Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

13.12.2014| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 143| Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
2.Filip Radovan CZE000273Vsetín
3.Kovařík Jaroslav CZE015160Zlín
4.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
5.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
5.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
7.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
7.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
9.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
9.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
9.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
9.Popelka Marek CZE029651Vyškov
13.De Col CZE019795Velký ÚJezd
13.Matoušek Petr CZE025906AŠK Paleta Vyškov
13.Pazdera Hynek CZE018981ASport Bar Atláč Přerov
13.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
17.Janíček Josef CZE047048Šternberk
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
17.Paar Michal CZE042727Jedovnice
17.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
17.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
17.Šoupal Martin CZE041793Prodarts club Lipník nad Bečvou
17.Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
17.Zákaz činnosti Kazlepka Radek CZE003027AJedlička Prostějov
25.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
25.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
25.Hradil Petr CZE028494Prostějov
25.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
25.Kubját Petr CZE035795CPijany Orlice Přerov
25.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
25.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice
25.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Huličný Milan CZE003984Mohelnice
33.Kainer Radek CZE006734Hulín
33.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice
33.Kurc Petr CZE029727Hranice
33.Lakomý Hynek CZE000845Uničov
33.Mrnka Petr CZE018393Nezamyslice
33.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice
33.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
33.Schwarz Václav CZE033298BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
33.Šnejdar Ivo 1963CZE004482Uničov
33.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov
33.Tobolík Pavel CZE002660BKohouti Ludslavice
33.Vlček Jiří CZE045884ASport Bar Atláč Přerov
33.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
49.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
49.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 12:52:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement