Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/74)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

20.1.2024| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 74| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc
2.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
3.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
4.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
5.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
5.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
7.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
7.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov
9.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
9.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
9.Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
9.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
13.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
13.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
13.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
13.Zádrapa Martin CZE001980Hulín
17.Blažek Martin CZE044794CDraci Olomouc
17.Doseděl Ladislav CZE076603BTrefa Olomouc
17.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
17.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
17.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
17.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
17.Soušek Petr CZE037031ADraci Olomouc
17.Škabraha Petr CZE024609CŠipkaři Střeň
25.Antl Martin CZE072426BPsí Vojáci Bučovice
25.Gášek Michal CZE077639AKlub Karolinka
25.Krška Jan CZE068459BPsí Vojáci Bučovice
25.Ráža Josef CZE031975Šternberk
25.Smutný Vladimír CZE056221Brno
25.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
25.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
25.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
33.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
33.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
33.Lenert Lukáš CZE022344Olomouc
33.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
33.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Opletal Jiří CZE074879COlomoučtí vlci
33.Paprota Michal CZE002366DMoravští orli Olomouc
33.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
33.Ščotka Tomáš CZE038419ABlack Darts Karolinka
33.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
33.Šenk Jan CZE075259Uničov
33.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
33.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
33.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
49.Coufal Roman CZE064394CMoravans Litovel
49.Gabzdyl Ondřej CZE079640Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 12:50:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement