Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

14.12.2019| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 144| Žebříčků: 20

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
2.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
3.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
4.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Novák František CZE000466BPunat Olomouc
5.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
7.Fitz Daniel CZE001873Přerov
7.Skopalík Zbyněk CZE004213AKaspec Libina
9.Bačík Radek CZE062042APomatenci Hranice
9.Horváth David CZE022558BMaroko Olomouc
9.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
9.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
13.Lasovský Pavel CZE050332Ivanovice na Hané
13.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
13.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice
13.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
17.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
17.Doušek Jakub CZE002291Mikulovice
17.Hradil Petr CZE028494Prostějov
17.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
17.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
17.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
25.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc
25.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
25.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
25.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
25.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
25.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
25.Vidmuch Dušan CZE037400ADarts Prostějov
25.Zatloukal Ondřej CZE035134Prostějov
33.Anton Jakub CZE057034BKlikaři Litovel
33.Cholasta Radek CZE052297Přílepy
33.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
33.Gregovský David CZE002298BSport Bar Atláč Přerov
33.Janíček Josef CZE047048Šternberk
33.Julinek Radek CZE016318AJedlička Prostějov
33.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
33.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
33.Matoušek Petr CZE025906AŠK Paleta Vyškov
33.Miler Michal CZE047173Čelčice
33.Němec Radek CZE040010Hulín
33.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice
33.Popelka Marek CZE029651Vyškov
33.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
33.Vyhlídal Zbyněk CZE038994BHelios Olomouc
49.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
49.Hlubinka Milan CZE019266BElita Punat Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 23:06:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement