Statistika hráčů
UŠO > Olomoucký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Mička Tomáš
Darts La Putica Prostějov
120,8 100,00 12 12 12 92,31 26 24 36 1,38 10 0,38 2 0,08 10 1 0 0
2. Hrazdil Michal
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
107,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 3 0,75 1 0,25 0 0,00 1 0 0 0
3. Minařík Petr
Draci Přerov
106,0 100,00 12 12 12 96,00 25 24 37 1,48 10 0,40 0 0,00 1 0 0 0
4. Holub Juraj
Dobří bobři Olomouc
105,0 91,67 12 12 11 88,46 26 23 37 1,42 14 0,54 0 0,00 4 0 0 0
5. Navrátil Tomáš
Darts La Putica Prostějov
103,8 90,00 12 10 9 75,00 24 18 38 1,58 11 0,46 4 0,17 6 0 0 0
6. Vysloužil Josef
Hanácká trefa Prostějov
102,5 100,00 8 6 6 100,00 12 12 12 1,00 0 0,00 3 0,25 0 0 0 0
7. Markovský Daniel
Machine Šumperk
102,5 91,67 12 12 11 78,57 28 22 44 1,57 15 0,54 2 0,07 3 1 0 0
8. Paděra Pavel
Hamerské kladivo B
101,4 100,00 12 10 10 90,91 22 20 28 1,27 9 0,41 1 0,05 1 0 0 0
9. Jeníček Petr
Atláč Přerov
97,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
10. Černošek Ondřej
Camel Atláč Přerov
94,4 100,00 12 8 8 88,89 18 16 18 1,00 8 0,44 0 0,00 0 0 0 0
11. Řehák Tomáš
Panteři Hranice
94,1 91,67 12 12 11 85,19 27 23 41 1,52 7 0,26 1 0,04 1 0 0 0
12. Suchánec Libor
U Mě dobrý Česká Ves
94,0 100,00 8 7 7 93,33 15 14 14 0,93 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
13. Staněk Michal
Sokol Plumlov
93,8 100,00 8 4 4 100,00 8 8 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
14. Novák Jan
Hanácká trefa Prostějov
90,0 100,00 8 4 4 88,89 9 8 11 1,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
15. Blaha Martin
U Mě dobrý Česká Ves
90,0 83,33 8 6 5 83,33 12 10 19 1,58 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
16. Huličný Svatopluk
The Rats Šumperk
89,6 100,00 12 11 11 91,67 24 22 14 0,58 7 0,29 0 0,00 0 0 0 0
17. Kučera Lukáš 1985
Arnošt Hranice
89,3 83,33 12 12 10 78,57 28 22 46 1,64 8 0,29 0 0,00 2 0 0 0
18. Walter Michal
Atláč Přerov
88,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 10 1,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
19. Vysloužil Ladislav 1971
Sokol Plumlov
87,8 100,00 8 4 4 88,89 9 8 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
20. Březík Jan
Atláč Přerov
87,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Pekárek Marek
Hanácká trefa Prostějov
86,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
22. Vejmola Jaroslav
Hospoda U Kupce Tážaly
85,6 87,50 8 8 7 83,33 18 15 16 0,89 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
23. Dolanský Richard
Pardáli Olomouc
85,4 83,33 12 6 5 76,92 13 10 16 1,23 5 0,38 0 0,00 0 0 0 0
24. Trnka Jiří
Dobří bobři Olomouc
85,0 83,33 12 12 10 70,00 30 21 39 1,30 17 0,57 1 0,03 1 0 0 0
25. Gregor Roman
Slza Olomouc
84,7 87,50 8 8 7 82,35 17 14 11 0,65 7 0,41 0 0,00 0 0 0 0
26. Kuchejda Lukáš
Kobra Hrabůvka
84,2 81,82 12 11 9 75,00 24 18 26 1,08 8 0,33 1 0,04 1 0 0 0
27. Divila Milan
Atláč Přerov
83,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Silný Jaromír
Dobří bobři Olomouc
83,3 83,33 12 6 5 66,67 15 10 17 1,13 4 0,27 1 0,07 3 0 0 0
29. Dopita Pavel
O tečku Prostějov
83,2 91,67 12 12 11 78,57 28 22 28 1,00 5 0,18 0 0,00 0 1 0 0
30. Baďura Radek
Olomoučtí orli
82,9 88,89 12 9 8 76,19 21 16 27 1,29 2 0,10 1 0,05 1 0 0 0
31. Sýkora Bohumil
Tygři Šternberk
82,9 83,33 12 12 10 75,00 28 21 36 1,29 7 0,25 1 0,04 1 0 0 0
32. Šmudla Roman
Hamerské kladivo B
82,7 83,33 12 6 5 73,33 15 11 20 1,33 5 0,33 0 0,00 1 0 0 0
33. Hanák Marek
Pijany Orlice Přerov
81,8 87,50 8 8 7 82,35 17 14 12 0,71 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
34. Dosoudil Radek
Olomoučtí vlci
81,7 83,33 12 12 10 72,41 29 21 30 1,03 4 0,14 0 0,00 6 0 0 0
35. Rédl Ondřej
Sharks Olomouc
81,2 75,00 12 12 9 69,23 26 18 35 1,35 6 0,23 1 0,04 0 1 0 0
36. Toufar Petr
Sokol Plumlov
81,1 87,50 8 8 7 77,78 18 14 18 1,00 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
37. Mazánek David
The Rats Šumperk
80,7 85,71 12 7 6 80,00 15 12 15 1,00 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
38. Fiala Matěj
Kupec Tážaly
80,7 83,33 12 6 5 71,43 14 10 14 1,00 7 0,50 0 0,00 0 0 0 0
39. Lakomý František
Hospoda U Kupce Tážaly
80,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 12 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Juráš Jan
Fenix Nová Červená Voda
80,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 15 0,83 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
41. Látal Ladislav
Koloušci od Jelena Vidnava
79,4 87,50 12 8 7 83,33 18 15 10 0,56 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
42. Přikryl Miroslav
Tygři Šternberk
79,3 83,33 12 6 5 78,57 14 11 15 1,07 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
43. Novák František
Punat Olomouc
79,3 83,33 12 6 5 71,43 14 10 16 1,14 5 0,36 0 0,00 0 0 0 0
44. Bajgar Vojtěch
Olomoučtí orli
79,2 80,00 12 10 8 70,83 24 17 29 1,21 5 0,21 2 0,08 1 0 0 0
45. Šturma Rostislav
Big Crash Velká Kraš
78,9 75,00 8 8 6 68,42 19 13 29 1,53 3 0,16 0 0,00 2 0 0 0
46. Košťál Martin
Pomatenci Hranice
76,3 75,00 12 12 9 70,00 30 21 27 0,90 7 0,23 4 0,13 0 1 0 0
47. Mimra David
Dragons Hranice
76,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
48. Vymlátil Robert
U Anděla Prostějov
76,0 71,43 12 7 5 73,33 15 11 16 1,07 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
49. Tichý Antonín
Rebel Olomouc
75,8 87,50 8 8 7 73,68 19 14 20 1,05 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
50. Pořízka Adam
Sokol Plumlov
75,8 80,00 8 5 4 66,67 12 8 11 0,92 2 0,17 0 0,00 0 1 0 0
51. Arlt Jiří
Zvonaři Olomouc
75,3 83,33 8 6 5 73,33 15 11 14 0,93 1 0,07 1 0,07 1 0 0 0
52. Vlček Jiří
Draci Přerov
75,2 83,33 12 12 10 68,97 29 20 33 1,14 6 0,21 1 0,03 0 0 0 0
53. Jakel Tomáš
Panteři Hranice
75,2 63,64 12 11 7 64,00 25 16 26 1,04 11 0,44 1 0,04 2 0 0 0
54. Žižka Ondřej
Pardáli Olomouc
75,0 90,91 12 11 10 71,43 28 20 25 0,89 4 0,14 1 0,04 1 0 0 0
55. Frgal Luděk
Pijany Orlice Přerov
75,0 87,50 8 8 7 83,33 18 15 11 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Erben Pavel
Rebel Olomouc
74,7 83,33 8 6 5 73,33 15 11 11 0,73 4 0,27 1 0,07 0 0 0 0
57. Krejzlík Dalibor
Sharks Olomouc
74,7 62,50 12 8 5 57,89 19 11 28 1,47 6 0,32 0 0,00 3 0 0 0
58. Holiš David
Pomatenci Hranice B
74,6 90,91 12 11 10 76,92 26 20 22 0,85 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
59. Ošťádal Pavel
Kulturák Čehovice
74,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
60. Lindner Hynek
Sharks Olomouc
74,3 75,00 12 12 9 66,67 30 20 29 0,97 10 0,33 1 0,03 2 0 0 0
61. Válek Dalimil
Koloušci od Jelena Vidnava
73,9 75,00 12 12 9 67,86 28 19 32 1,14 7 0,25 1 0,04 0 0 0 0
62. Waška Petr
Zetko Prostějov
73,9 70,00 12 10 7 65,22 23 15 25 1,09 7 0,30 1 0,04 1 0 0 0
63. Mazánek Jaroslav
Tygři A Olomouc
73,7 75,00 12 12 9 70,37 27 19 31 1,15 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
64. Malaník Marek
Dravci Supíkovice
73,6 72,73 12 11 8 72,00 25 18 22 0,88 8 0,32 0 0,00 0 0 0 0
65. Vrba Miroslav
V Zeleném Prostějov
73,6 72,73 12 11 8 64,00 25 16 23 0,92 9 0,36 1 0,04 1 0 0 0
66. Dohnal Karel
Kobra Hrabůvka
73,3 83,33 12 6 5 73,33 15 11 14 0,93 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
67. Gruss Radovan
Miagi Mohelnice
73,3 75,00 8 8 6 61,90 21 13 17 0,81 10 0,48 2 0,10 1 0 0 0
68. Šoltys Zdenek
U Mě dobrý Česká Ves
72,5 71,43 8 7 5 68,75 16 11 18 1,13 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
69. Otava Jiří
Dobří bobři B Olomouc
71,2 75,00 12 8 6 76,47 17 13 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
70. Hamrozi Vlastimil
Pomatenci Hranice B
71,1 83,33 12 12 10 74,07 27 20 13 0,48 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
71. Kožela Jan
Miagi Kobra Mohelnice
71,1 75,00 12 12 9 74,07 27 20 19 0,70 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
72. Soldán Rostislav ml.
Pomatenci Hranice B
71,1 75,00 12 8 6 68,42 19 13 18 0,95 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
73. Benda Lukáš
Helios Olomouc
71,1 66,67 12 12 8 62,96 27 17 26 0,96 5 0,19 1 0,04 3 0 0 0
74. Vachutka Jiří
Moravští orli Olomouc
70,3 83,33 12 12 10 70,00 30 21 30 1,00 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
75. Hladký František
Dravci Supíkovice
70,0 81,82 12 11 9 66,67 27 18 23 0,85 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
76. Uvízl Roman
Šipkaři Střeň
70,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 20 1,00 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
77. Svoboda Filip
Barracudy Olomouc
70,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
78. Klásek David
Hamerské kladivo B
70,0 71,43 12 7 5 70,59 17 12 13 0,76 4 0,24 1 0,06 0 0 0 0
79. Patka Jiří
Raci z Řídeče
70,0 66,67 12 12 8 65,52 29 19 28 0,97 12 0,41 0 0,00 0 0 0 0
80. Čožík Karel
Koloušci od Jelena Vidnava
69,6 66,67 12 12 8 66,67 27 18 27 1,00 3 0,11 3 0,11 0 0 0 0
81. Modrovič Michal
Fenix Nová Červená Voda
69,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 17 0,85 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
82. Válek Miroslav
TJ Zlaté Hory MJTJ
69,3 83,33 12 12 10 71,43 28 20 13 0,46 4 0,14 1 0,04 0 0 0 0
83. Navrátil Kamil
Tygři Olomouc
69,3 83,33 12 12 10 70,00 30 21 27 0,90 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
84. Hanzlík Antonín
Šipkaři Žulová
69,2 66,67 8 6 4 69,23 13 9 13 1,00 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
85. Hudec Jan
Draci Přerov
69,0 66,67 12 12 8 56,67 30 17 37 1,23 13 0,43 1 0,03 0 0 0 0
86. Žáček Václav
A je to Tršice
68,4 87,50 12 8 7 78,95 19 15 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Markovský Jaroslav
Machine Šumperk
68,3 62,50 12 8 5 55,56 18 10 26 1,44 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
88. Kristen Zdenek
Raci z Řídeče
67,6 75,00 12 12 9 65,52 29 19 26 0,90 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
89. Šrom Jiří
Zvonaři Olomouc
67,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 13 0,68 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
90. Tomek Michal
Chmelaři z Knihovny Olomouc
67,3 71,43 12 7 5 66,67 15 10 10 0,67 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
91. Grégr Jiří
Sherwood Velká Bystřice
67,3 66,67 12 12 8 65,38 26 17 21 0,81 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
92. Kratochvill Martin
V Zeleném Prostějov
67,0 75,00 12 12 9 66,67 30 20 23 0,77 6 0,20 1 0,03 0 0 0 0
93. Pluhařík Marcel
TJ Zlaté Hory MJTJ
67,0 75,00 12 12 9 63,33 30 19 20 0,67 10 0,33 1 0,03 0 0 0 0
94. Hacura Pavel
Hanácká trefa Prostějov
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 11 1,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Vogl Aleš
Šipkaři Střeň
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
96. Ošťádal Ivo
Elita Punat Olomouc
66,8 75,00 12 8 6 73,68 19 14 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
97. Hračov Karel
Tygři Šternberk
66,5 70,00 12 10 7 69,57 23 16 22 0,96 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
98. Petráš Michal
Atláč Přerov
66,4 100,00 4 4 4 72,73 11 8 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Juřík Jaroslav
Nealko Černá Voda
66,3 83,33 12 12 10 66,67 30 20 24 0,80 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
100. Beníček Jakub
Olomoučtí orli
66,3 75,00 12 8 6 63,16 19 12 16 0,84 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
101. Plachý Miloslav 1985
Čivava Unčovice
66,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
102. Špička Zdeněk
Rebel Olomouc
65,9 71,43 8 7 5 64,71 17 11 14 0,82 2 0,12 0 0,00 1 0 0 0
103. Lužík Pavel
Kohouti Ludslavice
65,9 66,67 12 9 6 63,64 22 14 17 0,77 6 0,27 0 0,00 1 0 0 0
104. Koláček Roman
Druhá tráva Drahotuše
65,9 58,33 12 12 7 59,26 27 16 27 1,00 6 0,22 2 0,07 1 0 0 0
105. Šroubek Pavel
Buldok Unčovice
65,9 45,45 12 11 5 48,15 27 13 37 1,37 11 0,41 1 0,04 2 1 0 0
106. Štefka Michal
Šamani z Hejčína
65,8 75,00 8 8 6 73,68 19 14 13 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Beránek Martin
Zvonaři Olomouc
65,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 18 0,95 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Korytar Martin
O tečku Prostějov
65,7 75,00 12 12 9 75,00 28 21 12 0,43 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
109. Kalaš Miroslav
Miserich Zlaté Hory
65,6 75,00 8 4 3 77,78 9 7 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Veselý Roman
Kupec Tážaly
65,6 60,00 12 10 6 55,56 27 15 29 1,07 8 0,30 1 0,04 1 1 0 0
111. Pazdera Hynek
Camel Atláč Přerov
65,3 71,43 12 7 5 64,71 17 11 11 0,65 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
112. Šnobl Jiří
Buldok Unčovice
65,3 62,50 12 8 5 57,89 19 11 20 1,05 5 0,26 0 0,00 1 0 0 0
113. Pelikán Jaroslav
U Mě dobrý Česká Ves
65,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
114. Švihel Jan
Dobří bobři B Olomouc
65,0 71,43 12 7 5 68,75 16 11 11 0,69 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
115. Pekař Emil
Tygři Šternberk
65,0 70,00 12 10 7 66,67 24 16 16 0,67 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
116. Šembera Pavel
Devils Darts Řideč
64,8 75,00 12 12 9 68,97 29 20 15 0,52 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
117. Kubját Petr
Draci Přerov
64,6 70,00 12 10 7 62,50 24 15 23 0,96 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
118. Vysloužil Ondřej
Sokol Plumlov
64,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
119. Ševčík Martin
Imotep Ivanovice na Hané
64,4 62,50 12 8 5 61,11 18 11 22 1,22 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
120. Vaníček Josef
Devils Olomouc
64,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 13 1,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
121. Richter Jan
Hanácká trefa Prostějov
64,1 83,33 8 6 5 64,71 17 11 12 0,71 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
122. Hollý Jan
Bašta Atláč Přerov
64,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 14 0,70 5 0,25 0 0,00 1 0 0 0
123. Coufal Petr
Moravans Litovel
63,7 80,00 12 10 8 66,67 27 18 16 0,59 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
124. Rédr Martin
Punat Olomouc
63,7 66,67 12 12 8 63,33 30 19 28 0,93 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
125. Fabiánek Zdeněk
Slza Olomouc
63,1 71,43 8 7 5 62,50 16 10 8 0,50 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
126. Tůmová Petra
Pomatenci Hranice B
63,1 66,67 12 12 8 65,38 26 17 16 0,62 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
127. Julinek Radek
Jedlička Prostějov
63,1 42,86 8 7 3 50,00 16 8 22 1,38 5 0,31 0 0,00 2 0 0 0
128. Procházka Ladislav
Big Crash Velká Kraš
63,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Kovalda Milan
Černá křídla Kostelec
62,6 62,50 8 8 5 63,16 19 12 16 0,84 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
130. Schwarz Václav
Horny Darts Lipník nad Bečvou
62,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 4 1,00 2 0,50 0 0,00 0 0 0 0
131. Slezák Vladimír
A je to Tršice
62,4 75,00 12 8 6 70,59 17 12 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
132. Duba Marek
Helios Olomouc
62,4 66,67 12 12 8 65,52 29 19 18 0,62 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
133. Šťastný Martin 1976
Smolaři Komárov
62,4 62,50 8 8 5 64,71 17 11 14 0,82 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
134. Všetička Martin
Kobra Hrabůvka
62,1 70,00 12 10 7 62,50 24 15 17 0,71 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
135. Moťka Jakub
Čivava Unčovice
62,0 83,33 8 6 5 66,67 15 10 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
136. Kučera Lukáš 1993
Zetko Prostějov
62,0 62,50 12 8 5 60,00 20 12 23 1,15 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
137. Savakov Dmitrij
Barracudy Olomouc
62,0 50,00 8 6 3 60,00 15 9 13 0,87 5 0,33 0 0,00 1 0 0 0
138. Příhoda Ladislav
Sniper Nová Červená voda
61,9 75,00 12 12 9 64,52 31 20 25 0,81 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
139. Labonek Věroslav
Čivava Unčovice
61,3 83,33 8 6 5 66,67 15 10 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Pavelek Michal
Žabaři Olomouc
61,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 9 1,00 2 0,22 0 0,00 0 1 0 0
141. Hloch Milan
Křižáci Bolelouc
60,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
142. Koželoužek Pavel
Miagi Kobra Mohelnice
60,5 75,00 12 8 6 63,16 19 12 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
143. Pánek Roman
Camel Atláč Přerov
60,5 62,50 12 8 5 55,00 20 11 21 1,05 2 0,10 2 0,10 0 0 0 0
144. Rosík Jan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
60,0 100,00 4 2 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
145. Skřebský Michal
Capa Čechovice
60,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
146. Kelnar Zdeněk
Hospoda U Kupce Tážaly
60,0 75,00 8 4 3 63,64 11 7 6 0,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
147. Nepustil Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
60,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 2 0,20 0 0 0 0
148. Rauš Jiří
Miagi Kobra Mohelnice
60,0 71,43 12 7 5 64,71 17 11 12 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
149. Řehák Jiří
Arnošt Hranice
60,0 50,00 12 12 6 53,57 28 15 39 1,39 4 0,14 0 0,00 1 0 0 0
150. Koláček Vladimír
Arnošt Hranice
60,0 50,00 12 12 6 51,85 27 14 37 1,37 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
151. Preiner Roman
O Dírko Maroko Olomouc
59,7 66,67 12 12 8 58,06 31 18 28 0,90 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
152. Novohradský Jaroslav
The Rats Šumperk
59,5 62,50 12 8 5 63,16 19 12 10 0,53 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
153. Tomík Marek
Helios Olomouc
59,2 54,55 12 11 6 56,00 25 14 18 0,72 6 0,24 2 0,08 0 0 0 0
154. Horný Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
59,1 75,00 4 4 3 63,64 11 7 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
155. Chytil Tomáš
Dragons Hranice
58,9 62,50 8 8 5 63,16 19 12 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
156. Ševčík Jan
Černá křídla Kostelec
58,9 62,50 8 8 5 57,89 19 11 18 0,95 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
157. Minarčík David
Nealko Černá Voda
58,9 54,55 12 11 6 57,14 28 16 26 0,93 5 0,18 1 0,04 1 0 0 0
158. Gregovský David
Čučkaři Přerov
58,7 57,14 12 7 4 53,33 15 8 12 0,80 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
159. Kubját David
Icetips Přerov
58,2 75,00 8 8 6 63,64 22 14 13 0,59 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
160. Polanský Petr
Fenix Nová Červená Voda
58,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
161. Srnec Jan
Zvonaři B Olomouc
58,0 50,00 12 8 4 60,00 20 12 20 1,00 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
162. Fiala Roman
Sherwood Mariánské Údolí B
57,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 8 0,40 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
163. Šťastný Jan
SemSex Přerov
57,1 50,00 12 10 5 54,17 24 13 23 0,96 5 0,21 0 0,00 1 0 0 0
164. Bouchal Tomáš
Camel Atláč Přerov
56,9 63,64 12 11 7 53,85 26 14 25 0,96 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
165. Vyhlídal Zbyněk
Pardáli Olomouc
56,9 58,33 12 12 7 59,38 32 19 30 0,94 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
166. Olšanský Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
56,7 100,00 4 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Eliáš Libor
Olomoučtí vlci
56,7 66,67 12 12 8 60,00 30 18 20 0,67 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
168. Zemánek Jaroslav
Pitbull Senice na Hané
56,7 63,64 12 11 7 59,26 27 16 17 0,63 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
169. Šmíd Jakub
Klikaři Litovel
56,7 62,50 12 8 5 55,56 18 10 9 0,50 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
170. Navrátil David
Darts La Putica Prostějov
56,5 57,14 12 7 4 52,94 17 9 15 0,88 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
171. Král Zdeněk
Miagi Rabbits Mohelnice
56,4 75,00 12 8 6 59,09 22 13 15 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
172. Šmoldas Ladislav
Moravans Litovel
56,1 66,67 12 12 8 61,29 31 19 19 0,61 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
173. Stehlík Petr
Draci Olomouc
55,8 54,55 12 11 6 54,17 24 13 20 0,83 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
174. Soltys Yevhen
Barracudy Olomouc
55,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
175. Obšil Roman
TJ Zlaté Hory MJTJ
55,3 66,67 12 12 8 59,38 32 19 19 0,59 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
176. Kadera Jan
Icetips Přerov
55,2 62,50 8 8 5 61,90 21 13 16 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Hladinec Jiří
Klikaři Litovel
55,0 63,64 12 11 7 57,69 26 15 17 0,65 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
178. Chytil Ctibor
Olomoučtí orli
55,0 62,50 12 8 5 54,55 22 12 17 0,77 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
179. Zdřálek Ladislav
Pitbull Senice na Hané
54,8 58,33 12 12 7 55,17 29 16 18 0,62 4 0,14 0 0,00 1 0 0 0
180. Toman Petr
Draci Olomouc
54,8 54,55 12 11 6 56,00 25 14 13 0,52 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
181. Sádecký Branislav
Chmelaři z Knihovny Olomouc
54,7 66,67 12 12 8 56,67 30 17 15 0,50 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
182. Kudělka Petr
Sharks Olomouc
54,6 50,00 12 12 6 46,43 28 13 26 0,93 10 0,36 0 0,00 0 0 0 0
183. Bartuška Zdeněk
Icetips Přerov
54,4 71,43 8 7 5 61,11 18 11 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Kocmanová Lucie
Sokol Plumlov
54,4 57,14 8 7 4 56,25 16 9 6 0,38 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
185. Javora Břetislav
Kohouti Ludslavice
54,3 58,33 12 12 7 56,67 30 17 15 0,50 4 0,13 2 0,07 0 0 0 0
186. Lukáč Kamil
Miserich Zlaté Hory
54,2 62,50 8 8 5 63,16 19 12 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
187. Duda Ladislav
Bullici Senice na Hané
54,2 62,50 8 8 5 57,89 19 11 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
188. Stavinoha Jiří
Slza Olomouc
54,1 62,50 8 8 5 59,09 22 13 15 0,68 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
189. Motlíček Pavel
Komáři Komárov
54,1 55,56 12 9 5 50,00 22 11 25 1,14 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
190. Kropáčová Libuše
A je to Tršice
53,8 66,67 12 12 8 62,07 29 18 4 0,14 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
191. De Col
Kupec Tážaly
53,8 54,55 12 11 6 50,00 26 13 21 0,81 6 0,23 0 0,00 0 0 0 0
192. Löhndorf Petr
Olomoučtí orli
53,3 50,00 12 8 4 55,56 18 10 14 0,78 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
193. Sázel David
Kulturák Čehovice
53,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 9 0,45 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
194. Kuběnová Marcela
Big Crash Velká Kraš
53,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
195. Otevřelová Andrea
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
52,9 66,67 12 9 6 57,14 21 12 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Špunda Michal
Kupec Tážaly
52,9 50,00 12 10 5 45,83 24 11 25 1,04 6 0,25 0 0,00 0 0 0 0
197. Krejčíř Aleš
Hanácká trefa Prostějov
52,7 75,00 8 4 3 63,64 11 7 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Poledníček Ladislav
Klikaři Litovel
52,7 54,55 12 11 6 57,69 26 15 20 0,77 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Lihotský Marek
Jedlička Prostějov
52,5 50,00 8 6 3 50,00 12 6 10 0,83 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
200. Lietavec Pavel
Devils Darts Řideč
52,3 54,55 12 11 6 56,67 30 17 22 0,73 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
201. Rafaj Antonín
Šamani z Hejčína
52,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
202. Paprota Michal
Moravští orli Olomouc
52,1 58,33 12 12 7 55,17 29 16 16 0,55 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
203. Vyhnálek Jiří
Punat Olomouc
52,0 62,50 12 8 5 55,00 20 11 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
204. Stašo Tomáš
Imotep Ivanovice na Hané
52,0 50,00 12 8 4 55,00 20 11 13 0,65 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
205. Losík Ivo
Hanácká trefa Prostějov
51,8 75,00 8 4 3 54,55 11 6 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
206. Veselý Pavel
Dobří bobři B Olomouc
51,8 58,33 12 12 7 53,57 28 15 17 0,61 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
207. Koudelka Lubomír
Bašta Atláč Přerov
51,4 62,50 8 8 5 57,14 21 12 13 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Švardala Pavel
Šipkaři Žulová
51,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 16 0,76 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
209. Lukáč Kamil ml.
Miserich Zlaté Hory
50,7 66,67 8 6 4 57,14 14 8 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Spurný Jiří
Moravští orli Olomouc
50,6 50,00 12 6 3 56,25 16 9 13 0,81 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
211. Ihnát Martin
Moravans Litovel
50,5 57,14 12 7 4 52,63 19 10 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
212. Brancuzský Vlastimil
Black Bulls Olomouc
50,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 10 0,53 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
213. Heger Pavel
Kobra Hrabůvka
50,0 50,00 12 6 3 50,00 16 8 13 0,81 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
214. Janota Petr
Horny Darts Lipník nad Bečvou
50,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Vaníček David
Devils Olomouc
50,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
216. Suchyňa Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
50,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Zatloukal Ondřej
U Anděla Prostějov
49,7 50,00 12 12 6 51,72 29 15 15 0,52 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
218. Hradil Michal
Křemílci Mikulovice
49,7 45,45 12 11 5 51,72 29 15 20 0,69 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
219. Symerský David
Pomatenci Hranice
49,7 41,67 12 12 5 48,39 31 15 30 0,97 5 0,16 0 0,00 1 0 0 0
220. Pátík Petr
Šamani z Hejčína
49,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 12 0,60 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
221. Ujec Martin
O tečku Prostějov
49,2 50,00 12 6 3 50,00 12 6 3 0,25 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
222. Drásal Jaroslav
Machine Šumperk
49,2 36,36 12 11 4 36,00 25 9 30 1,20 10 0,40 0 0,00 0 0 0 0
223. Chromec Jakub
Panteři Hranice
49,1 41,67 12 12 5 43,75 32 14 32 1,00 10 0,31 0 0,00 0 0 0 0
224. Haník Kamil
Chmelaři z Knihovny Olomouc
49,0 62,50 12 8 5 47,62 21 10 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
225. Entr Miroslav
Černá křídla Kostelec
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
226. Randýsek David
Hugo Přerov
48,9 50,00 8 8 4 55,56 18 10 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
227. Božíková Helena
Zetko Prostějov
48,9 50,00 12 8 4 52,63 19 10 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
228. Coufal Adam
Moravans Litovel
48,8 60,00 12 10 6 50,00 24 12 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
229. Weinert Petr
Camel Atláč Přerov
48,8 50,00 12 8 4 50,00 16 8 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
230. Naniáš Patrik
Jedlička Prostějov
48,8 50,00 8 6 3 43,75 16 7 18 1,13 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
231. Komenda Jan
Křižáci Bolelouc
48,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 6 0,40 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
232. Černocký Jiří
Křemílci Mikulovice
48,2 50,00 12 8 4 50,00 22 11 12 0,55 2 0,09 1 0,05 1 0 0 0
233. Kopeček Vladimír
Křižáci Bolelouc
48,2 50,00 8 8 4 47,06 17 8 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
234. Šrom Oldřich
Elita Punat Olomouc
47,8 50,00 12 10 5 48,15 27 13 23 0,85 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
235. Dobrovolný Vratislav
Kohouti Ludslavice
47,8 50,00 12 10 5 47,83 23 11 11 0,48 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
236. Bačík Radek
Pomatenci Hranice
47,8 45,45 12 11 5 44,44 27 12 24 0,89 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
237. Matal Petr
Miagi Kobra Mohelnice
47,7 55,56 12 9 5 54,55 22 12 10 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Novák Miroslav
Sniper Nová Červená voda
47,7 45,45 12 11 5 50,00 26 13 18 0,69 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
239. Kuba Ondřej
Miagi Mohelnice
47,7 40,00 8 5 2 46,15 13 6 8 0,62 5 0,38 0 0,00 0 0 0 0
240. Crha Ladislav
Hospoda U Kupce Tážaly
47,5 42,86 8 7 3 50,00 16 8 11 0,69 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
241. Gill Tomáš
Olomoučtí vlci
47,4 50,00 12 8 4 47,37 19 9 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
242. Trochta Petr
Black Bulls Olomouc
47,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
243. Horna Karel
V Zeleném Prostějov
47,3 50,00 12 6 3 46,67 15 7 12 0,80 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
244. Smejkal Rostislav
Dragons Hranice
47,2 57,14 8 7 4 50,00 18 9 6 0,33 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
245. Holínek Bořivoj
Sherwood Velká Bystřice
47,1 41,67 12 12 5 42,86 28 12 20 0,71 7 0,25 1 0,04 0 0 0 0
246. Plášek Vlastimil
Sniper Nová Červená voda
47,0 50,00 12 12 6 48,15 27 13 14 0,52 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
247. Prokeš Miloš
Rebels Dolany
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
248. Konopka Jan
Koloušci od Jelena Vidnava
46,9 41,67 12 12 5 44,83 29 13 20 0,69 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
249. Mikulka Pavel
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
46,8 50,00 12 8 4 47,37 19 9 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
250. Hamerník Zdeněk
Barracudy Olomouc
46,7 37,50 8 8 3 42,86 21 9 25 1,19 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
251. Kadlec Tomáš
O Dírko Maroko Olomouc
46,6 50,00 12 12 6 48,28 29 14 19 0,66 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
252. Chlanda Lukáš
Rebels Dolany
46,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 13 0,65 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
253. Anton Jakub
Žabaři Olomouc
46,4 50,00 8 6 3 57,14 14 8 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Vařeka Pavel
Miagi Kobra Mohelnice
46,3 57,14 12 7 4 52,63 19 10 10 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Kluka Svatopluk
Miagi Mohelnice
46,3 50,00 8 8 4 42,11 19 8 12 0,63 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
256. Menčík Jaroslav
Moravští orli Olomouc
46,1 50,00 12 12 6 48,39 31 15 20 0,65 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
257. Rosíková Alena
Anomálie Lipník nad Bečvou
46,1 50,00 8 8 4 52,17 23 12 14 0,61 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
258. Horák Jan
Čučkaři Přerov
46,0 50,00 12 12 6 50,00 30 15 17 0,57 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
259. Hanák Miroslav
Šipkaři Střeň
46,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
260. Ošťádal Radovan
Kulturák Čehovice
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
261. Matoušek Karel
Komáři Komárov
45,9 41,67 12 12 5 41,38 29 12 22 0,76 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
262. Tůmová Nikol
Anomálie Lipník nad Bečvou
45,8 50,00 8 4 2 50,00 12 6 9 0,75 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
263. Sokol David
Jedlička Prostějov
45,8 40,00 8 5 2 41,67 12 5 14 1,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
264. Schön Vladimír
Draci Olomouc
45,6 50,00 12 10 5 52,00 25 13 10 0,40 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
265. Švec Pavel
Lvi od Samsona Šternberk
45,6 50,00 12 8 4 50,00 18 9 5 0,28 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
266. Fedor Pavel
O tečku Prostějov
45,4 50,00 12 10 5 45,83 24 11 13 0,54 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
267. Horváth David
O Dírko Maroko Olomouc
45,4 41,67 12 12 5 46,43 28 13 19 0,68 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
268. Podešva Michal
Zvonaři B Olomouc
45,3 50,00 12 8 4 47,37 19 9 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
269. Polách Petr
Raci z Řídeče
45,2 45,45 12 11 5 48,15 27 13 15 0,56 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
270. Duda Michal
Lvi od Samsona Šternberk
45,0 54,55 12 11 6 50,00 26 13 8 0,31 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
271. Malošíková Pavlína
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
45,0 50,00 12 6 3 50,00 14 7 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Majer Tomáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Zatloukal Pavel
SemSex Přerov
45,0 33,33 12 12 4 39,29 28 11 28 1,00 6 0,21 1 0,04 0 0 0 0
274. Vyhlídalová Müllerová Dana
Pardáli Olomouc
44,8 50,00 12 10 5 47,83 23 11 13 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Zelenka Jan
Devils Darts Řideč
44,8 50,00 12 8 4 52,38 21 11 11 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Burďák Jan
Fenix Nová Červená Voda
44,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
277. Labík Marián
Dobří bobři Olomouc
44,7 42,86 12 7 3 40,00 15 6 14 0,93 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
278. Janků Jiří
Dobří bobři Olomouc
44,7 28,57 12 7 2 36,84 19 7 20 1,05 8 0,42 0 0,00 0 0 0 0
279. Fiala Milan
Křižáci Bolelouc
44,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Luljak Štěpán
Big Crash Velká Kraš
44,4 50,00 8 8 4 44,44 18 8 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
281. Malíšek Jiří
Jedlička Prostějov
44,4 33,33 8 6 2 37,50 16 6 14 0,88 1 0,06 1 0,06 0 1 0 0
282. Švec Jaroslav
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
44,3 50,00 12 12 6 46,43 28 13 17 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Sekanina Otakar
Hospoda U Kupce Tážaly
44,1 42,86 8 7 3 47,06 17 8 14 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Horák Vladislav
Yeseter Olomouc
44,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
285. Moučka Jiří
Hamerské kladivo B
44,0 50,00 12 6 3 40,00 15 6 15 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Navrátil Jiří
Darts La Putica Prostějov
44,0 28,57 12 7 2 33,33 15 5 13 0,87 3 0,20 0 0,00 0 1 0 0
287. Patka Josef
Komáři Komárov
43,3 42,86 12 7 3 38,89 18 7 12 0,67 3 0,17 0 0,00 1 0 0 0
288. Škop Michal
Miagi Mohelnice
43,3 40,00 8 5 2 33,33 12 4 10 0,83 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
289. Berka Vlastimil
Elita Punat Olomouc
43,1 50,00 12 12 6 50,00 32 16 14 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
290. Drtil Pavel
Miserich Zlaté Hory
42,9 50,00 8 6 3 50,00 14 7 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Kouřil Petr
Šipkaři Žulová
42,9 37,50 8 8 3 47,62 21 10 13 0,62 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
292. Bayer Rudolf
Panteři Hranice
42,9 33,33 12 6 2 35,71 14 5 7 0,50 3 0,21 0 0,00 0 1 0 0
293. Dostál Jaromír
Kupec Tážaly
42,8 30,00 12 10 3 36,00 25 9 29 1,16 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
294. Vysloužil Ladislav 1966
Punat Olomouc
42,5 40,00 12 10 4 41,67 24 10 18 0,75 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
295. Vranková Julie
Anomálie Lipník nad Bečvou
42,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 16 0,80 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
296. Horák Aleš
Lvi od Samsona Šternberk
42,1 50,00 12 6 3 50,00 14 7 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Loubal Evžen
Miserich Zlaté Hory
42,1 50,00 8 6 3 50,00 14 7 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
298. Suchyňa Radomír
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
42,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Galásek Jiří
Angry Birds Olomouc
41,9 50,00 12 12 6 48,39 31 15 11 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
300. Navrátilová Miroslava
Byčiki Olomouc
41,8 50,00 8 4 2 45,45 11 5 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
301. Ragoš Martin
Černá křídla Kostelec
41,8 50,00 8 4 2 45,45 11 5 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
302. Škoda Pavel
Sherwood Velká Bystřice
41,4 41,67 12 12 5 41,38 29 12 25 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Cekota Lukáš
Kobra Hrabůvka
41,4 33,33 12 9 3 45,45 22 10 18 0,82 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
304. Kocian Lukáš
Křemílci Mikulovice
41,3 41,67 12 12 5 43,33 30 13 11 0,37 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
305. Bubeník Miroslav
SemSex Přerov
41,3 30,00 12 10 3 37,50 24 9 21 0,88 4 0,17 0 0,00 1 0 0 0
306. Polidor Lukáš
Miagi Rabbits Mohelnice
41,1 40,00 12 10 4 44,44 27 12 19 0,70 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
307. Thoř František
Elita Punat Olomouc
41,0 41,67 12 12 5 50,00 30 15 13 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Hrdlička Jan
Tygři Olomouc
40,7 33,33 12 6 2 40,00 15 6 13 0,87 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
309. Crhák Jiří
Pitbull Senice na Hané
40,6 42,86 12 7 3 37,50 16 6 11 0,69 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
310. Prokeš Jiří
Byčiki Olomouc
40,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Šembera David
Devils Darts Řideč
40,4 45,45 12 11 5 46,43 28 13 11 0,39 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
312. Boháč Petr
U Anděla Prostějov
40,0 50,00 12 6 3 43,75 16 7 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Potočný Vladimír
Kohouti Ludslavice
40,0 40,00 12 10 4 43,48 23 10 12 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
314. Šejnoha Robin
Hamerské kladivo B
40,0 37,50 12 8 3 42,11 19 8 9 0,47 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
315. Žáček Jaroslav
Punat Olomouc
40,0 37,50 12 8 3 36,84 19 7 18 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
316. Opravil Miroslav
Dragons Hranice
40,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 6 0,60 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
317. Hladký František ml.
Dravci Supíkovice
39,6 40,00 12 10 4 43,48 23 10 13 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Bajer Jaromír
Žabaři Olomouc
39,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 4 0,20 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
319. Doubravová Tereza
No Men Prostějov
39,5 37,50 12 8 3 42,11 19 8 14 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Kyselá Zdena ml.
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
39,3 50,00 12 6 3 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Jemelka Petr
Druhá tráva Drahotuše
39,3 41,67 12 12 5 43,33 30 13 11 0,37 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
322. Macíček Martin
Arnošt Hranice
39,2 22,22 12 9 2 33,33 24 8 25 1,04 4 0,17 1 0,04 1 0 0 0
323. Lutonský Marek
Angry Birds Olomouc
39,1 50,00 12 12 6 46,88 32 15 6 0,19 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
324. Šanovský Patrik
Capa Čechovice
39,1 50,00 8 4 2 45,45 11 5 2 0,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
325. Martinásek Milan
Syslíci Velká Kraš
39,1 40,00 12 10 4 47,83 23 11 5 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
326. Bič Petr
Sherwood Velká Bystřice
38,9 37,50 12 8 3 36,84 19 7 11 0,58 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
327. Wittner Ivo
Elita Punat Olomouc
38,8 50,00 12 6 3 43,75 16 7 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Kaplan Miroslav
Zvonaři Olomouc
38,8 42,86 8 7 3 47,06 17 8 3 0,18 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
329. Šlimbach Martin
Zvonaři B Olomouc
38,8 42,86 12 7 3 41,18 17 7 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Štěrba Jiří
Imotep Ivanovice na Hané
38,6 33,33 12 6 2 35,71 14 5 15 1,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Paprota David
Capa Čechovice
38,3 37,50 8 8 3 43,48 23 10 10 0,43 2 0,09 1 0,04 0 0 0 0
332. Laníková Hana
Bullici Senice na Hané
38,2 50,00 8 4 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Sokola Ludvík
Barracudy Olomouc
38,2 25,00 8 4 1 45,45 11 5 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
334. Ondrejka Josef
Draci Olomouc
38,1 33,33 12 6 2 50,00 16 8 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Skála Bořivoj
Byčiki Olomouc
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Lošťák Antonín
Bašta Atláč Přerov
37,8 37,50 8 8 3 38,89 18 7 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
337. Viktorin Josef
Machine Šumperk
37,6 22,22 12 9 2 28,57 21 6 25 1,19 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
338. Kohoutek Jiří
Dobří bobři B Olomouc
37,1 40,00 12 10 4 45,83 24 11 6 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Fikr Ondřej
SemSex Přerov
37,1 25,00 12 8 2 29,41 17 5 16 0,94 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
340. Šťastný Martin 1968
Tygři Olomouc
36,9 41,67 12 12 5 41,38 29 12 12 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Bartek Jaroslav
Zvonaři B Olomouc
36,4 33,33 12 12 4 39,29 28 11 13 0,46 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
342. Měsíc Miroslav
Buldok Unčovice
36,4 33,33 12 6 2 35,71 14 5 8 0,57 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
343. Kachlíř Radek
Black Bulls Olomouc
36,3 25,00 8 8 2 36,84 19 7 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
344. Váňa Pavel
Kluziště Drahotuše 2020
36,1 33,33 12 9 3 43,48 23 10 8 0,35 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
345. Lošťák Zbyněk
U Anděla Prostějov
36,0 22,22 12 9 2 40,00 25 10 14 0,56 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
346. Řezníček Martin
Pitbull Senice na Hané
35,7 33,33 12 9 3 39,13 23 9 10 0,43 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
347. Dostál Milan
Čučkaři Přerov
35,7 33,33 12 6 2 42,86 14 6 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
348. Krestýn Roman
The Rats Šumperk
35,6 42,86 12 7 3 44,44 18 8 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Šulla Petr
Bullici Senice na Hané
35,3 33,33 8 6 2 46,67 15 7 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Mičková Monika
No Men Prostějov
35,0 33,33 12 6 2 37,50 16 6 8 0,50 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
351. Ondrušík Jaroslav
Syslíci Velká Kraš
34,8 40,00 12 10 4 44,00 25 11 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Šlechta Petr
Tygři Šternberk
34,7 33,33 12 6 2 40,00 15 6 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
353. Bartošek Kamil
Tygři Olomouc
34,3 33,33 12 6 2 35,71 14 5 5 0,36 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
354. Trpka Miroslav
Křemílci Mikulovice
34,3 33,33 12 6 2 35,71 14 5 9 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Šedivý Antonín
Zetko Prostějov
34,1 33,33 12 12 4 37,93 29 11 16 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Fiala Michal
Sherwood Mariánské Údolí B
34,0 28,57 8 7 2 45,00 20 9 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Skopalík Jan
Devils Olomouc
34,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
358. Ošťádal Michal
Kulturák Čehovice
33,7 25,00 8 8 2 31,58 19 6 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
359. Paščinský Jiří
Dravci Supíkovice
33,6 27,27 12 11 3 39,29 28 11 14 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
360. Henčl Karel
Syslíci Velká Kraš
33,5 37,50 12 8 3 40,00 20 8 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Jořenek Zdeněk
Miagi Rabbits Mohelnice
32,9 33,33 12 9 3 33,33 21 7 8 0,38 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
362. Brož Marcel
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
32,9 33,33 12 6 2 35,71 14 5 5 0,36 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
363. Vavřík Ondřej
Pomatenci Hranice
32,9 25,00 12 8 2 29,41 17 5 15 0,88 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
364. Soušek Petr
Barracudy Olomouc
32,9 16,67 8 6 1 28,57 14 4 13 0,93 1 0,07 0 0,00 1 0 0 0
365. Detmer Krysztof
Buldok Unčovice
32,7 20,00 12 10 2 27,27 22 6 20 0,91 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
366. Pečiva Milan
Tygři Olomouc
32,6 37,50 12 8 3 36,84 19 7 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
367. Pavel Slavomír
Devils Olomouc
32,5 25,00 4 4 1 25,00 8 2 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
368. Smékal Petr
Miagi Mohelnice
32,5 20,00 8 5 1 33,33 12 4 6 0,50 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
369. Pastyřík Roman
Sniper Nová Červená voda
32,4 25,00 12 8 2 38,10 21 8 11 0,52 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
370. Petřík Alois
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
32,3 33,33 12 6 2 38,46 13 5 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Chlanda Lubomír
Rebels Dolany
32,2 28,57 8 7 2 38,89 18 7 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Habermann Pavel
Žabaři Olomouc
32,1 33,33 8 6 2 35,71 14 5 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
373. Schwarzová Lucie
Anomálie Lipník nad Bečvou
32,0 33,33 8 6 2 33,33 15 5 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Sedlák Jiří
Šamani z Hejčína
32,0 25,00 8 8 2 30,00 20 6 16 0,80 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
375. Stružka Radek
Lvi od Samsona Šternberk
31,6 30,00 12 10 3 36,00 25 9 9 0,36 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
376. Malíšková Veronika
No Men Prostějov
31,4 25,00 12 8 2 42,86 21 9 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Šipula Petr
Angry Birds Olomouc
31,2 30,00 12 10 3 36,00 25 9 12 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Filgas Jaroslav
Čučkaři Přerov
31,2 28,57 12 7 2 35,29 17 6 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Banýr Josef
Bašta Atláč Přerov
31,1 25,00 8 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Plachý Miloslav 1952
Šipkaři Střeň
30,9 25,00 8 4 1 36,36 11 4 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
381. Hamerníková Lenka
Čivava Unčovice
30,8 40,00 8 5 2 33,33 12 4 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Blažek Martin
Draci Olomouc
30,7 16,67 12 6 1 28,57 14 4 10 0,71 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
383. Sehnal Miloš
Zlomené Hroty Paršovice
30,6 33,33 12 6 2 41,18 17 7 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Pavlík Roman
Byčiki Olomouc
30,5 37,50 8 8 3 38,10 21 8 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Králík Martin
Rebel Olomouc
30,5 25,00 8 8 2 36,36 22 8 9 0,41 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
386. Rutar Michal
Dragons Hranice
30,0 37,50 8 8 3 35,00 20 7 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
387. Pazdera Petr
A je to Tršice
30,0 33,33 12 9 3 36,36 22 8 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
388. Ilhák Radek
Angry Birds Olomouc
30,0 33,33 12 6 2 33,33 15 5 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Klimša Roman
Žabaři Olomouc
29,4 16,67 8 6 1 41,18 17 7 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Šibl Miroslav
A je to Tršice
28,8 33,33 12 6 2 41,18 17 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Zepf Ota
Slza Olomouc
28,8 16,67 8 6 1 35,29 17 6 6 0,35 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
392. Odložilík Ladislav
Černá křídla Kostelec
28,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Horáček Tomáš
Zlomené Hroty Paršovice
27,8 25,00 12 12 3 29,63 27 8 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
394. Tycová Sandra
Kluziště Drahotuše 2020
27,6 30,00 12 10 3 28,57 21 6 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
395. Buček Tomáš
Zlomené Hroty Paršovice
27,6 25,00 12 8 2 33,33 21 7 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
396. Procházka Michal
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
27,4 25,00 12 8 2 31,58 19 6 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Čičak Pavel
Křemílci Mikulovice
27,1 33,33 12 6 2 28,57 14 4 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
398. Tirala Radim
Syslíci Velká Kraš
27,1 28,57 12 7 2 29,41 17 5 5 0,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
399. Večeřa Jiří
Šipkaři Střeň
27,1 25,00 8 8 2 29,41 17 5 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Majer Antonín
Sherwood Mariánské Údolí B
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Polehla Michal
U Anděla Prostějov
26,9 16,67 12 6 1 23,08 13 3 7 0,54 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
402. Dorotovič Jaroslav
Bullici Senice na Hané
26,7 25,00 8 8 2 33,33 21 7 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
403. Paták Matěj
Kluziště Drahotuše 2020
26,3 28,57 12 7 2 31,25 16 5 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
404. Wagner Libor
Yeseter Olomouc
26,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Šotola Radek
Tygři A Olomouc
26,0 16,67 12 6 1 26,67 15 4 5 0,33 2 0,13 1 0,07 0 0 0 0
406. Šrot Petr
Icetips Přerov
25,7 20,00 8 5 1 35,71 14 5 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Šlajs Václav
Rebels Dolany
25,7 12,50 8 8 1 33,33 21 7 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
408. Trna Pavel
Druhá tráva Drahotuše
25,6 25,00 12 8 2 33,33 18 6 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Kvapil Luboš
Druhá tráva Drahotuše
25,5 12,50 12 8 1 31,82 22 7 12 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
410. Roubalík Pavel
Big Crash Velká Kraš
25,0 20,00 8 5 1 25,00 12 3 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
411. Veverka David
Black Bulls Olomouc
24,7 25,00 8 8 2 29,41 17 5 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Boula Miroslav
Křižáci Bolelouc
24,7 12,50 8 8 1 26,32 19 5 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
413. Fabiánková Erika
Tygři A Olomouc
24,6 10,00 12 10 1 30,77 26 8 15 0,58 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
414. Vyoral Jiří
Bašta Atláč Přerov
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Juřík Martin
Nealko Černá Voda
24,0 16,67 12 6 1 26,67 15 4 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Juřík Tomáš
Nealko Černá Voda
23,6 20,00 12 10 2 28,00 25 7 8 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
417. Hloch Petr
Capa Čechovice
23,3 12,50 8 8 1 28,57 21 6 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Langr Petr
Čučkaři Přerov
22,9 16,67 12 12 2 25,00 28 7 9 0,32 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
419. Vládek Jiří
Kluziště Drahotuše 2020
22,8 25,00 12 8 2 22,22 18 4 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
420. Fusiková Pavlína
Icetips Přerov
22,5 25,00 8 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Šrutka Stanislav
Smolaři Komárov
22,0 12,50 8 8 1 30,00 20 6 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
422. Tirala Radim ml.
Syslíci Velká Kraš
21,4 16,67 12 12 2 27,59 29 8 4 0,14 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
423. Vinkrálčík Ondřej
Zlomené Hroty Paršovice
20,9 12,50 12 8 1 31,82 22 7 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Macek Radomír
Tygři A Olomouc
20,6 12,50 12 8 1 17,65 17 3 5 0,29 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
425. Saulich Jiří
V Zeleném Prostějov
20,5 12,50 12 8 1 28,57 21 6 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Markvart Petr
Yeseter Olomouc
20,0 14,29 8 7 1 20,00 15 3 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
427. Váňová Lenka
Kluziště Drahotuše 2020
20,0 12,50 12 8 1 30,00 20 6 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Kylhof Zdeněk
Pijany Orlice Přerov
20,0 0,00 8 4 0 27,27 11 3 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
429. Mlčoch Jindřich
Tygři A Olomouc
19,3 16,67 12 12 2 18,52 27 5 6 0,22 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
430. Veruňáková Veronika
No Men Prostějov
19,3 16,67 12 6 1 26,67 15 4 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Barbořík Josef
Hugo Přerov
18,9 25,00 8 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Beňo Jakub
Komáři Komárov
18,7 14,29 12 7 1 20,00 15 3 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Domaniková Lenka
Miagi Rabbits Mohelnice
18,7 14,29 12 7 1 20,00 15 3 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Port Jaroslav
Zvonaři B Olomouc
18,1 14,29 12 7 1 18,75 16 3 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Simon Miroslav
Hasan Stařechovice
17,2 12,50 12 8 1 16,67 18 3 5 0,28 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
436. Juřena Martin
Yeseter Olomouc
17,1 16,67 8 6 1 21,43 14 3 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Čada Zdeněk
Dobří bobři B Olomouc
17,1 14,29 12 7 1 23,53 17 4 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Kopečková Martina
Anomálie Lipník nad Bečvou
17,1 0,00 8 6 0 29,41 17 5 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Přidálek Lukáš
Kulturák Čehovice
17,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Jirák Milan
Sherwood Mariánské Údolí B
16,8 12,50 8 8 1 21,05 19 4 2 0,11 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
441. Pek Martin
Smolaři Komárov
16,8 0,00 8 8 0 27,27 22 6 7 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Schartelová Jana
Čivava Unčovice
16,7 14,29 8 7 1 20,00 15 3 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Kuběnová Jarmila
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
16,1 10,00 12 10 1 21,74 23 5 1 0,04 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
444. Menšík Jakub
Hasan Stařechovice
15,3 12,50 12 8 1 21,05 19 4 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Dudková Barbora
No Men Prostějov
14,6 16,67 12 6 1 15,38 13 2 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Matušek Radovan
Raci z Řídeče
14,0 0,00 12 6 0 20,00 15 3 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Wagnerová Miroslava
Yeseter Olomouc
13,3 0,00 8 6 0 20,00 15 3 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Zahradník Vladimír
Smolaři Komárov
12,0 0,00 8 6 0 20,00 15 3 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Pavlasová Dita
Hasan Stařechovice
11,8 0,00 12 7 0 17,65 17 3 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Mysliveček Igor
Buldok Unčovice
11,5 0,00 12 6 0 7,69 13 1 6 0,46 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
451. Zmeškal Michal
Černá křídla Kostelec
11,1 0,00 8 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Žák Jan
Hugo Přerov
11,1 0,00 8 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Kuběna Lubomír
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
10,0 0,00 12 12 0 14,29 28 4 8 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Mauer Ján
Pijany Orlice Přerov
10,0 0,00 8 5 0 16,67 12 2 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Bartoš Marcel
Šipkaři Žulová
9,4 0,00 8 7 0 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Vaněk Radim
Hasan Stařechovice
8,9 0,00 12 8 0 11,11 18 2 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
457. Nohejl Pavel
Hugo Přerov
8,9 0,00 8 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Dub Petr
Byčiki Olomouc
7,8 0,00 8 4 0 11,11 9 1 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
459. Nátrová Jitka
Bullici Senice na Hané
7,5 0,00 8 4 0 0,00 8 0 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
460. Hlavinka Martin
Hasan Stařechovice
6,7 0,00 12 8 0 11,11 18 2 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Štěpánek Filip
Zlomené Hroty Paršovice
6,0 0,00 12 9 0 10,00 20 2 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Mrugala Luděk
Hugo Přerov
5,6 0,00 8 8 0 11,11 18 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Kvapil Tomáš
Kulturák Čehovice
5,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Laštůvka Šimon
Miagi Rabbits Mohelnice
4,2 0,00 12 6 0 0,00 12 0 3 0,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
465. Fojtíková Magdaléna
Capa Čechovice
1,3 0,00 8 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Sklenář Tomáš
Sherwood Mariánské Údolí B
1,0 0,00 8 5 0 0,00 10 0 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Obšil Adam
TJ Zlaté Hory MJTJ
0,0 0,00 12 6 0 0,00 12 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Krempa Pavel
Hugo Přerov
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Prokeš Svatopluk
Byčiki Olomouc
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Šmejkal Petr
Horny Darts Lipník nad Bečvou
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Polián Martin
Zvonaři B Olomouc
  100,00 12 4 4 88,89 9 8 13 1,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
472. Dostál Petr
A je to Tršice
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Vaculová Lenka
Devils Darts Řideč
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
474. Pořízek Lukáš
O tečku Prostějov
  100,00 12 4 4 66,67 12 8 8 0,67 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
475. Zahrádka Jiří
Tygři Šternberk
  100,00 12 3 3 75,00 8 6 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Štýbnarová Monika
Rebel Olomouc
  100,00 8 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Denemark Vlastimil
Big Crash Velká Kraš
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Kartusek Tomáš
Pijany Orlice Přerov
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Kristen Zdeněk
Raci z Řídeče
  100,00 12 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Navrátil Jaroslav
Hamerské kladivo B
  100,00 12 2 2 80,00 5 4 4 0,80 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
481. Skopal Miroslav
Klikaři Litovel
  100,00 12 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Albrechtová Lucie
The Rats Šumperk
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Byvan Dušan
Miagi Mohelnice
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Nezval Libor
Hospoda U Kupce Tážaly
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Ondruch Martin
Kobra Hrabůvka
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Skopalík Marek
Tygři Šternberk
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
487. Strnka Tomáš
Dravci Supíkovice
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Vachler Milan
A je to Tršice
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Vinkralčík Jiři
Zlomené Hroty Paršovice
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Zápařka Petr
Jedlička Prostějov
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Bílková Pavla
Pomatenci Hranice B
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Kuběna Jaroslav
Syslíci Velká Kraš
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Opletalová Petra
Lvi od Samsona Šternberk
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 0 0,00 2 0,67 0 0,00 0 0 0 0
494. Panák Vlastimil
Camel Atláč Přerov
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 3 1,00 1 0,33 1 0,33 0 0 0 0
495. Vémola Dominik
Hamerské kladivo B
  80,00 12 5 4 75,00 12 9 9 0,75 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
496. Schön Jakub
Chmelaři z Knihovny Olomouc
  80,00 12 5 4 66,67 12 8 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
497. Pištek Martin
Moravans Litovel
  80,00 12 5 4 61,54 13 8 7 0,54 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
498. Hořín Marek
Pomatenci Hranice
  75,00 12 4 3 77,78 9 7 10 1,11 3 0,33 1 0,11 2 0 0 0
499. Stuchlík Marek
V Zeleném Prostějov
  75,00 12 4 3 77,78 9 7 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Adámek Petr
Koloušci od Jelena Vidnava
  75,00 12 4 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
501. Hrubá Kateřina
No Men Prostějov
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
502. Knýř Vlastimil
Miagi Rabbits Mohelnice
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
503. Petřek Michal
Imotep Ivanovice na Hané
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
504. Tomeček Jakub
U Anděla Prostějov
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
505. Coufal Roman
Moravans Litovel
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Vybíral Karel
Imotep Ivanovice na Hané
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 9 1,00 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
507. Trilč Patrik
Dobří bobři B Olomouc
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Steigerová Jana
O Dírko Maroko Olomouc
  75,00 12 4 3 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
509. Vydržel Michal
Klikaři Litovel
  75,00 12 4 3 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Macek Lukáš
Draci Olomouc
  66,67 12 3 2 57,14 7 4 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Nakládal Lukáš
Pijany Orlice Přerov
  66,67 8 3 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
512. Strašil Vítek
Machine Šumperk
  66,67 12 3 2 55,56 9 5 12 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Hruška Marek
Chmelaři z Knihovny Olomouc
  60,00 12 5 3 60,00 10 6 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
514. Vybíral Matěj
The Rats Šumperk
  60,00 12 5 3 58,33 12 7 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Nátr Lubomír
Pitbull Senice na Hané
  60,00 12 5 3 50,00 14 7 12 0,86 2 0,14 0 0,00 1 0 0 0
516. Štaffa Miroslav
Klikaři Litovel
  60,00 12 5 3 50,00 12 6 10 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Kopp Radek
Machine Šumperk
  60,00 12 5 3 46,15 13 6 20 1,54 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
518. Všianský Miroslav
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
  50,00 12 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Maier Ivo
Chmelaři z Knihovny Olomouc
  50,00 12 4 2 55,56 9 5 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
520. Pavelka Aleš
The Rats Šumperk
  50,00 12 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Špaček Dalibor
U Anděla Prostějov
  50,00 12 4 2 55,56 9 5 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
522. Kaláb Michal
Imotep Ivanovice na Hané
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Langmaier Vilém
Komáři Komárov
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Václavek Miroslav
Lvi od Samsona Šternberk
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 2 0,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
525. Vymazal Pavel
O Dírko Maroko Olomouc
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
526. Paprotová Michaela
No Men Prostějov
  50,00 12 4 2 50,00 12 6 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Hlubinka Milan
Punat Olomouc
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Machačka Pavel
Lvi od Samsona Šternberk
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
529. Šťastný Karel
SemSex Přerov
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
530. Nečesal Lukáš
Nealko Černá Voda
  50,00 12 4 2 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
531. Hiemer Jiří
Lvi od Samsona Šternberk
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Mičák Petr
Nealko Černá Voda
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 5 0,45 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
533. Samiec Tomáš
Druhá tráva Drahotuše
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
534. Žouželková Iveta
Pardáli Olomouc
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 8 0,73 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
535. Jurník Petr
Sherwood Velká Bystřice
  50,00 12 4 2 40,00 10 4 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
536. Trulej Petr
TJ Zlaté Hory MJTJ
  50,00 12 2 1 60,00 5 3 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Dolanský Miroslav
Black Bulls Olomouc
  50,00 8 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Gross Josef
Slza Olomouc
  50,00 8 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Libánek Martin
O tečku Prostějov
  50,00 12 2 1 50,00 6 3 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Řežábek Jiří
Zetko Prostějov
  50,00 12 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Brož Pavel
Buldok Unčovice
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
542. Kouřil Miroslav
Žabaři Olomouc
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 2 0,50 2 0,50 0 0,00 0 0 0 0
543. Kulhánek Miroslav
Moravští orli Olomouc
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Palánek Jiří
Křemílci Mikulovice
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Pospíšil Martin
Kobra Hrabůvka
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Ulík Josef
U Mě dobrý Česká Ves
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Vacula František
Devils Darts Řideč
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Brožová Dagmar
Čivava Unčovice
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Kazlepka Radek
V Zeleném Prostějov
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 4 0,80 1 0,20 0 0,00 1 0 0 0
550. Matoušek Lukáš
Zvonaři Olomouc
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Pospíšil Josef
Bullici Senice na Hané
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Sirotek Jiří
U Mě dobrý Česká Ves
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
553. Šafránek Rostislav
Kobra Hrabůvka
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
554. Šrom Zdeněk
Chmelaři z Knihovny Olomouc
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Jaroš Tomáš
Camel Atláč Přerov
  40,00 12 5 2 53,85 13 7 12 0,92 4 0,31 1 0,08 0 0 0 0
556. Satora David
Olomoučtí orli
  40,00 12 5 2 45,45 11 5 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Chromec David
Olomoučtí vlci
  40,00 12 5 2 41,67 12 5 1 0,08 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
558. Všianská Pavlína
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
  40,00 12 5 2 38,46 13 5 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Pollák Jiří
V Zeleném Prostějov
  40,00 12 5 2 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Bratina Miroslav
The Rats Šumperk
  33,33 12 3 1 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Šmudlová Romana
Hamerské kladivo B
  33,33 12 3 1 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Krmenec Milan
Kohouti Ludslavice
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Ulíková Ludmila
U Mě dobrý Česká Ves
  33,33 8 3 1 42,86 7 3 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
564. Stuchlík Pavel
Křemílci Mikulovice
  33,33 12 3 1 37,50 8 3 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Bočan Zbyněk
Pomatenci Hranice B
  33,33 12 3 1 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Mrázek Petr
Šipkaři Žulová
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
567. Žouželka Tomáš
Helios Olomouc
  33,33 12 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Konečný Jan
Olomoučtí vlci
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
569. Steiniger Ondřej ml.
Zetko Prostějov
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
570. Šmidák Ivo
Tygři Olomouc
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Tobolík Pavel
Kohouti Ludslavice
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
572. Zatloukal František
Miagi Rabbits Mohelnice
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
573. Božek Ladislav
Imotep Ivanovice na Hané
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Kubová Jana
No Men Prostějov
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Serbus Jaroslav
Olomoučtí vlci
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Šurkal Martin
Helios Olomouc
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
577. Turoň Jaroslav
Sharks Olomouc
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
578. Hájek Marek
Klikaři Litovel
  25,00 12 4 1 25,00 8 2 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
579. Müller Robert
TJ Zlaté Hory MJTJ
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Ondráček Tomáš
Imotep Ivanovice na Hané
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Vajda Radek
Imotep Ivanovice na Hané
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Dvořák Karel
Miagi Kobra Mohelnice
  20,00 12 5 1 30,77 13 4 11 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Planička Jan
Helios Olomouc
  20,00 12 5 1 27,27 11 3 5 0,45 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
584. Špičák Roman
Chmelaři z Knihovny Olomouc
  20,00 12 5 1 27,27 11 3 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
585. Telíšek Michal
Panteři Hranice
  20,00 12 5 1 27,27 11 3 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Vidmuch Dušan
Darts La Putica Prostějov
  20,00 12 5 1 27,27 11 3 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Šipula David
Angry Birds Olomouc
  0,00 12 5 0 23,08 13 3 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Nerušil Tomáš
Raci z Řídeče
  0,00 12 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Soukup Ivo
Buldok Unčovice
  0,00 12 5 0 16,67 12 2 8 0,67 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
590. Uhřík Jiří
Pardáli Olomouc
  0,00 12 5 0 16,67 12 2 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Beníšek Karel
Dobří bobři Olomouc
  0,00 12 4 0 27,27 11 3 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
592. Kuchš Roman
Druhá tráva Drahotuše
  0,00 12 4 0 27,27 11 3 5 0,45 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
593. Pluskal Michal
Pitbull Senice na Hané
  0,00 12 4 0 27,27 11 3 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Kvíčala Pavel
Zetko Prostějov
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Mičán Antonín
Kluziště Drahotuše 2020
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
596. Spurný Jan
O Dírko Maroko Olomouc
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Vachutka Martin
Komáři Komárov
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 1 0,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
598. Kala Zdeněk
Hasan Stařechovice
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Klvaňová Lucie
Zlomené Hroty Paršovice
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Novák Roman
Sniper Nová Červená voda
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
601. Vitoul Jaroslav
SemSex Přerov
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Dvořák Petr
Darts La Putica Prostějov
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
603. Kristek Josef
Olomoučtí vlci
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Tichý Michal
Hasan Stařechovice
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 0 0,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
605. Vachutka Marek
Komáři Komárov
  0,00 12 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Pavlištík Jaroslav
Arnošt Hranice
  0,00 12 3 0 0,00 6 0 2 0,33 1 0,17 1 0,17 0 0 0 0
607. Doubravová Kateřina
No Men Prostějov
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Heger Jakub
Panteři Hranice
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Krecl Mojmír
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
610. Burda Jaroslav
Moravští orli Olomouc
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Cesar Radek
Imotep Ivanovice na Hané
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
612. Maňoušek Pavel
Pijany Orlice Přerov
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Mück Petr
Křižáci Bolelouc
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Setlová Andrea
Miserich Zlaté Hory
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
615. Soukupová Nikol
Čivava Unčovice
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Šrutka Marek
Smolaři Komárov
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Táborský Ivo
Klikaři Litovel
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Bene Ludvík
Rebels Dolany
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Ghorbankhani Richard
Kluziště Drahotuše 2020
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Kuba Marek
Draci Přerov
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 6 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Macek Martin
Moravští orli Olomouc
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Malaník Josef
Dravci Supíkovice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Malaníková Slavomíra
Dravci Supíkovice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Maties Mihai
Darts La Putica Prostějov
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Randová Anna
Čučkaři Přerov
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Sadílek Jakub
Darts La Putica Prostějov
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Šebík Miloslav
Čučkaři Přerov
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Urubek Roman
Angry Birds Olomouc
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Zapletal Jindřich
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Zlámal Zdeněk
Rebels Dolany
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Habáň Vít
Rebels Dolany
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Kolář Petr
Kupec Tážaly
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Maděryč Jan
Kobra Hrabůvka
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Matiáš Jiří
Helios Olomouc
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Smékal Roman
Rebel Olomouc
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Sobotková Eva
Klikaři Litovel
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
637. Stejskal Karel
Slza Olomouc
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Šopinec Marek
Big Crash Velká Kraš
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Vavřík Michal
Hamerské kladivo B
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Bačík Martin
Pomatenci Hranice
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Crha Roman
Hospoda U Kupce Tážaly
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Čtvrtlíková Zuzana
Angry Birds Olomouc
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Foret Petr
Draci Olomouc
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Grmela Jiří
Zvonaři Olomouc
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 2 1,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Hrabalíková Martina
Nealko Černá Voda
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Hradil Petr
Jedlička Prostějov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Hronská Jana
Dragons Hranice
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Komínek Martin
The Rats Šumperk
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Kovář Jakub
The Rats Šumperk
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Pastyříková Renata
Sniper Nová Červená voda
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Pošustová Emilie
Yeseter Olomouc
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Surovik Petr
U Mě dobrý Česká Ves
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Tůma Slavoj
Pomatenci Hranice B
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.9.2020 21:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.9.2020 21:07:12