Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Open Olomoucko muži

7.7.2018| Venkovní turnaj Uničov| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 50| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
2.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
3.Rohoň Róbert CZE050107ATazman Jr. Ostrava
4.Král Zdeněk CZE005420BDC Miagi Mohelnice
5.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
6.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
7.Strašil Vítek CZE030039AMachine Šumperk
8.Řehák Jiří CZE045277AArnošt Hranice
9.Anton Jakub CZE057034AKlikaři Litovel
10.Vejmola Jaroslav CZE019771CHospoda U Kupce Tážaly
11.Huličný Milan CZE003984BDC Miagi Mohelnice
12.Špunda Michal CZE046073AKupec Tážaly
13.Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly
14.Soldán Rostislav CZE015591BDC Miagi Mohelnice
15.Nerušil Tomáš CZE049315BRaci od Zlatého potoka Řídeč
16.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
18.Kliment Martin CZE004571Otrokovice
19.Polách Petr CZE000194BRaci od Zlatého potoka Řídeč
20.Haník Kamil CZE050500CChmelaři z Knihovny Olomouc
21.Bartoněk Jan CZE002465Dolní Sukolom
22.Host muž I
23.Štefka Michal CZE061620CŠamani z Hejčína
24.Sokola Ludvík CZE035597BPizzerie Olis Olomouc
25.Štoppl Radoslav CZE041450Uničov
26.Host muž II
27.Kaplan Miroslav CZE038006BZvonaři Olomouc
28.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk
29.Yeghiazaryan Vachik CZE058208Rýmařov
30.Švec Pavel CZE055989CLvi od Samsona Šternberk
31.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
32.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
33.Balcar Zdeněk CZE002266Uničov 1
34.Smékal Roman CZE004471BRebel Olomouc
35.Brousil Petr CZE049077Hospoda U Kupce Tážaly
36.Hladinec Jiří CZE029406CKlikaři Litovel
37.Knob Jakub CZE047012Šternberk
38.Host muž VI
39.Kubíček Denis CZE050321Vykýřovice
40.Motáň Stanislav CZE059031Přerov
41.Kotrla Oldřich CZE015158
42.Najmon Petr CZE036047Uničov
43.Pavlů Karel CZE030233Uničov
44.Vaculík Patrik CZE059137Uničov
45.Kačala Marek CZE047584Medlov
46.Crhák Jiří CZE040863CPitbull Senice na Hané
47.Lakomý Hynek CZE000845Uničov
48.Skopal Miroslav CZE052862CKlikaři Litovel
49.Smrček Miroslav CZE051944Medlov
50.Táborský Ivo CZE061832CKlikaři Litovel
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 25.1.2021 11:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 25.1.2021 14:51:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement