Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/140)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

12.12.2015| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 140| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
2.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
3.Popelka Marek CZE029651Vyškov
4.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
5.Rédl Ondřej CZE022280ASharks Olomouc
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
7.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
7.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
9.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice
9.Opletal Petr CZE000202AŠilingrák Team Brno
9.Šnejdar Ivo 1963CZE004482Uničov
9.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
13.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
13.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
13.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
13.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
17.Binder Karel CZE045112Uničov
17.Hořín Marek CZE032946Vítkov
17.Nytra Ladislav CZE031330Horka nad Moravou
17.Pořízek Lukáš CZE035769BO tečku Prostějov
17.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov
17.Šturma Rostislav CZE001823BSyslíci Velká Kraš
17.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc
17.Vlček Jiří CZE045884ASport Bar Atláč Přerov
25.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc
25.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
25.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
25.Drtil Petr CZE002985Vrbno pod Pradědem
25.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka
25.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
25.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
25.Novák František CZE000466BPunat Olomouc
33.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
33.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Černý Karel CZE001709Čelčice
33.Gruss Radovan CZE000682ADC Miagi Mohelnice
33.Hradil Petr CZE028494Prostějov
33.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
33.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
33.Maďa Milan CZE049774Šternberk
33.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Miler Michal CZE047173Čelčice
33.Němec Radek CZE040010Hulín
33.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
33.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
33.Šnejdar Ivo ml. 1990CZE019468Uničov
33.Zahrádka Petr CZE031634Šternberk
49.Adamec Radek CZE035440Fulnek
49.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 13:06:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement