Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
  Náhled Tisk Nahoru
Open Olomoucko muži

7.7.2018 | Venkovní turnaj Uničov | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Smékal Roman | Hráčů: 50 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
2. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
3. Rohoň Róbert CZE050107 A Tazman Jr. Ostrava
4. Král Zdeněk CZE005420 B DC Miagi Mohelnice
5. Sedláček Jaromír CZE000129 C Kavalíři Štěpánov
6. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
7. Strašil Vítek CZE030039 A Machine Šumperk
8. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
9. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel
10. Vejmola Jaroslav CZE019771 A Hospoda U Kupce Tážaly
11. Huličný Milan CZE003984 B DC Miagi Mohelnice
12. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly
13. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly
14. Soldán Rostislav CZE015591 B DC Miagi Mohelnice
15. Nerušil Tomáš CZE049315 B Raci od Zlatého potoka Řídeč
16. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk
17. Plachý Miloslav CZE000058 C Šipkaři Střeň
18. Kliment Martin CZE004571 A Otrokovice
19. Polách Petr CZE000194 A Raci od Zlatého potoka Řídeč
20. Haník Kamil CZE050500 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
21. Bartoněk Jan CZE002465 Dolní Sukolom
22. Host muž I
23. Štefka Michal CZE061620 C RedWolf Olomouc
24. Sokola Ludvík CZE035597 B Pizzerie Olis Olomouc
25. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov
26. Host muž II
27. Kaplan Miroslav CZE038006 C Zvonaři Olomouc
28. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
29. Yeghiazaryan Vachik CZE058208 Rýmařov
30. Švec Pavel CZE055989 C Lvi od Samsona Šternberk
31. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc
32. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
33. Balcar Zdeněk CZE002266 Uničov 1
34. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc
35. Brousil Petr CZE049077 C Hospoda U Kupce Tážaly
36. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel
37. Knob Jakub CZE047012 D Šternberk
38. Host muž VI
39. Kubíček Denis CZE050321 Vykýřovice
40. Motáň Stanislav CZE059031 C Sport Bar Atláč Přerov
41. Kotrla Oldřich CZE015158
42. Najmon Petr CZE036047 Uničov
43. Pavlů Karel CZE030233 Uničov
44. Vaculík Patrik CZE059137 D Sport Bar Slovan Šternberk
45. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
46. Crhák Jiří CZE040863 C Pitbull Senice na Hané
47. Lakomý Hynek CZE000845 Uničov
48. Skopal Miroslav CZE052862 D Klikaři Litovel
49. Smrček Miroslav CZE051944 B Gerlich Fulnek
50. Táborský Ivo CZE061832 D Klikaři Litovel
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.6.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.6.2020 16:34:06