Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

14.12.2013| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Filip Radovan CZE000273Vsetín
2.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
3.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
4.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
5.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
5.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
7.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
7.Žárský Radovan CZE027020Vsetín
9.Matoušek Petr CZE025906AŠK Paleta Vyškov
9.Mrnka Petr CZE018393Nezamyslice
9.Skála Walter CZE000787Zlín
9.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
13.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc
13.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
13.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
13.Šnejdar Ivo 1963CZE004482Uničov
17.Hradil Petr CZE028494Prostějov
17.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
17.Němec Radek CZE040010Hulín
17.Šmejkal Petr CZE018686BProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
17.Štěpaník Libor CZE041062Hranice
17.Vyhlídal Zbyněk CZE038994BHelios Olomouc
17.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
25.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
25.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
25.Kamarád Karel CZE000962Mohelnice
25.Kubját Petr CZE035795CPijany Orlice Přerov
25.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
25.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
25.Paar Michal CZE042727Jedovnice
25.Patka Josef CZE001118BKomáři Komárov
33.Fitz Daniel CZE001873Přerov
33.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
33.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
33.Kubík Josef CZE000694Uničov
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
33.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
33.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Navrátil David 1980CZE018608ADarts Prostějov
33.Navrátil Marek CZE044222Kroměříž
33.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice
33.Novák Josef CZE023873Stará červená Voda
33.Pinkava Roman CZE001527AClub Monako v Besedě
33.Přibylík Milan CZE001534Křižanovice
33.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
33.Vyoral Jiří CZE021444BSport Bar Atláč Přerov
33.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
49.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
49.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 06:23:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement