Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

2.9.2023| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 106| Žebříčků: 19

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
2.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
3.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
4.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
5.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov
5.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
7.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
7.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov
9.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
9.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
9.Matoušek Karel CZE051905BKomáři Komárov
9.Skopalík Zbyněk CZE004213AKaspec Libina
13.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
13.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice
17.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
17.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
17.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
17.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
17.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
17.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
17.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
25.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov
25.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané
25.Petráš Vladimír CZE068812BSport Bar Atláč Přerov
25.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
25.Suchánec Libor CZE003747BU Mě dobrý Česká Ves
25.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
25.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
25.Voclon Petr CZE053824Paseka
33.Cáb Miroslav CZE074587Paseka
33.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
33.Gorba Tomáš CZE067404BKováři Prostějov
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
33.Krňavek Ondřej CZE055640Šternberk
33.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
33.Novohradský Jaroslav CZE059869BThe Rats Šumperk
33.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice
33.Pořízka Adam CZE066152BSokol Plumlov
33.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
33.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
33.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
33.Vrba Miroslav CZE038891BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
49.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
49.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 15:16:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement