huličný Milan | CZE003984 | Mohelnice | |
45. | Kačala Marek | CZE047584 | A | DC Mustang Brno |
27. | Kaplan Miroslav | CZE038006 | C | Šipkaři Střeň |
2. | Kašpar Jakub | CZE008157 | A | Kaspec Libina |
18. | Kliment Martin | CZE004571 | Otrokovice | |
28. | Kneblík Ladislav | CZE002531 | C | Šumperk |
37. | Knob Jakub | CZE047012 | Šternberk | |
41. | Kotrla Oldřich | CZE015158 | ||
4. | Král Zdeněk | CZE005420 | B | DC Miagi Mohelnice |
39. | Kubíček Denis | CZE050321 | Vykýřovice | |
47. | Lakomý Hynek | CZE000845 | Uničov | |
16. | Markovský Daniel | CZE050165 | A | Machine Šumperk |
40. | Motáň Stanislav | CZE059031 | C | Chmelaři z Knihovny Olomouc |
42. | Najmon Petr | CZE036047 | Uničov | |
15. | Nerušil Tomáš | CZE049315 | Uničov | |
43. | Pavlů Karel | CZE030233 | Uničov | |
17. | Plachý Miloslav | CZE000058 | C | Šipkaři Střeň |
19. | Polách Petr | CZE000194 | Nová Hradečná | |
8. | Řehák Jiří | CZE045277 | B | Hospůdka u Bagarů Skalička |
3. | Rohoň Róbert | CZE050107 | A | Ludgeřovice D.C. |
31. | Sádecký Branislav | CZE053740 | C | Chmelaři z Knihovny Olomouc |
5. | Sedláček Jaromír | CZE000129 | Šumvald | |
1. | Sedlák Vítězslav | CZE037330 | A | DC Mustang Brno |
48. | Skopal Miroslav | CZE052862 | B | Klikaři Litovel |
34. | Smékal Roman | CZE004471 | B | Trefa Olomouc |
49. | Smrček Miroslav | CZE051944 | Medlov | |
24. | Sokola Ludvík | CZE035597 | A | Barracudy Olomouc |
14. | Soldan Rostislav | CZE015591 | Mohelnice | |
7. | Strašil Vítek | CZE030039 | A | Machine Šumperk |
12. | Špunda Michal | CZE046073 | A | Barracudy Olomouc |
23. | Štefka Michal | CZE061620 | Rýmařov | |
25. | Štoppl Radoslav | CZE041450 | Uničov | |
30. | Švec Pavel | CZE055989 | D | Příšerky Šternberk |
50. | Táborský Ivo | CZE061832 | B | Klikaři Litovel |
44. | Vaculík Patrik | CZE059137 | Uničov | |
10. | Vejmola Jaroslav | CZE019771 | D | Moravští orli Olomouc |
29. | Yeghiazaryan Vachik | CZE058208 | Rýmařov | |
22. | YYYHost muž I | |||
26. | YYYHost muž II | |||
38. | YYYHost muž VI |