Turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Turnaje (1-50/7666)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
19.10.2019 19 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 12 20
19.10.2019 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 20 12
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 35 8
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 11 8
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 66 9
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 24 9
18.10.2019 19 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club 501 11  
18.10.2019 19 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 14 19
18.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 21 23
18.10.2019 19 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 20
18.10.2019 19 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 20
18.10.2019 18 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club 501 16  
17.10.2019 19 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 11 18
17.10.2019 19 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 15 17
17.10.2019 19 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 19 22
16.10.2019 19 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 14 Bolelouc - Hostinec u Kříže 10 20
16.10.2019 19 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 15 19
16.10.2019 19 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 17 21
16.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 16 20
16.10.2019 19 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 12 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 11 18
15.10.2019 19 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 18 25
15.10.2019 19 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 22 17
15.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 13 19
15.10.2019 19 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 19 21
15.10.2019 19 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Šternberk - Pivnice Samson 14 21
14.10.2019 19 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Pivín - Hospůdka nad Hřištěm 10 14
12.10.2019 18 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 15
11.10.2019 18 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 16 14
11.10.2019 18 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 22 23
11.10.2019 18 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 17 20
11.10.2019 18 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 16 20
10.10.2019 18 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 12 16
10.10.2019 18 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 17 23
10.10.2019 18 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 13 22
10.10.2019 18 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 20 22
10.10.2019 18 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka 19 19
9.10.2019 18 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 14 Bolelouc - Hostinec u Kříže 11 21
9.10.2019 18 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 11 20
9.10.2019 18 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 18 21
9.10.2019 18 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 10 15
9.10.2019 18 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 12 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 12 18
8.10.2019 18 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 16 16
8.10.2019 18 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 14 17
8.10.2019 18 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 18 20
8.10.2019 18 ČDS Cup Šternberk Rážová Zuzana Šternberk - Pivnicec Samson 17 22
7.10.2019 18 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Pivín - Hospůdka nad Hřištěm 7 13
6.10.2019 17 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 11 13
5.10.2019 17 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 11 14
4.10.2019 17 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 12 13
4.10.2019 17 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 13 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 23:34:32