Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

17.2.2024| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 52| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Tomeček Jakub CZE052964BHanácká trefa Prostějov
2.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
3.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
4.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
5.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
5.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
7.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
7.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
9.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
9.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov
9.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
9.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
13.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
13.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc
13.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
17.Boháč Petr CZE044648BO tečku Prostějov
17.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
17.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
17.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
17.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
17.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
17.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
25.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
25.Gabzdyl Ondřej CZE079640Ostrava
25.Kučera Karel CZE053759BO tečku Prostějov
25.Lenert Lukáš CZE022344Olomouc
25.Němec František CZE050719AZubři Zubří
25.Slavík Petr CZE072839DExcalibur Liberec
25.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
25.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
33.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
33.Jedlička Jan CZE071257BTrefa Olomouc
33.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk
33.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
33.Kryl Jaroslav CZE033003Olomouc
33.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk
33.Parma Lukáš CZE074297DPitbull Senice na Hané
33.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
33.Ráža Josef CZE031975Šternberk
33.Rousek Pavel CZE075686CThe Snakes Šumperk
33.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
33.Toman Petr CZE058748CDraci Olomouc
33.Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
49.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
49.Savakov Dmitrij CZE056566ABarracudy Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 15:09:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement