Turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Turnaje (1-50/8044)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
6.7.2020 7 ČDS Cup Pivín Vašina Martin 01 Pivín - Hostinec Nad hřištěm 17  
6.7.2020 6 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 15 20
5.7.2020 6 ČDS Cup Olomouc IV. Špička Zdeněk Olomouc - Zenit Pivnice 15 18
4.7.2020 5 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 14 18
3.7.2020 6 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 13 17
3.7.2020 6 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 14 17
3.7.2020 6 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 15 18
3.7.2020 4 Open Olomoucko dvojice Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 9 13
2.7.2020 8 ČDS Cup Mohelnice Gruss Radovan Mohelnice - Na Zámečku 9 16
2.7.2020 6 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 8 17
2.7.2020 6 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 13 19
2.7.2020 6 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 22 18
2.7.2020 6 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 16 20
2.7.2020 2 Bobr Cup Sobotková Eva Olomouc - U Janka 10 14
1.7.2020 6 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec U Kříže 14 18
1.7.2020 6 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 05 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 8 17
1.7.2020 6 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 22 19
1.7.2020 6 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 15 11
1.7.2020 6 ČDS Cup Senice na Hané Smékal Roman 14 Senice na Hané - Sportcentrum Panav 14 19
1.7.2020 6 ČDS Cup Šumperk Markovský Daniel 16 Šumperk - Sport Relax Zelený Strom 26 19
1.7.2020 6 ČDS Cup Zlaté Hory Pluhařík Marcel 10 Zlaté Hory - Hospoda U Bayera 8 11
1.7.2020 5 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 9 13
1.7.2020 1 Bobr Cup Sobotková Eva Olomouc - Pivnice Knihovna 8 14
30.6.2020 6 ČDS Cup Komárov Patka Josef 07 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 15 19
30.6.2020 6 ČDS Cup Olomouc I. Sobotková Eva Olomouc - Pivnice Knihovna 9 13
30.6.2020 6 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 14 17
30.6.2020 6 ČDS Cup Šternberk Krňavek Ondřej 09 Šternberk - Pivnice Samson 13 19
30.6.2020 5 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 13 16
29.6.2020 7 ČDS Cup Mohelnice Gruss Radovan Mohelnice - Hospudka na zámečku 16 15
29.6.2020 6 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club 501 7 16
29.6.2020 6 ČDS Cup Pivín Vašina Martin 01 Pivín - Hostinec Nad hřištěm 19 11
28.6.2020 5 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 8 11
28.6.2020 5 ČDS Cup Olomouc IV. Špička Zdeněk 25 Olomouc - Zenit Pivnice 12 14
27.6.2020 4 Open Olomoucko smíšený Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 19 15
27.6.2020 0 Open Olomoucko smíšený Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 39 15
26.6.2020 5 ČDS Cup Ivanovice na Hané Vašina Martin 23 Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar 15 18
26.6.2020 5 ČDS Cup Olomouc III. 2014 Novák František Olomouc - Punat 9 8
26.6.2020 5 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 15 18
26.6.2020 3 Open Olomoucko dvojice Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Kornet 8 13
25.6.2020 6 ČDS Cup Mohelnice Gruss Radovan Mohelnice - Hospudka na Zámečku 9 16
25.6.2020 5 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 9 17
25.6.2020 5 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 13 18
25.6.2020 5 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 18 19
25.6.2020 5 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 18 20
24.6.2020 5 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec u Kříže 12 12
24.6.2020 5 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 05 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 7 11
24.6.2020 5 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 15 17
24.6.2020 5 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec Ustudny 13 18
24.6.2020 5 ČDS Cup Senice na Hané Smékal Roman 14 Senice na Hané - Sportcentrum Panav 6 15
24.6.2020 5 ČDS Cup Šumperk Markovský Daniel 16 Šumperk - Sport Relax Zelený Strom 22 17
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.7.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.7.2020 07:43:26