Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
  Náhled Tisk Nahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

9.12.2017 | Čelčice - Kulturní dům | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Špička Zdeněk | Hráčů: 143 | Žebříčků: 22

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hynčica Petr CZE000080 A Gerlich Fulnek
2. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
3. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
4. Vavřík Ondřej CZE040930 A Pomatenci Hranice
5. Přidálek Lukáš CZE024535 A Kulturák Čehovice
5. Sadílek Jakub CZE038416 A Darts La Putica Prostějov
7. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
7. Novák František CZE000466 B Punat olomouc
9. Binder Karel CZE045112 Uničov
9. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
9. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice
9. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice
13. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
13. Kainer Radek CZE006734 Hulín
13. Mlčoch Jiří CZE023661 A Jedlička Prostějov
13. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice
17. Filip Radovan CZE000273 A Vsetín
17. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice
17. Kolář Petr CZE012749 A Kupec Tážaly
17. Koudelka Lukáš CZE038084 A Olomouc
17. Machačka Pavel CZE049010 C Lvi od Samsona Šternberk
17. Miler Michal CZE047173 B O tečku Prostějov
17. Popelka Marek CZE029651 A Šilingrák Team Brno
17. Vidmuch Dušan CZE037400 A Darts La Putica Prostějov
25. Černý Karel CZE001709 B Čelčice
25. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 B Raci od Zlatého potoka Řídeč
25. Lukáč Kamil CZE005944 B Miserich Zlaté Hory
25. Šnejdar Ivo CZE004482 A Uničov
25. Špaček Dalibor CZE046039 B U Anděla Prostějov
25. Toufar Petr CZE000197 B Sokol Plumlov
25. Vašina Martin CZE048700 A ŠK Vyškov B
25. Zahrádka Jiří CZE019243 B No Fear Šternberk
33. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice
33. Hacura Pavel CZE046393 B Hanácká trefa Prostějov
33. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 B Raci od Zlatého potoka Řídeč
33. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Kobra Hrabůvka
33. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše
33. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc
33. Lasovský Pavel CZE050332 A ŠK Vyškov B
33. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov
33. Pazdera Hynek CZE018981 B Sport Bar Atláč Přerov
33. Richter Pavel CZE048987 A Šilingrák Team Brno
33. Sedláček Jaromír CZE000129 C Kavalíři Štěpánov
33. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc
33. Smolík Pavel CZE049739 B Los Lachtanos Vsetín
33. Šafránek Rostislav CZE053258 B Kobra Hrabůvka
33. Špaček Josef CZE033310 B Imotep Ivanovice na Hané
33. Turoň Jaroslav CZE019267 A Sharks Olomouc
49. Bayer Rudolf CZE031914 A Panteři Hranice
49. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.6.2020 19:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.6.2020 19:40:13