Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

20.4.2024| Dolany - Sportovní klub Véska| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 48| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
2.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc
3.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
4.Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
5.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov
5.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
7.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
7.Švec Martin CZE076508BNo Men Prostějov
9.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
9.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
9.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk
9.Zedníček Martin CZE079103Double-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
13.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
13.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
13.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
17.Bilaj Patrik CZE063799BThe Rats Šumperk
17.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
17.Kučera Karel CZE053759BO tečku Prostějov
17.Opletal David CZE071966COlomoučtí vlci
17.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
17.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
17.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov
25.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
25.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
25.Dostál Milan CZE059260BSport Bar Atláč Přerov
25.Janíček Jan CZE071535CThe Snakes Šumperk
25.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
25.Mück Petr CZE058666BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
25.Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
25.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
33.Březík Jan CZE059919BSport Bar Atláč Přerov
33.Bukovec Miroslav CZE076622Klopotovice 87
33.Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
33.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
33.Kimmel Jiří CZE022369BTrefa Olomouc
33.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Motl Lukáš CZE079839Prostějov
33.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov
33.Opletal Jiří CZE074879COlomoučtí vlci
33.Parma Lukáš CZE074297DPitbull Senice na Hané
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Sýkora Vojtěch CZE080940Olomouc
33.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
33.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
33.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
33.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 19:30:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement