Statistika hráčů
UŠO > Olomoucký kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Holub Juraj
Dobří bobři Olomouc
109,692,5044403781,7293761411,52510,55110,1218400
2.Markovský Daniel
Machine Šumperk
105,886,0548433774,76103771841,79610,5980,0819500
3.Paděra Pavel
Hamerské kladivo B
100,295,8348242385,455547621,13310,5650,094000
4.Svoboda Jakub
Barracudy Olomouc
93,888,8940272484,485849771,33210,3640,070000
5.Jeníček Petr
Atláč Přerov
93,790,9136333080,7778631111,42270,3530,046100
6.Tomík Marek
Pohodáři Olomouc
93,389,4740383484,5284711061,26240,2930,045100
7.Šoltys Zdenek
U Mě dobrý Česká Ves
92,188,6444443978,85104821471,41330,3260,067200
8.Silný Jaromír
Dobří bobři Olomouc
90,188,5744353173,8688651001,14380,4350,069300
9.Druga Martin
New Gang Atláč Přerov
87,997,2236363586,598271670,82150,1840,051100
10.Blaha Martin
U Mě dobrý Česká Ves
87,990,2444413782,6192761141,24190,2120,021100
11.Fiala Matěj
Bistro Kožušany
86,790,2448413784,629177921,01200,2230,031000
12.Vala Dominik
Křemílci Mikulovice
86,484,6244393378,6589701151,29240,2730,032100
13.Kožela Jan
Miagi Kobra Mohelnice
86,387,1048312778,877156751,06230,3210,011200
14.Vémola Jiří
Hamerské kladivo B
85,782,3548342878,677559791,05220,2930,043100
15.Epstein Radek 1990
Moravští orli Olomouc
84,390,0048302782,356856580,85210,3100,001000
16.Doupal Martin
A je to Tršice
81,494,7436191886,054337240,5660,1410,020000
17.Dostál Jaromír
Pohodáři Olomouc
81,187,5040403580,439274880,96160,1710,012000
18.Plop Ion
Sport Bar Olomouc
79,392,5048403779,799475740,79150,1610,011000
19.Toufar Petr
Sokol Plumlov
79,280,0048453673,2710174990,98290,2930,031100
20.Löhndorf Petr
Olomoučtí orli
79,175,0044443368,22107731221,14330,3160,067200
21.Suchánec Libor
U Mě dobrý Česká Ves
78,381,4044433574,51102761111,09210,2130,033000
22.Vaněk Martin 1982
Sport Bar Olomouc
77,088,5748353180,258165590,73100,1210,010000
23.Pelikán Jaroslav
U Mě dobrý Česká Ves
76,188,4644262375,416146520,8590,1510,020000
24.Minařík Petr
Atláč Přerov
76,178,1336322571,057654861,13160,2110,013000
25.Kuchejda Lukáš
Kobra Hrabůvka
76,075,8636292272,066849660,97190,2820,032000
26.Bačík Radek
Pomatenci Hranice
75,866,6744392665,918858790,90300,3480,092300
27.Šmíd Jakub
Klikaři Litovel
75,781,4048433573,2710174790,78240,2450,050100
28.Vymlátil Robert
Hanácká trefa Prostějov
75,473,0848261968,256343620,98180,2930,053100
29.Hamerník Zdeněk
Barracudy Olomouc
75,279,1740241969,645639651,16120,2100,001000
30.Člupný Petr
The Snakes Šumperk
74,982,5040403375,279370770,83150,1630,030000
31.Jaroš Tomáš
Camel Atláč Přerov
74,973,6840382866,6796641191,24240,2540,046000
32.Hanák Marek
Pijany Orlice Přerov
74,784,3836322777,337558520,69130,1710,010000
33.Kubját Petr
Pijany Orlice Přerov
74,684,3836322776,397255550,7690,1300,000000
34.Malaník Marek
Dravci Supíkovice
74,673,8144423170,4198691011,03290,3020,021000
35.Šroubek Pavel
Buldok Unčovice
74,576,0036251964,066441661,03230,3610,024100
36.Jakel Tomáš
Panteři Hranice
74,472,7348332463,108453941,12180,21100,124200
37.Bajgar Vojtěch
Olomoučtí orli
74,471,4344352564,7788571121,27260,3010,015100
38.Kopačka Vítek
Dobří bobři B Olomouc
74,078,3848372972,738864820,93180,2020,021000
39.Ošťádal Pavel
Kulturák Čehovice
74,077,4248312471,437050680,9790,1320,032000
40.Anton Jakub
Klikaři Litovel
73,780,6548312573,337555650,87150,2000,000100
41.Pop Martin
Pomatenci Hranice B
72,485,2936342975,957960490,6280,1000,001000
42.Dosoudil Radek
Olomoučtí vlci
72,479,4944393170,659265860,93120,1320,022000
43.Vyvážil Petr
Bistro Kožušany
72,380,4348463772,0711180860,77190,1740,042000
44.Markovský Jaroslav
Machine Šumperk
72,165,0048402660,0095571151,21260,2710,018200
45.Špunda Michal
Barracudy Olomouc
72,078,3840372969,328861860,98170,1920,020000
46.Hrazdil Michal
Poslanci Bělkovice-Lašťany
71,882,6140231970,185740440,7780,1400,004000
47.Matoušek Karel
Komáři Komárov
71,580,8548473872,5711382940,83190,1700,000000
48.Patka Jiří
Komáři Komárov
71,079,4148342769,778660881,0290,1040,051000
49.Tomeček Jakub
O tečku Prostějov
70,776,6744302367,577450720,97150,2020,031000
50.Trilč Patrik
Dobří bobři B Olomouc
70,776,6048473668,70115791130,98180,1630,032000
51.Nečesal Lukáš
Nealko Černá Voda
70,576,4740342666,678456790,94220,2610,011000
52.Vysloužil Josef
Hanácká trefa Prostějov
70,473,8148423168,379867850,87210,2110,010100
53.Konopka Jan
Big Crash Velká Kraš
70,074,0744272070,316445630,9880,1300,001000
54.Čožík Karel
Big Crash Velká Kraš
69,775,0044403067,3598661011,03180,1820,020000
55.Kuběnová Marcela
Big Crash Velká Kraš
69,573,5344342566,278355760,92130,1630,044000
56.Rédl Ondřej
Sharks Olomouc
69,259,4644372258,148650830,97290,3460,074200
57.Mička Tomáš
Darts Prostějov
69,174,0744272062,696742681,01170,2510,012000
58.Magyar Štěpán
Chmelaři z Knihovny Olomouc
69,073,6848382866,298959810,91130,1500,002100
59.Štaffa Miroslav
Klikaři Litovel
68,678,9548383068,429565730,77150,1620,022000
60.Řehák Jiří
Druhá tráva Drahotuše
68,673,0836261964,066441691,08140,2200,001000
61.Vysloužil Radim
Pomatenci Hranice B
68,482,7636292471,646748340,5160,0900,001000
62.Huličný Svatopluk
The Rats Šumperk
68,475,0040282163,517447730,99110,1530,041200
63.Stehlík Petr
Draci Olomouc
67,873,9148463467,5910873890,82170,1620,020000
64.Krejzlík Dalibor
Sharks Olomouc
67,860,0044301859,467444821,11240,3220,035000
65.Duda Ladislav
Bullici Senice na Hané
67,776,6744302371,837151430,61110,1500,000000
66.Sokol David
Jedlička Prostějov
67,665,8544412761,8697601041,07250,2630,031000
67.Waška Petr
O tečku Prostějov B
67,575,0044443368,8710673890,84140,1310,010000
68.Vémola Dominik
Hamerské kladivo B
67,272,2248362667,068557640,75180,2100,001000
69.Ševčík Martin
Double-Trouble Ivanovice na Hané
67,167,8644281965,156643560,85140,2110,022000
70.Novohradský Jaroslav
The Rats Šumperk
67,065,6340322163,297950801,01160,2040,050100
71.Konůpek Pavel
Bistro Kožušany
66,976,7448433367,6210571900,86110,1000,001000
72.Novotný Martin 1981
Double-Trouble Ivanovice na Hané
66,966,6744302062,507245781,08160,2210,011000
73.Vrba Miroslav
Double-Trouble Ivanovice na Hané
66,671,4344352561,808955780,88250,2850,060000
74.Bajer Jaromír
Žabaři Olomouc
66,663,8348473060,34116701191,03300,2660,052100
75.Klimša Roman
Žabaři Olomouc
66,560,0048452760,40101611051,04220,2230,033100
76.Palík Vladimír
U Mě dobrý Česká Ves B
66,074,4244433266,9910369810,79150,1500,000000
77.Kolovrátník Dominik
Bistro Kožušany
66,073,9148463467,5411477940,82140,1210,011000
78.Vavřík Ondřej
Pomatenci Hranice
66,065,0044402659,5794561001,06240,2620,021000
79.Veselý Roman
Sharks Olomouc
65,958,3344241459,026136580,95200,3320,033100
80.Kuba Ondřej
Miagi Mohelnice
65,463,8348473058,41113661201,06300,2710,012100
81.Preiner Roman
O Dírko Maroko Olomouc
65,368,5748352461,638653871,01150,1700,001100
82.Vogl Aleš
Šipkaři Střeň
65,170,7348412965,0010065900,90150,1510,010000
83.Prokeš Jiří
Byčiki Olomouc
64,780,9540211771,705338300,5720,0400,000000
84.Vybíral Ondřej
The Snakes Šumperk
64,776,1940211662,265333500,9430,0620,041000
85.Všetička Martin
Kobra Hrabůvka
64,670,3736271964,626542570,88100,1500,000000
86.Svoboda Filip
Barracudy Olomouc
64,572,7340221663,645535500,9170,1300,001000
87.Mikulka Pavel
Příšerky Šternberk
64,571,4340211567,354933200,41100,2020,040000
88.Suchyňa Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany
64,565,6340322164,477649590,78120,1610,011100
89.Pořízka Adam
Sokol Plumlov
64,470,9748312262,867044670,9650,0700,000000
90.Hradil Michal
Křemílci Mikulovice
63,969,7744433063,8110567850,81160,1530,030000
91.Duda Petr
Bullici Senice na Hané
63,879,1744241967,216141430,7040,0700,000000
92.Fiala Milan
Floriánovy šípy Dub nad Moravou
63,768,7548483363,5611875990,84200,1710,011000
93.Mimra David
Dragons Hranice
63,670,8336241764,295636330,5970,1320,041000
94.Kučera Lukáš
Panteři Hranice
63,161,1148362257,308951730,82280,3140,043000
95.Kelnar Zdeněk
Hospoda U Kupce Tážaly
62,870,0048302166,186845420,6250,0710,010000
96.Lindner Hynek
Sharks Olomouc
62,857,5044402355,569955950,96340,3410,015000
97.Hollý Jan
Bašta Atláč Přerov
62,771,4336211565,314932230,4780,1610,020000
98.Novák Jan
Hanácká trefa Prostějov
62,659,4648372257,478750840,97210,2410,013000
99.Škop Michal
Miagi Mohelnice
62,460,6148332057,508046740,93170,2130,041100
100.Lutonský Marek
Byčiki Olomouc
62,372,9740372767,789061420,47110,1210,010000
101.Navrátil Kamil
Hasan Stařechovice
62,366,6748392662,649157810,8960,0710,011000
102.Losík Ivo
Hanácká trefa Prostějov
62,166,6748302061,647345640,88120,1600,000000
103.Žeravík Karel
Pomatenci Hranice B
62,065,0036201362,224528340,7650,1100,001000
104.Roháč Jan
Rebel Olomouc
61,665,3848261761,296238510,82110,1800,000000
105.Beníšek Karel
Dobří bobři Olomouc
61,653,5744281550,006834771,13260,3810,013000
106.Mazánek David
Rebel Olomouc
61,559,4648372259,349154941,03140,1520,022000
107.Šrom Jiří
Helios Olomouc
61,463,3344301957,757141640,90120,1720,031000
108.Pavelka Aleš
The Rats Šumperk
61,369,5740231661,825534450,8250,0900,000000
109.Kohoutek Vojtěch
Dobří bobři B Olomouc
61,173,8148423165,7110569660,6370,0700,000000
110.Kopeček Vladimír
Floriánovy šípy Dub nad Moravou
61,166,6748422860,7810262840,82120,1230,030000
111.Lošťák Zbyněk
O tečku Prostějov
60,762,8644352261,188552750,88120,1410,010000
112.Šnobl Jiří
Buldok Unčovice
60,453,1336321753,257741891,16190,2520,032000
113.Novák František
Punat Olomouc
60,167,6544342355,818648780,91150,1700,002000
114.Malášek Martin
Kluziště Drahotuše 2020
60,072,7332221664,715133210,4140,0800,000000
115.Potočný Vladimír
Kohouti Ludslavice
59,965,6332322162,347748490,6490,1210,011000
116.Mičán Antonín
Kluziště Drahotuše 2020
59,869,5732231665,455536240,4450,0910,020000
117.Effenberger Kamil
Miagi Kobra Mohelnice
59,767,6548342362,078754670,7790,1010,010000
118.Černošek Ondřej
Camel Atláč Přerov
59,652,6340382053,2692491011,10180,2020,025000
119.Koláček Roman
Druhá tráva Drahotuše
59,566,6736241659,686237440,71140,2300,000000
120.Kratochvíl Martin
Kováři Prostějov
59,564,2944422760,0010060710,71160,1610,010000
121.Lužík Pavel
Kohouti Ludslavice
59,464,2932281859,727243520,72130,1830,040000
122.Toman Petr
Draci Olomouc
59,164,2948422763,4610466730,70100,1010,010000
123.Juráš Jan
Sniper Nová Červená voda
58,761,5440261655,566335530,84120,1920,030000
124.Skřebský Michal
Capa Čechovice
58,760,6148332059,217645650,8680,1100,000000
125.Coufal Adam
Moravans Litovel
58,565,9148442962,8610566670,6470,0700,000000
126.Vysloužil Ondřej
Sokol Plumlov
58,365,3848261759,386438520,8160,0900,000000
127.Fiala Michal
Sherwood Mariánské Údolí B
58,269,0548422961,6810766600,56100,0920,021000
128.Kotůlek Lukáš
Pomatenci Hranice
58,050,0044402053,9210255980,96240,2450,052100
129.Hračov Karel
Aligators Šternberk
57,963,8944362357,149152610,67140,1530,032000
130.Špička Zdeněk
Rebel Olomouc
57,656,6748301751,397237610,85210,2900,002000
131.Švec Pavel
Příšerky Šternberk
57,568,0040251758,466538430,6680,1220,030000
132.Tichý Antonín
Pivnice Arx Olomouc
57,560,8744231460,715634380,6880,1400,000000
133.Hladký František
Dravci Supíkovice
57,556,1044412356,259654850,89140,1500,002000
134.Šesták Pavel
U Mě dobrý Česká Ves B
57,359,4644372258,899053730,81120,1300,000000
135.Chromec Jakub
Panteři Hranice
57,261,9048422656,6010660880,83160,1500,001000
136.Richter Jan 1996
New Gang Atláč Přerov
57,069,5736231661,405735280,4950,0900,000000
137.Chytil Ctibor
Olomoučtí orli
57,055,0044402253,139651961,00180,1920,020000
138.Ihnát Martin
Buldok Unčovice
56,961,5436261656,456235440,71110,1800,000000
139.Bilaj Patrik
The Rats Šumperk
56,953,5740281554,297038510,73150,2120,034000
140.Kluka Svatopluk
Miagi Mohelnice
56,754,0548372052,278846820,93130,1530,031100
141.Malíšek Jiří
Jedlička Prostějov
56,656,1044412354,21107581141,07170,1610,011000
142.Janků Jiří
Dobří bobři Olomouc
56,650,0044261349,186130590,97170,2810,020100
143.Zatloukal Pavel
SemSex Přerov
56,552,2744442351,33113581281,13210,1920,023000
144.Koudelka Lubomír
Bašta Atláč Přerov
56,460,7136281757,976940460,6770,1020,031000
145.Kryštof Bohumír
Tipaři Prostějov
56,357,5048402357,149856760,78140,1410,011000
146.Kalaš David
TJ Zlaté Hory MJTJ
56,258,8240342056,798146550,68150,1900,000000
147.Gorba Tomáš
Kováři Prostějov
56,060,0044402457,899555730,7780,0800,000000
148.Ondrušík Jaroslav 1968
Syslíci Velká Kraš
56,059,5244422557,8410259630,62160,1620,020000
149.Petráš Vladimír
New Gang Atláč Přerov
55,965,2236231562,505635240,4330,0510,020000
150.Kopp Radek
Machine Šumperk
55,846,3448411948,4597471091,12250,2620,020100
151.Vlha Tomáš
DC Šumperk
55,761,3644442757,0110761750,70120,1110,010000
152.Richter Jan 1988
Old Times Olomouc
55,563,6444221461,825534240,4450,0910,020000
153.Sobotková Eva
Pohodáři Olomouc
55,560,6140332060,008048500,6370,0900,000000
154.Vranková Julie
Anomálie Lipník nad Bečvou
55,466,6736241660,666137310,5150,0800,000000
155.Zatloukal Marek
Sport Bar Olomouc
55,465,8548412761,0010061460,4670,0700,000000
156.Rédr Martin
Punat Olomouc
55,360,5344382352,639550740,78170,1820,020000
157.Staněk Michal
Sokol Plumlov
55,358,8248342054,028747640,74110,1340,052000
158.Horváth Miroslav
DC Šumperk
55,156,1044412359,189858650,66120,1200,000000
159.Heger Pavel
Kobra Hrabůvka
54,961,5436261656,947241560,78110,1500,000000
160.Grégr Jiří
Sherwood Hlubočky
54,952,7836361956,188950520,58220,2520,021000
161.Macháč Jan
Pitbull Senice na Hané
54,864,2944422762,7510264290,2890,0910,010000
162.Fiala Roman
Sherwood Mariánské Údolí B
54,360,0048402453,549953760,77130,1310,010000
163.Alexa Filip
Hospůdka Černá cesta Olomouc
54,157,6940261555,566335410,65100,1600,000000
164.Spurný Jan
O Dírko Maroko Olomouc
54,152,5048402151,029850960,98130,1310,012000
165.Polidor Lukáš
Bašta Atláč Přerov
54,057,6936261558,066236400,6550,0800,000000
166.Hladký František ml.
Dravci Supíkovice
54,051,2844392052,589751780,80150,1530,033000
167.Minarčík David
Nealko Černá Voda
53,954,1740241351,795629440,7960,1120,041000
168.Vidmuch Dušan
Darts Prostějov
53,845,7144351649,418542750,88170,2020,023100
169.Obzina Richard
Devils Olomouc
53,758,0644311852,637640640,8490,1200,000000
170.Kalaš Miroslav
TJ Zlaté Hory MJTJ
53,659,2640271656,066637440,6750,0810,020000
171.Odložilík Ladislav
Černá křídla Kostelec
53,557,1436352052,948545610,72130,1510,010000
172.Kristek David
Křepeláci z Mladče
53,461,1140362254,959150640,7090,1000,000000
173.Motlíček Pavel
Komáři Komárov
53,458,8248342056,478548560,6690,1100,000000
174.Bubeník Miroslav
SemSex Přerov
53,252,7844361948,899044840,93190,2100,001000
175.Krawec Jaroslav
Poslanci Bělkovice-Lašťany
52,753,3340301653,857842590,76130,1700,001000
176.Benda Lukáš
Helios Olomouc
52,752,5044402152,049851690,70170,1710,012000
177.Řeháková Renata
Druhá tráva Drahotuše
52,752,1736231253,575630470,8470,1300,000000
178.Rosíková Alena
Anomálie Lipník nad Bečvou
52,663,3336301958,337242260,3650,0700,000000
179.Cekota Lukáš
Kobra Hrabůvka
52,551,7236291552,007539630,84140,1910,010000
180.Horváth David
O Dírko Maroko Olomouc
52,550,0048321650,677538590,79130,1710,011000
181.Labík Marián
Dobří bobři Olomouc
52,548,1544271349,307135630,89200,2800,001000
182.Kamarád Jan
Poslanci Bělkovice-Lašťany
52,460,0040201253,064926280,5760,1210,020000
183.Ošťádal Michal
Kulturák Čehovice
52,457,8948382254,089853560,57120,1250,050000
184.Ševčík Jan
Černá křídla Kostelec
52,450,0036321650,007839690,88130,1710,011000
185.Benešová Marika
Camel Atláč Přerov
52,446,8840321548,007536700,93150,2000,002000
186.Tobolík Pavel
Kohouti Ludslavice
52,356,5232231355,775229340,6510,0200,000000
187.Paprota David
Capa Čechovice
52,258,5448412455,4510156610,6090,0900,000000
188.Srnec Jan
Tygři Olomouc
52,153,8548261454,106133440,7240,0710,020000
189.Vysloužil Ladislav 1966
Punat Olomouc
52,153,6644412251,029850750,77140,1400,001000
190.Vysloužil Ladislav 1971
Sokol Plumlov
52,152,9448341853,758043480,60110,1420,030000
191.Smejkal Rostislav
Dragons Hranice
51,758,3336241453,336032320,53100,1700,000000
192.Dopita Pavel
O tečku Prostějov B
51,652,1744231251,795629370,6680,1410,021000
193.Juřík Jaroslav
Nealko Černá Voda
51,452,1740231252,635730410,7270,1200,001000
194.Crha Ladislav
Hospoda U Kupce Tážaly
51,253,8548392154,9010256730,72110,1100,000000
195.Hladinec Jiří
Klikaři Litovel
51,251,2848392053,619752770,79100,1000,000000
196.Procházka Michal
Příšerky Šternberk
51,156,6740301756,347140360,5140,0600,000000
197.Navrátil David
Darts Prostějov
51,143,2444371647,3193441011,09140,1520,022000
198.Kovalda Milan
Černá křídla Kostelec
51,043,7536321446,258037780,98160,2010,013000
199.Hacura Pavel
Hanácká trefa Prostějov
50,953,5748281556,726738360,5450,0700,000000
200.Paprota Michal
Moravští orli Olomouc
50,653,3348301651,437036410,5970,1010,011000
201.Kurfürst Zbyněk
Pivnice Arx Olomouc
50,652,1744231251,925227340,6550,1000,000000
202.Pollák Jiří
O tečku Prostějov
50,554,5544331851,287840520,6780,1000,000000
203.Sokola Ludvík
Barracudy Olomouc
50,551,6140311647,957335570,7890,1210,011000
204.Opravil Miroslav
Dragons Hranice
50,352,7836361950,008844640,73100,1120,020000
205.Plášek Vlastimil
Sniper Nová Červená voda
50,347,5040401948,459747810,84160,1610,011000
206.Mikula Marián
Pomatenci Hranice
50,240,914422946,435626530,95110,2030,051000
207.Procházka Ladislav
Syslíci Velká Kraš
49,946,6744301450,007035600,8680,1100,000000
208.Pořízek Lukáš
O tečku Prostějov
49,946,4344281352,176936560,8170,1010,010000
209.Nakládal Jiří
Jedlička Prostějov
49,843,9044411845,6310347870,84240,2330,032000
210.Thoř František
Elita Punat Olomouc
49,752,0848482552,5411862680,58140,1220,020000
211.Rauš Jiří
Miagi Kobra Mohelnice
49,751,4348351850,008643590,69100,1210,011000
212.Koschull Martin
Tipaři Prostějov
49,551,2248412149,489748680,70110,1110,010000
213.Bič Petr
Sherwood Hlubočky
49,550,0036241248,285828440,7680,1410,020000
214.Gruss Radovan
Miagi Mohelnice
49,537,8448371441,309238860,93260,2830,033100
215.Lukáč Kamil
TJ Zlaté Hory MJTJ
49,448,6540371849,448944560,63160,1820,020000
216.Lakomý František
Hospoda U Kupce Tážaly
49,250,0048281450,006633480,7370,1100,000000
217.Kadlec Tomáš
O Dírko Maroko Olomouc
49,143,7548321448,107938640,81160,2000,001000
218.Bartuška Zdeněk
Icetips Přerov
48,954,5536331856,167341240,3310,0100,000000
219.Juřena Martin
Pivnice Arx Olomouc
48,858,8244342054,558848410,4740,0500,000000
220.Řehák Tomáš 2003
Panteři Hranice
48,842,3148261148,486632520,79110,1710,022000
221.Duba Marek
Helios Olomouc
48,644,8344291350,007035490,70110,1610,010000
222.Beutelová Lenka
Pohodáři Olomouc
48,554,1740241350,006030340,5760,1000,001000
223.Baďura Radek
Olomoučtí orli
48,341,1844341445,988740730,84210,2410,011000
224.Blažek Martin
Draci Olomouc
48,251,5248331747,447837500,6480,1020,030000
225.Žáček Václav
A je to Tršice
48,057,1436281653,626937260,3840,0600,000000
226.Simon Miroslav
Hasan Stařechovice
48,055,1748291651,437036320,4660,0900,000000
227.Jurník Petr
Sherwood Hlubočky
48,050,0036241253,336032300,5070,1200,000000
228.Vaculová Lenka
Gold Řídeč
47,855,0040201153,064926250,5110,0200,000000
229.Pravda Vojtěch
Příšerky Šternberk
47,752,0040251353,036635410,6240,0600,000000
230.Chlanda Lukáš
Rebels Dolany
47,652,1748462450,4211960730,61110,0910,010000
231.Chlanda Lubomír
Rebels Dolany
47,650,0048402048,969647510,53140,1510,010000
232.Fujdiak Jan
Komáři Komárov
47,647,0648341648,818441640,7660,0710,011000
233.Drásal Jaroslav
Machine Šumperk
47,638,4648391543,3097421031,06200,2100,001000
234.Kartusek Tomáš
Pijany Orlice Přerov
47,559,0936221352,945127140,2710,0200,000000
235.Hošek David
Pivnice Arx Olomouc
47,555,5644362053,689551360,38100,1100,000000
236.Kropáčová Libuše
A je to Tršice
47,553,3336301653,427339260,3670,1000,000000
237.Krejčí Tomáš
Žabaři Olomouc
47,544,4448361644,948940700,79110,1250,061000
238.Mojžíš Tomáš
Old Times Olomouc
47,455,2644382151,698946390,4430,0300,000000
239.Sázel David
Kulturák Čehovice
47,250,0048422150,529749470,4880,0810,010000
240.Modrovič Michal
Fenix Stará Červená Voda
47,247,3744381848,969647690,72100,1010,010000
241.Lošťák Antonín
Bašta Atláč Přerov
47,154,5536221254,555530210,3820,0400,000000
242.Krejčí Martin
Šipkaři Střeň
47,150,0048301550,007638360,47100,1310,011000
243.Ošťádal Radovan
Kulturák Čehovice
47,150,0048241246,555827380,6680,1400,000000
244.Soukupová Nikol
Hospůdka Černá cesta Olomouc
47,054,5540221252,835328210,4020,0400,000000
245.Soldán Rostislav ml.
Pitbull Senice na Hané
46,953,8544261451,616232220,3540,0610,020000
246.Kadera Jan
Icetips Přerov
46,852,7836361954,359250340,3770,0800,000000
247.Kudělka Petr
Sharks Olomouc
46,742,8644281243,486930610,88100,1410,011000
248.Prokeš Svatopluk
Byčiki Olomouc
46,654,5540331849,377939410,5230,0400,000000
249.Kvapil Luboš
Druhá tráva Drahotuše
46,550,003618948,844321240,5640,0900,000000
250.Zahrádka Jiří
Aligators Šternberk
46,457,1444352050,578744320,3760,0700,000000
251.Laš Michal
Pomatenci Hranice B
46,455,5636181054,554424120,2710,0200,000000
252.Strnad Milan
Old Times Olomouc
46,451,4344351851,198443390,4650,0600,000000
253.Detmer Krysztof
Buldok Unčovice
46,347,0636341644,448136600,7470,0930,040000
254.Uvízl Roman
Šipkaři Střeň
46,247,6248422045,7110548770,73140,1300,000000
255.Crha Roman
Hospoda U Kupce Tážaly
46,154,1748241350,826131310,5120,0300,000000
256.Bartek Jaroslav
Tygři Olomouc
46,148,7848412050,4810553630,6080,0800,000000
257.Lošťák Marek
Angry Birds Olomouc
46,051,3544371952,229047320,3670,0800,000000
258.Protivánek Michal
Sport Bar Olomouc
45,750,0048241250,005829280,4840,0700,000000
259.Koláček Vladimír
Panteři Hranice
45,740,0048251040,986125560,9290,1520,031000
260.Šťastný Karel
SemSex Přerov
45,640,5444371543,538537710,84120,1410,010000
261.Dobrovolný Vratislav
Kohouti Ludslavice
45,548,0032251248,396230440,7120,0300,000000
262.Milov Jakub
Hospůdka Černá cesta Olomouc
45,251,3540371948,899044430,4840,0410,010000
263.Richter Jan 1977
Hanácká trefa Prostějov
45,248,2848291446,886430350,5530,0500,000000
264.Ragoš Martin
Černá křídla Kostelec
45,247,8336231148,285828370,6440,0700,000000
265.Škoda Pavel
Sherwood Hlubočky
45,146,8836321548,758039420,5380,1010,010000
266.Bartošek Kamil
Tygři Olomouc
45,047,5048401948,0410249670,6670,0700,000000
267.Veselý Pavel
Floriánovy šípy Dub nad Moravou
44,951,6148311648,577034260,3730,0400,000000
268.Janošťák Jaroslav ml.
Big Crash Velká Kraš
44,946,8844321546,847937530,6760,0800,000000
269.Pastyřík Roman
Sniper Nová Červená voda
44,835,9040391444,799643750,78180,1920,020000
270.Bartošek Lukáš
Chmelaři z Knihovny Olomouc
44,745,0048401847,969847510,52130,1300,000000
271.Dub Petr
Byčiki Olomouc
44,650,0040361850,559146420,4640,0400,000000
272.Rak Tomáš
DC Šumperk
44,646,4344281350,006834260,3850,0720,030000
273.Vraga Jiří
Pivnice Arx Olomouc
44,547,8344231149,025125230,4510,0200,000000
274.Šturma Rostislav
Syslíci Velká Kraš
44,143,7544321444,877835450,58130,1700,000000
275.Šťastný Jan
SemSex Přerov
44,135,2944341238,278131821,01140,1700,002000
276.Šmoldas Ladislav
Moravans Litovel
43,840,4848421749,0610652650,61100,0900,000000
277.Grmelová Petra
Hospůdka Černá cesta Olomouc
43,644,7440381747,839244480,5270,0800,000000
278.Veselský Petr
Black Bulls Olomouc
43,550,0044321646,348238270,33140,1700,000000
279.Prokeš Miloš
Rebels Dolany
43,544,4448271247,836933390,5760,0900,000000
280.Plachý Miloslav
Šipkaři Střeň
43,541,3848291244,126830460,6860,0900,001000
281.Epstein Radek 1966
Moravští orli Olomouc
43,348,0048251247,375727240,4220,0400,000000
282.Schwarz Václav
Horny Darts Lipník nad Bečvou
43,342,3136261143,756428450,7060,0910,020000
283.Saulich Jiří
Kováři Prostějov
43,242,8644351543,908236520,6350,0610,011000
284.Pavel Slavomír
Devils Olomouc
42,846,4344281347,836933220,3270,1010,010000
285.Mück Petr
Floriánovy šípy Dub nad Moravou
42,743,7548321446,157836410,5370,0900,000000
286.Brancuzský Vlastimil
Black Bulls Olomouc
42,648,8444432146,7910951460,4280,0700,000000
287.Juřík Tomáš
Nealko Černá Voda
42,647,0640341646,679042460,5160,0710,010000
288.Zatloukal František
Miagi Rabbits Mohelnice
42,237,5044401541,949339740,8090,1000,000000
289.Buček Tomáš
Zlomené Hroty Paršovice
42,045,4536221048,215627200,3650,0900,000000
290.Boháč Petr
O tečku Prostějov B
42,038,4644261045,006027330,5550,0800,001000
291.Žáček Jaroslav
Punat Olomouc
41,941,9444311345,217333350,4860,0810,010000
292.Jurásek Petr
DC Šumperk
41,940,0044301241,677230440,6170,1020,031000
293.Rosta Antonín
Miagi Rabbits Mohelnice
41,939,2944281144,126830510,7520,0310,010000
294.Frencl Martin
Fenix Stará Červená Voda
41,743,1844441944,0410948580,53120,1100,000000
295.Trulej Petr
TJ Zlaté Hory MJTJ
41,639,134023945,455525350,6430,0500,000000
296.Krestýn Roman
The Rats Šumperk
41,637,0440271042,866327410,6560,1000,001000
297.Trochta Petr
Black Bulls Olomouc
41,346,4344281347,066832200,2950,0700,000000
298.Vyoral Jiří
Bašta Atláč Přerov
41,239,133623945,615726300,5360,1100,000000
299.Mičák Petr
Nealko Černá Voda
41,145,4540331545,128237350,4360,0700,000000
300.Tesař Lukáš
Staré Časy II. Olomouc
40,850,0040261347,696531130,2030,0500,000000
301.Šanovský Patrik
Capa Čechovice
40,741,9448311346,057635430,5700,0000,000000
302.Šulla Petr
Bullici Senice na Hané
40,546,4344281349,327336230,3210,0100,000000
303.Dvořák Josef
Zlomené Hroty Paršovice
40,545,4536331545,577936290,3730,0400,000000
304.Ronza David
Old Times Olomouc
40,341,6744361545,458840420,4840,0500,000000
305.Hamrozi Vlastimil
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
40,339,2936281142,426628380,5840,0610,020000
306.Penka Radim
Křepeláci z Mladče
40,239,134023945,455525190,3570,1300,000000
307.Bouchal Tomáš
Camel Atláč Přerov
40,234,784023842,115724430,7530,0500,001000
308.Kyselá Zdena ml.
Gold Řídeč
39,944,4440361647,678641260,3000,0000,000000
309.Crhák Jiří
Pitbull Senice na Hané
39,846,1544261243,556227200,3240,0600,000000
310.Boula Miroslav
Floriánovy šípy Dub nad Moravou
39,741,0348391643,169541510,5430,0310,010000
311.Zapletal Jiří
Tipaři Prostějov
39,740,0048401643,629441460,4920,0220,020000
312.Gregovský David
Atláč Přerov
39,542,863621946,435626240,4320,0400,000000
313.Šťastný Martin
Tygři Olomouc
39,441,3848291241,186828360,5340,0600,000000
314.Polanský Petr
Fenix Stará Červená Voda
39,440,0044401643,759642460,4850,0500,000000
315.Sádecký Branislav
Chmelaři z Knihovny Olomouc
39,337,8448371441,388736480,5580,0900,000000
316.Kalivoda Jakub
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
39,334,4836291043,067231400,5660,0820,030000
317.Burďák Jan
Fenix Stará Červená Voda
39,146,1544261243,086528280,4310,0200,000000
318.Laníková Hana
Bullici Senice na Hané
39,039,3944331341,777933370,4760,0810,010000
319.Berka Vlastimil
Elita Punat Olomouc
38,741,0348391642,869139310,3470,0800,000000
320.Šuranský Dominik
Křemílci Mikulovice
38,537,504424944,266127230,3870,1100,000000
321.Švec Jaroslav
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
38,438,7144311240,547430290,3970,0910,011000
322.Horný Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany
38,340,004020843,754821210,4410,0200,000000
323.Pospíšil Josef
Bullici Senice na Hané
37,738,7144311243,597834300,3850,0600,000000
324.Jemelka Petr
Druhá tráva Drahotuše
37,541,6736241041,676025260,4320,0300,000000
325.Otevřelová Andrea
Příšerky Šternberk
37,443,4840231042,595423170,3100,0000,000000
326.Klobouček Miroslav
Staré Časy II. Olomouc
37,440,7440271142,626126190,3110,0200,000000
327.Jati Pavel
Dravci Supíkovice
37,434,784423838,895421290,5460,1100,000000
328.Kindl Martin
Kováři Prostějov
37,429,634427839,136927440,64100,1410,010000
329.Halász Jiří
Matystavčáci Atláč Přerov
37,338,8936361444,718538270,3210,0100,000000
330.Banýr Josef
Bašta Atláč Přerov
37,137,503624941,385824220,3850,0900,000000
331.Tisoň Jakub
Chmelaři z Knihovny Olomouc
36,834,624826940,326225310,5030,0510,020000
332.Rutar Michal
Dragons Hranice
36,740,7436271142,867030220,3140,0600,000000
333.Štěpánek Filip
Zlomené Hroty Paršovice
36,442,863621942,005021100,2020,0400,000000
334.Kyselá Zdena
Gold Řídeč
36,440,6340321341,337531210,2830,0400,000000
335.Palánek Jiří
Křemílci Mikulovice
36,340,0044251040,636426230,3630,0510,020000
336.Čep Lukáš
Staré Časy II. Olomouc
35,840,0040301242,867733250,3210,0100,000000
337.Řezníček Martin
Pitbull Senice na Hané
35,836,364422842,115724240,4220,0400,000000
338.Koukol Lukáš
U Mě dobrý Česká Ves B
35,635,1444371337,218632410,4870,0800,000000
339.Král Zdeněk
Miagi Rabbits Mohelnice
35,627,594429836,117226490,6890,1310,010000
340.Mertlík Michal
Icetips Přerov
35,534,623626941,676025180,3020,0310,020000
341.Jirák Milan
Sherwood Mariánské Údolí B
35,435,4248481738,4611745540,4680,0700,000000
342.Stejskal Dušan
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
34,731,2536321035,147426430,5820,0320,031000
343.Telíšek Michal
Rebel Olomouc
34,725,934827736,766825440,6560,0920,030000
344.Matiáš Jiří
Helios Olomouc
34,530,434423737,935822330,5740,0700,000000
345.Tůmová Petra
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
34,334,3836321136,847628380,5030,0400,000000
346.Zlámal Petr
Rebels Dolany
34,330,774826841,546527210,3240,0610,020000
347.Měsíc Miroslav
Buldok Unčovice
34,125,003620531,375116350,69100,2000,001000
348.Burda Jaroslav
Moravští orli Olomouc
34,038,4648261039,686325190,3000,0000,000000
349.Matějka David
DC Šumperk
34,030,434423736,365520290,5330,0510,020000
350.Tirala Radim ml.
Syslíci Velká Kraš
33,831,034429937,507227280,3970,1010,010000
351.Opletalová Petra
Aligators Šternberk
33,734,4844291040,857129200,2820,0300,000000
352.Pazdera Petr
A je to Tršice
33,434,783623841,075623120,2120,0400,000000
353.Jílek Richard
Devils Olomouc
33,233,334427941,546527120,1830,0500,000000
354.Kysela Martin
Křepeláci z Mladče
32,932,144028937,686926280,4130,0400,000000
355.Pastyříková Renata
Sniper Nová Červená voda
32,926,674030834,257325450,6270,1000,000000
356.Pánek Roman
Camel Atláč Přerov
32,822,584031732,897625540,7190,1210,010000
357.Schwarzová Lucie
Anomálie Lipník nad Bečvou
32,335,7136281039,396626130,2000,0000,000000
358.Opletal David
Olomoučtí vlci
32,334,2144381337,789034280,3110,0100,000000
359.Fojtík Michal
Capa Čechovice
32,325,004824634,436121380,6260,1000,000000
360.Pavelek Michal
Žabaři Olomouc
32,126,674830831,346721430,6440,0610,010000
361.Korytar Martin
O tečku Prostějov B
31,927,274422635,195419290,5430,0600,000000
362.Hofman Martin
Staré Časy II. Olomouc
31,834,4840291039,447128120,1720,0300,000000
363.Javora Břetislav
Kohouti Ludslavice
31,831,253216534,213813150,3930,0800,000000
364.Coufal Roman
Moravans Litovel
31,828,2148391131,119028490,54100,1100,000000
365.Gill Tomáš
Olomoučtí vlci
31,728,134432936,367728290,3830,0420,030000
366.Petřek Bedřich
Sniper Nová Červená voda
31,624,004025634,386422420,6640,0600,000000
367.Pavlasová Dita
Hasan Stařechovice
31,229,7348371132,568628410,4850,0600,000000
368.Domaniková Lenka
Miagi Rabbits Mohelnice
31,224,004425630,006018370,6290,1500,000000
369.Doudová Šárka
Matystavčáci Atláč Přerov
30,930,5636361136,368832320,3600,0010,010000
370.Zmeškal Michal
Černá křídla Kostelec
30,722,733622533,335719390,6830,0500,000000
371.Skopalík Jan
Devils Olomouc
30,531,2544321036,497427190,2610,0100,000000
372.Sehnal Miloš
Zlomené Hroty Paršovice
30,330,773626840,006526110,1700,0000,000000
373.Haničinec Zdeněk
Rebels Dolany
30,230,774826837,886625140,2120,0300,000000
374.Serbus Jaroslav
Olomoučtí vlci
30,131,4344351135,378229190,2330,0400,000000
375.Sedlák Jaroslav
O tečku Prostějov B
30,127,7844361032,538327390,4730,0400,000000
376.Šmejkal Petr
Horny Darts Lipník nad Bečvou
30,123,533634834,128529380,4540,0530,040000
377.Tycová Sandra
Kluziště Drahotuše 2020
29,831,823222735,195419150,2810,0200,000000
378.Olšanský Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
29,827,7836361032,948528350,4140,0500,000000
379.Knirsch Vladimír
Moravans Litovel
29,524,004825634,926322320,5110,0200,000000
380.Kachlíř Radek
Black Bulls Olomouc
29,026,3244381032,588929310,3560,0700,000000
381.Váňová Lenka
Kluziště Drahotuše 2020
28,731,253216536,84381440,1100,0000,000000
382.Božíková Helena
O tečku Prostějov B
28,525,004436932,948528330,3930,0400,000000
383.Laštůvka Šimon
Miagi Rabbits Mohelnice
28,523,534434829,638124390,4880,1000,000000
384.Vládek Jiří
Kluziště Drahotuše 2020
28,328,573228833,336923220,3210,0100,000000
385.Tůmová Nikol
Anomálie Lipník nad Bečvou
28,328,573628833,336622150,2330,0500,000000
386.Frainšic Kristýna
Matystavčáci Atláč Přerov
28,327,7836361032,108126250,3120,0200,000000
387.Mezera Tomáš
Dragons Hranice
28,325,933627731,756320240,3810,0210,020000
388.Frainšic Gustav
Matystavčáci Atláč Přerov
28,027,7836361032,538327210,2530,0400,000000
389.Maties Mihai
Darts Prostějov
27,920,004425529,036218240,39120,1900,000000
390.Mičková Monika
No Men Prostějov
27,825,004832832,477725250,3240,0500,000000
391.Šrom Oldřich
Elita Punat Olomouc
27,323,9148461133,6411037280,2550,0500,000000
392.Trna Pavel
Druhá tráva Drahotuše
27,022,223618431,824414150,3430,0700,000000
393.Kuběnová Jarmila
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
26,628,9544381132,639531170,1820,0200,000000
394.Brož Marcel
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
26,425,004436930,958426210,2540,0500,000000
395.Kopeček Josef
Devils Olomouc
26,326,924426733,336321120,1900,0000,000000
396.Urban František
Křepeláci z Mladče
26,320,594034728,408123390,4850,0600,000000
397.Maňoušek Pavel
Pijany Orlice Přerov
26,127,273622633,33571960,1130,0500,000000
398.Vaněk Radim
Hasan Stařechovice
26,120,004835732,958829320,3620,0200,000000
399.Hacajová Šárka
Staré Časy II. Olomouc
26,028,574028832,86702390,1310,0100,000000
400.Hlavinka Martin
Hasan Stařechovice
25,625,714835930,958426220,2600,0000,000000
401.Rosík Jan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
25,623,083626631,156119170,2810,0200,000000
402.Sommer Pavel
Angry Birds Olomouc
24,926,674430830,88682180,1200,0000,000000
403.Petřík René
Zlomené Hroty Paršovice
24,822,223618428,574212120,2920,0500,000000
404.Dorazilová Jitka
Chmelaři z Knihovny Olomouc
24,519,354831627,407320310,4230,0400,000000
405.Paprotová Michaela
No Men Prostějov
24,220,594834728,217822220,2840,0500,000000
406.Hrubá Kateřina
No Men Prostějov
23,620,834824526,425314160,3020,0400,000000
407.Dokoupil Tomáš
Sherwood Hlubočky
23,615,793619327,274412170,3930,0700,000000
408.Kubová Jana
No Men Prostějov
22,720,834824528,81591770,1220,0310,020000
409.Kubíček Marek
Hospůdka Černá cesta Olomouc
22,420,834024529,315817100,1700,0000,000000
410.Kuběnová Pavla
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
22,217,144435625,308321310,3730,0400,000000
411.Kopečková Martina
Anomálie Lipník nad Bečvou
21,717,653634629,278224160,2000,0000,000000
412.Všianská Pavlína
Gold Řídeč
21,216,674024427,595816110,1920,0300,000000
413.Kuběna Lubomír
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
21,116,674424423,645513170,3130,0500,000000
414.Novák Pavel
Tipaři Prostějov
18,716,674824420,375411160,3010,0200,000000
415.Lupuliak Michal
Sherwood Mariánské Údolí B
18,716,134831522,547116180,2500,0000,000000
416.Mrtvý Václav
New Gang Atláč Přerov
18,215,793619324,44451140,0910,0200,000000
417.Kubík Tomáš
Kováři Prostějov
17,511,544426320,345912200,3410,0200,000000
418.Lošťák Jakub
Angry Birds Olomouc
16,512,124433421,527917150,1910,0100,000000
419.Vašíček Karel
Tipaři Prostějov
16,212,004825318,185510140,2520,0400,000000
420.Wilhelmová Lucie
Gold Řídeč
13,54,764021121,15521180,1500,0000,000000
421.Dvořák Petr
Darts Prostějov
9,60,00442409,43535240,4510,0200,000000
422.Horáček Tomáš
Zlomené Hroty Paršovice
 100,00364472,7311880,7310,0900,000000
423.Krampla Michal
New Gang Atláč Přerov
 100,00363385,717630,4300,0000,000000
424.Divila Milan
Atláč Přerov
 100,00362280,005451,0000,0000,000000
425.Martinek Pavel
O tečku Prostějov B
 100,00442280,005430,6000,0000,000000
426.Nenál Petr
O tečku Prostějov
 100,004411100,002210,5010,5000,000000
427.Vavřík Michal
Hamerské kladivo B
 100,00481166,673200,0000,0000,000000
428.Šabršula Josef
Pohodáři Olomouc
 90,9140111074,072720160,5900,0000,000000
429.Janota Ondřej
Horny Darts Lipník nad Bečvou
 90,003610982,612319160,70100,4310,042000
430.Walter Michal
Atláč Přerov
 87,5036161476,323829260,68100,2620,051000
431.Vaněk Martin 2009
Sport Bar Olomouc
 86,9648232080,775242490,9490,1730,060000
432.Vybíral Matěj
Machine Šumperk
 86,3648221976,475139581,14130,2510,020000
433.Savakov Dmitrij
Barracudy Olomouc
 82,3540171475,614131370,90130,3210,022000
434.Škabraha Petr
Šipkaři Střeň
 80,0048151278,793326300,9160,1830,091000
435.Majer Antonín
Sherwood Mariánské Údolí B
 80,0048151272,733324290,8830,0900,000000
436.Dostál Milan
New Gang Atláč Přerov
 80,0036151271,433525120,3440,1100,000000
437.Hanák Miroslav
Šipkaři Střeň
 76,9248131072,412921220,7630,1010,030000
438.Vachler Milan
A je to Tršice
 76,9236131060,00352160,1700,0000,000000
439.Kolář Petr
Hospoda U Kupce Tážaly
 76,4748171368,294128421,0260,1500,000000
440.Otava Jiří
Dobří bobři B Olomouc
 75,00488668,421913140,7420,1100,000000
441.Sýkora Bohumil
Aligators Šternberk
 75,00444377,789780,8930,3310,110000
442.Svrčina Zdeněk
Poslanci Bělkovice-Lašťany
 75,00404366,679660,6720,2210,110000
443.Večeřa Jiří
Šipkaři Střeň
 75,00484363,6411720,1800,0000,000000
444.Knýř Vlastimil
Miagi Rabbits Mohelnice
 75,00444360,0010690,9020,2000,000000
445.Naniáš Patrik
Jedlička Prostějov
 69,234413963,333019250,8320,0700,001000
446.Kuchejda Petr
Kobra Hrabůvka
 69,233613957,583319180,5510,0300,000000
447.Filip Robert
Aligators Šternberk
 68,4244191361,704729240,5140,0920,040000
448.Kučírek Ladislav
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 66,674412862,072918351,2170,2430,101000
449.Černocký Jiří
Křemílci Mikulovice
 66,674412860,712817180,6470,2500,000000
450.Beránek Martin
Tygři Olomouc
 66,674812854,843117210,6810,0310,030000
451.Konečný Jan
Olomoučtí vlci
 66,67449654,552212120,5510,0500,000000
452.Oplocký Petr
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 66,67446466,671510100,6700,0000,000000
453.Brus Jiří
Kováři Prostějov
 66,67446456,2516940,2520,1300,000000
454.Vymazal Pavel
O Dírko Maroko Olomouc
 65,0048201360,385332410,7780,1500,001000
455.Šafránek Rostislav
Kobra Hrabůvka
 64,293614958,333621250,6960,1710,030000
456.Šebík Miloslav
Icetips Přerov
 63,643611762,96271750,1920,0700,000000
457.Samiec Tomáš
Druhá tráva Drahotuše
 63,643611759,262716100,3710,0410,040000
458.Soltys Yevhen
Barracudy Olomouc
 63,644011757,692615240,9230,1210,040000
459.Moučka Jiří
Hamerské kladivo B
 63,1648191254,554424270,6170,1600,001000
460.Kubját David
Icetips Přerov
 62,5036161055,263821220,5820,0500,000000
461.Konečný Radek
Bullici Senice na Hané
 62,50448561,111811110,6110,0600,000000
462.Soušek Petr
Barracudy Olomouc
 62,50408560,002012180,9000,0000,001000
463.Šmudla Roman
Hamerské kladivo B
 61,9048211359,184929460,9480,1600,000000
464.Vymlátil Tomáš
Šipkaři Střeň
 61,1148181155,814324260,60150,3500,000000
465.Trnka Jiří
Dobří bobři Olomouc
 60,0044201257,454727501,06140,3020,045000
466.Vyhlídal Zbyněk
Helios Olomouc
 60,00445354,5511630,2700,0000,000000
467.Šmudlová Romana
Hamerské kladivo B
 59,0948221358,825130390,7680,1600,000000
468.Poledníček Ladislav
Klikaři Litovel
 58,8248171054,764223200,4820,0500,000000
469.Ulíková Ludmila
U Mě dobrý Česká Ves
 58,334412755,562715200,7410,0410,040000
470.Maštalíř Martin
Miagi Kobra Mohelnice
 57,8948191152,084825320,6770,1510,020000
471.Satora David
Olomoučtí orli
 57,144414858,823420371,0960,1800,000000
472.Kaláb Michal
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 57,14447464,711711130,7630,1800,000000
473.Váňa Pavel
Kluziště Drahotuše 2020
 57,14327450,0018980,4400,0000,000000
474.Odstrčil Martin
Icetips Přerov
 56,253616957,893822160,4220,0500,000000
475.Jeřábek Václav
Pomatenci Hranice B
 56,253616956,413922230,5930,0810,030000
476.Kralčák Marek
Gold Řídeč
 56,254016955,004022280,7020,0500,000000
477.Juříček Zdeněk
The Snakes Šumperk
 56,254016952,783619140,3980,2200,000000
478.Hampl Pavel
O tečku Prostějov
 55,5644181055,814324491,1490,2100,000000
479.Lochman Petr
O Dírko Maroko Olomouc
 55,0048201159,625231360,69160,3100,000000
480.Spurný Jiří
Moravští orli Olomouc
 55,0048201154,354625290,6350,1100,000000
481.Tichý Michal
Hasan Stařechovice
 54,554811651,722915160,5550,1700,000000
482.Tögel Jan
Sport Bar Olomouc
 54,554811651,72291590,3120,0700,000000
483.Holiš Jan
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
 53,853613754,553318240,7340,1200,000000
484.Dostál Petr
A je to Tršice
 53,853613753,133217120,3830,0900,000000
485.Vybíralová Irena
The Snakes Šumperk
 53,334015850,004221160,3830,0700,000000
486.Kuhn Josef
Příšerky Šternberk
 52,944017950,004221100,2420,0510,020000
487.Denemark Vlastimil
Big Crash Velká Kraš
 52,3844211153,194725240,5170,1500,000000
488.Šejnoha Robin
Hamerské kladivo B
 52,3848211148,005024290,5860,1200,000000
489.Schön Jakub
Draci Olomouc
 50,004818954,354625230,5010,0200,000000
490.Čada Zdeněk
Dobří bobři B Olomouc
 50,004818951,114523240,5350,1100,000000
491.Vysloužil Pavel
Pomatenci Hranice B
 50,003616851,353719120,3200,0000,000000
492.Štroch Martin
Pivnice Arx Olomouc
 50,004414752,943418130,3810,0300,000000
493.Stašo Tomáš
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 50,004414748,653718210,5720,0500,000000
494.Pavlíček Tomáš
Pitbull Senice na Hané
 50,004412651,72291550,1700,0000,000000
495.Coufal Petr
Moravans Litovel
 50,004812650,002814150,5420,0700,000000
496.Vybíral Karel
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 50,004410550,002412140,5830,1300,000000
497.Viktorin Jan
The Snakes Šumperk
 50,004010550,002211130,5920,0900,000000
498.Štěrba Jiří
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 50,004410548,152713100,3720,0700,000000
499.Sýkora Martin
Tipaři Prostějov
 50,004810545,45221070,3220,0900,000000
500.Doubravová Tereza
No Men Prostějov
 50,00488450,002211130,5900,0000,000000
501.Crha Daniel
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 50,00448450,00201050,2510,0500,000000
502.Beňo Jakub
Komáři Komárov
 50,00488450,0016820,1300,0000,000000
503.Staněk Jiří
Sokol Plumlov
 50,00488447,622110231,1040,1900,001000
504.Ujec Martin
O tečku Prostějov
 50,00448447,37199110,5870,3700,001100
505.Podivínský Martin
Poslanci Bělkovice-Lašťany
 50,00406353,3315880,5300,0000,001000
506.Pazdera Hynek
Camel Atláč Přerov
 50,00406350,00168140,8840,2500,000000
507.Švihel Jan
Dobří bobři B Olomouc
 50,00486350,0012630,2500,0000,000000
508.Navrátil Luboš
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 50,00444250,0010550,5000,0000,000000
509.Schön Vladimír
Draci Olomouc
 50,00484250,0010560,6010,1000,000000
510.Pluhařík Marcel
TJ Zlaté Hory MJTJ
 50,00404244,449430,3310,1100,000000
511.Zelený JIří
Atláč Přerov
 50,00364240,0010410,1020,2000,000000
512.Ondruch Martin
Kobra Hrabůvka
 50,00362150,006330,5000,0000,000000
513.Vachutka Jiří 1984
Big Crash Velká Kraš
 50,00442150,006350,8300,0000,001000
514.Novotný Martin 1968
Sharks Olomouc
 50,00442150,004200,0000,0000,000000
515.Paščinský Jiří
Dravci Supíkovice
 47,374419945,454420210,4830,0700,000000
516.Šedivý Jan
The Snakes Šumperk
 47,374019945,454420150,3450,1100,000000
517.Koželoužek Pavel
Miagi Kobra Mohelnice
 47,064817848,844321240,5630,0710,020000
518.Valek Miroslav
TJ Zlaté Hory MJTJ
 47,064017843,904118140,3440,1000,000000
519.Trpka Miroslav
Křemílci Mikulovice
 46,154413648,483316110,3310,0300,000000
520.Vachutka Jiří 1979
Moravští orli Olomouc
 45,4548221046,435626320,5710,0200,000000
521.Sekanina Otakar
Hospoda U Kupce Tážaly
 45,004820949,065326290,5550,0900,000000
522.Pluskal Michal
Pitbull Senice na Hané
 45,004420948,00502470,1400,0000,000000
523.Špaček Dalibor
Jedlička Prostějov
 44,444418844,194319531,23120,2810,023000
524.Kubeš Jan
Sport Bar Olomouc
 44,444818843,184419140,3210,0210,020000
525.Hyrák Josef
Pomatenci Hranice B
 44,44369450,00221190,4100,0000,000000
526.Martinásek Milan
Syslíci Velká Kraš
 44,44449441,672410100,4200,0000,000000
527.Matula Dalibor
Rebels Dolany
 43,754816748,653718160,4320,0500,000000
528.Pekárek Marek
Capa Čechovice
 43,754816743,904118330,8050,1200,000000
529.Matal Petr
Miagi Kobra Mohelnice
 42,864821946,005023290,5810,0200,000000
530.Kocmanová Lucie
Sokol Plumlov
 42,864814643,753214100,3140,1300,000000
531.Viktorin Josef 2000
Machine Šumperk
 42,864814641,943113260,8460,1900,000000
532.Vyhlídalová Müllerová Dana
Helios Olomouc
 42,86447347,06178110,6540,2400,000000
533.Petr Tomáš
Old Times Olomouc
 42,114419844,444520200,4410,0200,000000
534.Luljak Štěpán
Big Crash Velká Kraš
 40,004420844,444520320,7130,0700,000000
535.Martina Robert
Kulturák Čehovice
 40,004820843,484620280,6170,1500,000000
536.Planička Jan
Helios Olomouc
 40,004420842,005021140,2850,1000,000000
537.Šibl Miroslav
A je to Tršice
 40,003615643,24371650,1400,0000,000000
538.Nagy Oto
Old Times Olomouc
 40,004415640,63321370,2200,0000,000000
539.Zápařka Petr
Jedlička Prostějov
 40,004415638,893614190,5320,0600,000000
540.Kvapil Daniel
DC Šumperk
 40,004410448,00251260,2410,0410,040000
541.Tirala Radim
Syslíci Velká Kraš
 40,004410441,67241090,3800,0000,000000
542.Turoňová Michaela
Sharks Olomouc
 40,004410438,462610250,9610,0400,000000
543.Žouželková Iveta
Black Bulls Olomouc
 40,004410436,3622860,2710,0500,000000
544.Lietavec Pavel
The Snakes Šumperk
 38,894018742,224519190,4240,0900,000000
545.Zdřálek Ladislav
Pitbull Senice na Hané
 38,894418737,214316190,4450,1220,050000
546.Vařeka Pavel
Miagi Kobra Mohelnice
 38,464813533,333010110,3730,1010,030000
547.Erben Pavel
Rebel Olomouc
 37,504816640,543715220,5900,0000,000000
548.Langmaier Vilém
Komáři Komárov
 37,504816639,473815160,4240,1100,000000
549.Grim Přemysl
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
 37,50448347,37199100,5310,0500,000000
550.Nedozrálová Ludmila
Moravští orli Olomouc
 37,50488343,482310140,6100,0000,000000
551.Čaník Petr
Pivnice Arx Olomouc
 37,50448336,84197100,5300,0000,000000
552.Řehák Tomáš 1982
Bistro Kožušany
 37,50488336,8419720,1100,0000,000000
553.Navrátilová Miroslava
Byčiki Olomouc
 36,844019743,484620170,3700,0000,000000
554.Byvan Dušan
Miagi Mohelnice
 36,844819740,914418360,8240,0900,001000
555.Vitásek Jiří
Miagi Mohelnice
 36,844819739,534317190,4440,0900,000000
556.Duda Michal
Příšerky Šternberk
 36,844019739,134618180,3900,0000,000000
557.Macek Lukáš
Draci Olomouc
 36,364822838,185521200,3630,0500,000000
558.Novotný Milan
Old Times Olomouc
 36,364411444,832913110,3810,0300,000000
559.Vydržel Michal
Klikaři Litovel
 36,364811442,862812170,6110,0400,000000
560.Labská Petra
New Gang Atláč Přerov
 36,363611437,04271060,2210,0400,000000
561.Čičak Pavel
Křemílci Mikulovice
 36,364411436,00259150,6020,0800,000000
562.Slavinskij Petro
Elita Punat Olomouc
 35,714814540,543715160,4310,0310,030000
563.Sobotková Alena
Pohodáři Olomouc
 35,714014535,29341260,1810,0300,000000
564.Ondrušík Jaroslav 1997
Syslíci Velká Kraš
 35,294417637,504015120,3000,0000,000000
565.Kylhof Zdeněk
Pijany Orlice Přerov
 35,293617635,004014140,3520,0500,000000
566.Pur Jan
Kulturák Čehovice
 33,334818634,154114110,2700,0000,000000
567.Jedlička Jan
Rebel Olomouc
 33,334815541,673615150,4200,0000,000000
568.Mauer Ján
Pijany Orlice Přerov
 33,333615540,00351460,1700,0000,000000
569.Dvořák Karel
Miagi Kobra Mohelnice
 33,334815534,293512100,2900,0000,000000
570.Machačka Pavel
Aligators Šternberk
 33,334412440,003012200,6720,0700,000000
571.Ondrejka Josef
Draci Olomouc
 33,334812437,04271070,2610,0400,000000
572.Chytil Tomáš
Dragons Hranice
 33,33366240,0015690,6000,0000,000000
573.Hubál Martin
Hasan Stařechovice
 33,33486240,00156120,8020,1300,000000
574.Wozniak Marek
Hospůdka Černá cesta Olomouc
 33,33406240,0015630,2000,0000,000000
575.Maier Ivo
Chmelaři z Knihovny Olomouc
 33,33483144,449410,1100,0000,000000
576.Galásek Jiří
Angry Birds Olomouc
 33,33443137,508320,2500,0000,000000
577.Hrabalíková Martina
Nealko Černá Voda
 33,33403137,508340,5000,0000,000000
578.Hříbal Petr
Pivnice Arx Olomouc
 33,33443137,508340,5000,0000,000000
579.Albrechtová Lucie
Rebel Olomouc
 31,824822734,625218220,4250,1000,000000
580.Šesták Libor
U Mě dobrý Česká Ves B
 31,584419630,234313170,4000,0000,000000
581.Janíček Jan
The Snakes Šumperk
 31,254016536,843814120,3250,1300,000000
582.Pjajčik Pavel
Panteři Hranice
 30,774813442,863515220,6350,1400,000000
583.Spěšný Josef
Black Bulls Olomouc
 30,774413441,183414250,7430,0900,000000
584.Ulík Josef
U Mě dobrý Česká Ves
 30,004410342,312611180,6910,0400,000000
585.Stodola Petr
Hamerské kladivo B
 30,004810337,5024990,3800,0000,000000
586.Dlouhý Luděk ml.
U Mě dobrý Česká Ves B
 30,004410334,78238140,6120,0900,000000
587.Bocheza Jan
Pomatenci Hranice
 30,004410331,8222790,4110,0500,000000
588.Příhoda Ladislav
Fenix Stará Červená Voda
 30,004410330,43237160,7020,0900,000000
589.Pán Kamil
Tipaři Prostějov
 30,004810328,5721640,1910,0500,000000
590.Hýžďal Radek
New Gang Atláč Přerov
 28,573614434,29351230,0910,0300,000000
591.Stružka Radek
Aligators Šternberk
 28,574414431,433511150,4320,0600,001000
592.Suchyňa Radomír
Poslanci Bělkovice-Lašťany
 28,574014431,253210120,3810,0300,000000
593.Hiemer Jiří
Aligators Šternberk
 28,57447231,2516580,5000,0000,000000
594.Řezníček Jan
Pivnice Arx Olomouc
 27,274411335,71281030,1100,0000,000000
595.Šurkal Martin
Helios Olomouc
 27,274411334,62269180,6950,1900,000000
596.Najděnov Alexandr
Kulturák Čehovice
 27,274811332,00258140,5620,0800,000000
597.Vacula František
Gold Řídeč
 27,274011330,4323760,2600,0000,000000
598.Sirotek Jiří
U Mě dobrý Česká Ves B
 27,274411329,6327870,2600,0000,000000
599.Foret Petr
Draci Olomouc
 26,674815434,293512100,2920,0600,000000
600.Parma Lukáš
Bullici Senice na Hané
 26,674415430,30331010,0330,0900,000000
601.Beneš Libor
Elita Punat Olomouc
 26,674815429,41341030,0920,0600,000000
602.Julinek Radek
Jedlička Prostějov
 26,324419535,564516340,7680,1810,021000
603.Hrdlička Jan
Tygři Olomouc
 26,094823631,485417270,5060,1100,000000
604.Horák Aleš
Aligators Šternberk
 25,004420533,334816200,4220,0400,000000
605.Mlčoch Miroslav
Křepeláci z Mladče
 25,004016433,333913270,6910,0300,000000
606.Dokoupil Aleš
Žabaři Olomouc
 25,004812334,482910240,8360,2110,030000
607.Kouřílek Lukáš
Sherwood Mariánské Údolí B
 25,004812329,63278130,4800,0000,000000
608.Košťál Martin
Pomatenci Hranice
 25,00448235,00207160,8040,2010,050100
609.Žouželka Přemysl
Barracudy Olomouc
 25,00408235,0020790,4530,1500,000000
610.Dunaja Ladislav
Bistro Kožušany
 25,00488233,3318660,3310,0600,000000
611.Motáň Stanislav
Chmelaři z Knihovny Olomouc
 25,00488233,3318680,4420,1110,060000
612.Pištek Martin
Moravans Litovel
 25,00488230,0020670,3510,0500,000000
613.Frgal Luděk
Pijany Orlice Přerov
 25,00364140,0010410,1010,1010,100000
614.Skopal Miroslav
Klikaři Litovel
 25,00484136,3611400,0000,0000,000000
615.Foukalová Martina
Angry Birds Olomouc
 25,00444133,339310,1100,0000,000000
616.Malaníková Slavomíra
Dravci Supíkovice
 25,00444133,339330,3300,0000,000000
617.Pospíšil Martin
Kobra Hrabůvka
 25,00364133,339320,2210,1100,000000
618.Božek Ladislav
Double-Trouble Ivanovice na Hané
 25,00444130,0010340,4010,1000,000000
619.Krmenec Milan
Kohouti Ludslavice
 25,00324130,0010360,6000,0000,000000
620.Vinkrálčík Ondřej
Zlomené Hroty Paršovice
 25,00364130,0010320,2010,1000,000000
621.Večeřová Táňa
Staré Časy II. Olomouc
 25,00404125,008200,0000,0000,000000
622.Réda Daniel
Dobří bobři B Olomouc
 23,814821535,195419240,4440,0700,000000
623.Pohořelská Šárka
Angry Birds Olomouc
 23,534417426,32381040,1100,0000,000000
624.Čtvrtlík Šimon
Angry Birds Olomouc
 23,084413328,5728820,0710,0400,000000
625.Doubravová Kateřina
No Men Prostějov
 22,734822530,005015130,2630,0600,000000
626.Kohoutek Jiří
Dobří bobři B Olomouc
 22,22489240,00251070,2810,0400,000000
627.Pohořelský Bohuslav
Punat Olomouc
 22,22449220,0020460,3000,0000,000000
628.Čechová Karolína
Byčiki Olomouc
 21,434014332,43371260,1600,0000,000000
629.Fojtíková Magdaléna
Capa Čechovice
 21,054819427,27441250,1110,0200,000000
630.Heger Jakub
Panteři Hranice
 20,004815334,213813270,7100,0000,000000
631.Březík Jan
Atláč Přerov
 20,003615328,57351090,2600,0000,000000
632.Podešva Michal
Tygři Olomouc
 20,004815327,783610110,3110,0300,000000
633.Vymazal Ladislav
Devils Olomouc
 20,004410222,7322510,0500,0000,000000
634.Pospíšil Lukáš
Pitbull Senice na Hané
 20,004410219,0521430,1400,0000,000000
635.Hruška Robin
Chmelaři z Knihovny Olomouc
 20,00485133,3312440,3310,0800,000000
636.Hořín Radovan
Sherwood Hlubočky
 20,00365130,7713440,3100,0000,000000
637.Hlubinka Milan
Punat Olomouc
 20,00445127,2711330,2700,0000,000000
638.Zalabáková Veronika
The Snakes Šumperk
 20,00405127,2711320,1800,0000,000000
639.Kluska Marek
Křepeláci z Mladče
 20,00405125,0012370,5800,0000,000000
640.Jořenek Zdeněk
Miagi Rabbits Mohelnice
 18,754416330,004012230,5810,0300,000000
641.Kouřil Miroslav
Žabaři Olomouc
 18,184822428,305315350,6650,0900,000000
642.Žouželka Tomáš
Helios Olomouc
 18,184411228,57288150,5420,0700,000000
643.Kráčmar Martin
Poslanci Bělkovice-Lašťany
 18,184011224,0025640,1610,0400,000000
644.Juhanes Martin
Fenix Stará Červená Voda
 16,674418323,08399130,3340,1000,000000
645.Urubek Roman
Angry Birds Olomouc
 16,674412231,25321040,1300,0000,000000
646.Nepustil Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
 16,673612219,23265120,4610,0400,000000
647.Kazlepka Radek
Jedlička Prostějov
 16,67446133,3315590,6030,2010,070000
648.Kuběna Jaroslav
Syslíci Velká Kraš
 16,67446133,3315550,3320,1300,000000
649.Kadlečík Milan
O tečku Prostějov
 16,67446128,57144120,8600,0000,000000
650.Táborský Ivo
Klikaři Litovel
 16,67486123,0813370,5410,0800,000000
651.Vlček Jiří
Camel Atláč Přerov
 16,67406121,43143120,8620,1400,000000
652.Čtvrtlíková Zuzana
Angry Birds Olomouc
 15,794419323,26431040,0900,0000,000000
653.Surovik Petr
U Mě dobrý Česká Ves B
 15,794419321,43429140,3310,0200,000000
654.Prudil Jiří
O Dírko Maroko Olomouc
 15,384813223,3330760,2020,0700,000000
655.Obšil Roman
TJ Zlaté Hory MJTJ
 15,384013218,5227580,3010,0400,000000
656.Viktorin Josef 1972
Machine Šumperk
 14,29487133,33186241,3320,1100,000000
657.Konopčík Ondřej
Hospůdka Černá cesta Olomouc
 14,29407127,7818580,4410,0600,000000
658.Hanichová Taťána
Miagi Kobra Mohelnice
 14,29487123,5317460,3510,0600,000000
659.Petráš Michal
Atláč Přerov
 14,29367120,0015340,2710,0700,000000
660.Tůma Slavoj
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
 14,29367118,7516360,3800,0000,000000
661.Labonek Věroslav
Buldok Unčovice
 13,333615225,00369180,5010,0300,000000
662.Pohlídal Jiří
Hospoda U Kupce Tážaly
 13,334815220,00357100,2940,1100,000000
663.Sadílek Jakub
Darts Prostějov
 13,334415215,63325140,4400,0000,000000
664.Šipula Petr
Angry Birds Olomouc
 12,50448126,3219530,1600,0000,000000
665.Habáň Vít
Rebels Dolany
 12,50488125,0020580,4000,0000,000000
666.Příborský Radomír
Olomoučtí vlci
 12,50448116,6718310,0600,0000,000000
667.Vaculík Lukáš
SemSex Přerov
 11,764417213,89365200,5640,1110,030000
668.Romančík Martin
Elita Punat Olomouc
 11,114818220,00408110,2820,0500,000000
669.Vyhnálek Jiří
Punat Olomouc
 11,114418215,00406170,4310,0300,000000
670.Stuchlík Pavel
Křemílci Mikulovice
 11,11449115,0020380,4010,0500,000000
671.Paták Matěj
Kluziště Drahotuše 2020
 10,003210124,0025650,2000,0000,000000
672.Koubek Lukáš
Křepeláci z Mladče
 10,004010118,1822430,1400,0000,000000
673.Macek Martin
Moravští orli Olomouc
 9,094811116,6724490,3810,0400,000000
674.Wittner Ivo
Elita Punat Olomouc
 8,334812126,6730880,2700,0000,000000
675.Soukup Ivo
Buldok Unčovice
 8,333612115,38264271,0410,0400,000000
676.Pavlištík Jaroslav
Pomatenci Hranice
 8,334412112,0025360,2410,0400,000000
677.Vachutka Martin
Komáři Komárov
 7,694813116,6730590,3000,0000,000000
678.Stuchlík Marek
Darts Prostějov
 7,694413110,71283160,5750,1800,000000
679.Zapletalová Veronika
No Men Prostějov
 7,144814122,8635890,2620,0610,030000
680.Dudková Barbora
No Men Prostějov
 6,674815112,1233410,0300,0000,000000
681.Homola Tomáš
Staré Časy II. Olomouc
 6,254016111,4335460,1700,0000,000000
682.Lukeš Petr
Zlomené Hroty Paršovice
 6,253616111,4335440,1100,0000,000000
683.Kulhánek Miroslav
Moravští orli Olomouc
 5,004820115,5645780,1800,0000,000000
684.Matula David
Devils Olomouc
 4,764421112,7747640,0900,0000,000000
685.Kováč Rudolf
Olomoučtí vlci
 0,004413016,1331520,0600,0000,000000
686.Dolanský Miroslav
Black Bulls Olomouc
 0,004412022,58317100,3200,0000,000000
687.Beníček Jakub
Olomoučtí orli
 0,0044905,26191130,6810,0500,000000
688.Hloch Petr
Capa Čechovice
 0,00488023,81215110,5210,0500,000000
689.Haizner Miroslav
Křepeláci z Mladče
 0,00408011,1118200,0000,0000,000000
690.Kvapil Tomáš
Kulturák Čehovice
 0,0048805,88171110,6510,0600,000000
691.Juřík Martin
Nealko Černá Voda
 0,00407017,6517380,4710,0600,000000
692.Filgas Jaroslav
SemSex Přerov
 0,00447012,5016270,4400,0000,000000
693.Port Jaroslav
Tygři Olomouc
 0,00486029,4117590,5300,0000,000000
694.Fusiková Pavlína
Icetips Přerov
 0,00366025,0016420,1300,0000,000000
695.Dorotovič Jaroslav
Bullici Senice na Hané
 0,0044607,6913140,3100,0000,000000
696.Nezval Libor
Hospoda U Kupce Tážaly
 0,00485023,0813310,0800,0000,000000
697.Strnka Tomáš
Dravci Supíkovice
 0,00445016,6712230,2510,0800,000000
698.Turoň Jaroslav
Sharks Olomouc
 0,0044509,0911150,4510,0900,000000
699.Váňa Karel
Pomatenci Hranice
 0,0044509,0911120,1820,1800,000000
700.Obšil Adam
TJ Zlaté Hory MJTJ
 0,0040500,0010030,3000,0000,000000
701.Holinek Bořivoj
Sherwood Hlubočky
 0,00364020,0010250,5020,2000,000000
702.Güntner Radovan
Sherwood Mariánské Údolí B
 0,0048400,008020,2500,0000,000000
703.Kollarczyk Jiří
Capa Čechovice
 0,0048400,008010,1300,0000,000000
704.Komínek Martin
The Rats Šumperk
 0,0040400,008030,3800,0000,000000
705.Mikulová Denisa
Dobří bobři B Olomouc
 0,0048400,008040,5000,0000,000000
706.Strašil Vítek
Machine Šumperk
 0,0048400,008010,1300,0000,000000
707.Vachutka Marek
Komáři Komárov
 0,0048400,008010,1300,0000,000000
708.Hájek Marek
Klikaři Litovel
 0,00483033,339330,3310,1100,000000
709.Malaník Josef
Dravci Supíkovice
 0,00443014,297130,4300,0000,000000
710.Novák Jakub
Chmelaři z Knihovny Olomouc
 0,00483014,297130,4300,0000,000000
711.Bílková Pavla
Crazy Darts Lipník nad Bečvou
 0,0036300,006000,0000,0000,000000
712.Axmann Petr
Moravans Litovel
 0,00482020,005120,4010,2000,000000
713.Lovaš Milan
Komáři Komárov
 0,00482020,005110,2000,0000,000000
714.Zapletal Jindřich
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
 0,00442020,005110,2000,0000,000000
715.Bayer Rudolf
Panteři Hranice
 0,0048200,004030,7500,0000,000000
716.Matušek Jiří
Rebels Dolany
 0,0048200,004000,0000,0000,000000
717.Opletal Jiří
Olomoučtí vlci
 0,0044200,004010,2500,0000,000000
718.Petřík Alois
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
 0,0044200,004010,2500,0000,000000
719.Stašek Pavel
A je to Tršice
 0,0036200,004000,0000,0000,000000
720.Vysloužil Martin
Pomatenci Hranice B
 0,0036200,004000,0000,0000,000000
721.Jelínek Tomáš
Nealko Černá Voda
 0,00401033,333100,0000,0000,000000
722.Bém Petr
A je to Tršice
 0,0036100,002031,5000,0000,000000
723.Gryga Tomáš
Chmelaři z Knihovny Olomouc
 0,0048100,002010,5000,0000,000000
724.Navrátil Jiří
Jedlička Prostějov
 0,0044100,002031,5000,0000,000000
725.Vitoul Jaroslav
SemSex Přerov
 0,0044100,002021,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.1.2023 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.1.2023 09:50:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement